PDA

Επιστροφή στο Forum : ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ "ΔΕΙΓΜΑ"? ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΤΗΝ Hol ?



djT
14-10-07, 22:02
Καλησπέρα σε όλους

Θέλω να ζητήσω το εξής:

ΥΠΑΡΧΕΙ πουθενά καμιά ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ "ΔΕΙΓΜΑ"? που έχει σταλεί με eMail ή γραπτώς ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΤΗΝ Hol ?

Αν ναί, παρακαλώ δώστε μου Link, διότι θέλω να στείλω ένα "περιποιημένο" eMail

διότι με αίτηση από τις 6/7/2007 (DSLAM ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ) και ύστερα από πολλά τηλεφωνήματα δεν έχω καταφέρει τίποτα.

Στις 3/9/2007 μού είπαν από τον ΟΤΕ (στο 134) ότι δεν υπάρχει πρόβλημα (κόλημα) από τον ΟΤΕ.

Απο την Hol sτις 3/9/2007 μού είπαν ότι υπάρχει έγκριση από την αρχή φορητότητας και ότι στις επόμενες 13 ημέρες θα έχω συνδεθεί με την Hol.

Έχουν περάσει από τότε άλλες 40 και πλέον μέρες καί ακόμη καμιά ειδοποίηση ή επαφή.

Τώρα ίσως θα μού πείτε..... μα ο μόνος είσαι?

Ακριβώς αυτόν τον εμπεγμό θέλω να χειριστώ. Άν κάποιος έχει στείλει καμιά επιστολή με παράπονα θέλω να παρακολουθήσω τις απαντήσεις που του δόθηκαν.

Σας ευχαριστώ εκ των προταίρων.

ariadgr
14-10-07, 22:25
Να συντάξεις μια επιστολή που να περιγράφει ακριβώς το πρόβλημά σου, και να στείλεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ, με κοινοποίηση στη HOL.

Ζήτησε από τη HOL τη ημερομηνία που έστειλε την αίτηση στον ΟΤΕ, καθώς και σε τι κατάσταση βρίσκεται στο πληροφοριακό σύστημα του ΟΤΕ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.