PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνδεση



Torch21
12-10-07, 17:32
Ρε παιδια καλησπέρα και απο μένα! Είναι η δεύτερη φορα που γραφω στο τοπικ της HOL
Πρίν λίγες μέρες πήγα σε μια φίλη και της σύνδεσα το fritzbox. Ενεργοποιήθηκε το double play σε 3 εβδομάδες! Νομίζω δηλαδή Και παίζαν όλα τζέτ! Μια χαρά!
Μου φάνηκε περίεργο γιατί έχω ακούσει πολλά για χρόνους αναμονής! Εγώ με τον οτε δεν είχα τέτοια προβλήματα!
Τέλος θέλω να ρωτήσω κάτι! Θέλει η έτσι μου τώρα να βάλει νετ! Οχι τηλεφωνο! Μόνο ιντερνετ!
Λογικά θα παμε σε shared λύση γιατι η ΑΡΥΣ και ακριβή είναι και δεν προσφέρει και μεγάλες ταχύτητες! Η ενλόγω εταιρία λοιπόβν τι προσφέρει απο ιντερντε! Σε τι λύση να πάμε! ΚΑι πείτε μου αν θέλετε και περίπου πόσο θα κάνει να ενεργοποιηθεί! Απευθύνομαι σε ενεργοποιημενους για να μου πούν και εντυπώσεις!
Ευχαριστω προκαταβολικά!

ariadgr
12-10-07, 18:30
Τέλος θέλω να ρωτήσω κάτι! Θέλει η έτσι μου τώρα να βάλει νετ! Οχι τηλεφωνο! Μόνο ιντερνετ!
Λογικά θα παμε σε shared λύση γιατι η ΑΡΥΣ και ακριβή είναι και δεν προσφέρει και μεγάλες ταχύτητες! Η ενλόγω εταιρία λοιπόβν τι προσφέρει απο ιντερντε! Σε τι λύση να πάμε! ΚΑι πείτε μου αν θέλετε και περίπου πόσο θα κάνει να ενεργοποιηθεί! Απευθύνομαι σε ενεργοποιημενους για να μου πούν και εντυπώσεις!
Ευχαριστω προκαταβολικά!

Αν υπάρχει τηλεφωνική γραμμή και θέλει να συνεχίσει να πληρώνει το πάγιο του ΟΤΕ και να βάλει Internet Shared LLU, η HOL μόνο με το hibox δίνει Shared. Tιμες στο hol.gr, ενεργοποίηση 13 εργάσιμες μετά την αποστολή της αίτησης από τη HOL στον ΟΤΕ.

Torch21
12-10-07, 19:34
Kαι πόσο κάνει η hol να την στείλει στον οτε? Δηλαδή αυτό που είδα στην φίλη για 3 εβδομαδες ενεργοποίησης δεν είναι οφθαλμαπάτη ε?
όσο για τίμες θα τις τσεκάρω τώρα!

Tem
12-10-07, 20:59
Kαι πόσο κάνει η hol να την στείλει στον οτε? Δηλαδή αυτό που είδα στην φίλη για 3 εβδομαδες ενεργοποίησης δεν είναι οφθαλμαπάτη ε?
όσο για τίμες θα τις τσεκάρω τώρα!
μπορεί να γίνει ενεργοποίηση και πολύ πιο γρήγορα

ariadgr
12-10-07, 21:22
Kαι πόσο κάνει η hol να την στείλει στον οτε?

Eξαρτάται από το φόρτο εργασίας τους και κανείς δε θα μπορούσε να το προβλέψει με ασφάλεια. Στην καλύτερη περίπτωση μπορεί να σταλεί και 1-2 μέρες μετά την αίτηση του πελάτη, στη χειρότερη μπορεί να πάρει εβδομάδες.

@ ADSLgr.com All rights reserved.