PDA

Επιστροφή στο Forum : Απορια..



geozalo
12-10-07, 20:05
:whistle:γεια σε ολους...μολις σημερα εγινα μελος κ εχω μια ερωτηση προς απαντηση..την τριτη θα ρθουν απο τον ΟΤΕ να μου βαλουν νεα συνδεση αφου ως τωρα δεν ειχα..παραλληλα ομως θελω να βαλω dsl μεσω HOL αλλα στα δικαιολογητικα μου ζητανε αντιγραφο λογαριασμου ΟΤΕ.....πρεπει να περιμενω 1-2 μηνες ως τον πρωτο λογαριασμο κ αλλους τοσους ως να ενεργοποιηθει η συνδεση??Εχετε ιδεα για το τι μπορω να κανω??αα επισης ξερετε αν χρεωνεται η φραγη εξερχομενων κλησεων για 9011 εξωτερικο κτλ??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....

stcp
12-10-07, 20:44
:whistle:γεια σε ολους...μολις σημερα εγινα μελος κ εχω μια ερωτηση προς απαντηση..την τριτη θα ρθουν απο τον ΟΤΕ να μου βαλουν νεα συνδεση αφου ως τωρα δεν ειχα..παραλληλα ομως θελω να βαλω dsl μεσω HOL αλλα στα δικαιολογητικα μου ζητανε αντιγραφο λογαριασμου ΟΤΕ.....πρεπει να περιμενω 1-2 μηνες ως τον πρωτο λογαριασμο κ αλλους τοσους ως να ενεργοποιηθει η συνδεση??Εχετε ιδεα για το τι μπορω να κανω??αα επισης ξερετε αν χρεωνεται η φραγη εξερχομενων κλησεων για 9011 εξωτερικο κτλ??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....

Όταν θα έρθει ο ΟΤΕ να σου συνδέσει τη νέα γραμμή, θα υπογράψεις ένα έντυπο-σύμβαση με τα στοιχεία σου και τα στοιχεία της γραμμής σου. Ίσως αυτό να τους κάνει, αντί λογαριασμού. Δεν είναι λογικό να περιμένεις τόσο καιρό, μόνο και μόνο για να λάβεις λογαριασμό. Μίλα με τη HOL για να δεις τι θα γίνει.

treli@ris
12-10-07, 20:59
:whistle:γεια σε ολους...μολις σημερα εγινα μελος κ εχω μια ερωτηση προς απαντηση..την τριτη θα ρθουν απο τον ΟΤΕ να μου βαλουν νεα συνδεση αφου ως τωρα δεν ειχα..παραλληλα ομως θελω να βαλω dsl μεσω HOL αλλα στα δικαιολογητικα μου ζητανε αντιγραφο λογαριασμου ΟΤΕ.....πρεπει να περιμενω 1-2 μηνες ως τον πρωτο λογαριασμο κ αλλους τοσους ως να ενεργοποιηθει η συνδεση??Εχετε ιδεα για το τι μπορω να κανω??αα επισης ξερετε αν χρεωνεται η φραγη εξερχομενων κλησεων για 9011 εξωτερικο κτλ??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....

Δεν χρειαζεται να περιμενεις για λογαριασμο τηλεφωνου, αρκει το χαρτι με την υπογραφη της συνδεσης. Η φραγη χρεωνεται νομιζω 2€ το διμηνο

@ ADSLgr.com All rights reserved.