PDA

Επιστροφή στο Forum : Απο Vivodi Σε Forthnet



puzzle
16-10-07, 08:55
Καλημερα σε ολους..
Θελω να ρωτησω το εξης..
Εχω full/llu 2048/640 στη vivodi και τελειωνει 2 νοεμβριου..σκεφτομουν τη μεταφορα μου στη forthnet γιατι σαν τιμη ταχυτητα συμφερει..δεν με ενδιαφερει το τηλ γι αυτο μιλαω μονο για γραμμη internet..
μπορω να κανω αιτηση τωρα? αν ναι..ποσο καιρο θεωρειται οτι θα περιμενω?2-3 μηνες? γιατι αν ειναι ετσι προτιμω να δωσω τα 25 ευρωπουλακια και να συνεχισω με maxx10 στη vivodi..
και μιλαμε παντα για full/llu γραμμη,δεν εχω τηλ σπιτι και δε θελω..
Παρακαλω απαντηστε μου για να δω τι θα κανω..Σας ευχαριστω!!

deniSun
16-10-07, 09:49
To ελάχιστο 1 μήνα.

No-Name
16-10-07, 09:54
Από LLU σε forthnet δεν μπορείς ακόμα

tanosgr
16-10-07, 09:57
Σκεπτομενος οπως και εσυ, εβαλα το 2 play Soho της Forthnet και βρηκα τον μπελα μου.
Τρεις μηνες αναμονη απο την αιτηση μεχρι την ενεργοποιηση, ακολουθα η ποιοτητα του ηχου στο τηλεφωνο χαλια (χαμηλη ενταση + φυσημα) και οσο αφορα την ταχυτητα των 24Μb κατεβαζω με 280kb περιπου.

puzzle
16-10-07, 10:11
Πηρα τηλ και ρωτησα..μου ειπαν για να παω απο full/llu της vivodi σε forthnet θα πρεπει να κανω αιτηση για γραμμη στον οτε..δεν κανουν απευθειας απο forthnet ακομα..και μονο που ακουσα για οτε πηρα αμεσως τη vivodi και εκανα αιτηση για maxx 10..αλλωστε ειμαι πολυ ευχαριστημενος..απλα θα δινω 25 για 10mbps..αλλωστε δε θεωρω οτι χρειαζομαι και περισσοτερο.
δεν ειμαι διατεθιμενος να περασω για αλλη μια φορα την αναμονη 2-3 μηνων..
Σας ευχαριστω ολους..

theopan
16-10-07, 13:31
Πηρα τηλ και ρωτησα..μου ειπαν για να παω απο full/llu της vivodi σε forthnet θα πρεπει να κανω αιτηση για γραμμη στον οτε..δεν κανουν απευθειας απο forthnet ακομα..και μονο που ακουσα για οτε πηρα αμεσως τη vivodi και εκανα αιτηση για maxx 10..αλλωστε ειμαι πολυ ευχαριστημενος..απλα θα δινω 25 για 10mbps..αλλωστε δε θεωρω οτι χρειαζομαι και περισσοτερο.
δεν ειμαι διατεθιμενος να περασω για αλλη μια φορα την αναμονη 2-3 μηνων..
Σας ευχαριστω ολους..

ΜΗΝ ΔΕΧΤΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ! Ένα φαξ θα στείλεις απλά που θα ζητάς την αλλαγή υπηρεσίας σε Maxx10.

@ ADSLgr.com All rights reserved.