PDA

Επιστροφή στο Forum : Ας ελπίσουμε να μην πιάσει και τη Θεσσαλονίκη η αναμονή



elias24
30-07-03, 21:56
Έκανα αίτηση μώλις χθές. Τι ηλιθιότητα είναι αυτό που ακούω για λίστες αναμονής; Ευτυχως που Θεσσαλονίκη είναι ευκολο για έναν τεχνικό να πάει απο τη μια άκρη της πόλης στην άλλη μεσα σε μισή μόνο ώρα. Πιστευω οτι θα γίνονται ευκολότερα οι εγκαταστάσεις εδώ, σε σχέση με Αθήνα, ΑΝ τουλαχιστον δε μετακινηθεί κανένα συνεργείο απο δω για να βελτιώσει το πρόβλημα της Αθήνας και μας κάνει Τούρκους. Τουλάχιστον να έρθουν πρίν το 2003

Καλά, δέχομαι στοιχήματα. Αν έρθει τεχνικός πρίν το Σεπτέμβριο, τότε να με λένε ΧΟΝΤΡΙΔΗ

nicksf
31-07-03, 22:26
σε ποιά περιοχή?

UGF_GreekMind
01-08-03, 06:58
Έκανα αίτηση μώλις χθές. Τι ηλιθιότητα είναι αυτό που ακούω για λίστες αναμονής; Ευτυχως που Θεσσαλονίκη είναι ευκολο για έναν τεχνικό να πάει απο τη μια άκρη της πόλης στην άλλη μεσα σε μισή μόνο ώρα. Πιστευω οτι θα γίνονται ευκολότερα οι εγκαταστάσεις εδώ, σε σχέση με Αθήνα, ΑΝ τουλαχιστον δε μετακινηθεί κανένα συνεργείο απο δω για να βελτιώσει το πρόβλημα της Αθήνας και μας κάνει Τούρκους. Τουλάχιστον να έρθουν πρίν το 2003

Καλά, δέχομαι στοιχήματα. Αν έρθει τεχνικός πρίν το Σεπτέμβριο, τότε να με λένε ΧΟΝΤΡΙΔΗ

"OTE : Πότε είπε ότι το θέλει ;"

Το 2003 ;;; ................. :?
Σε κάνα 2μηνο ;;; ....... :o
Σε κάνα μήνα ;;; ......... :)
Σε κάνα 15ήμερο ;;; .... :D
Σε καμία βδομάδα ;;; ... :lol:
;;;; ΑΜΕΣΩΣ ;;;;; ......... 8O

Καλό κουράγιο "συνάδελφοι" !

Athlon_XP
01-08-03, 12:16
Εγώ πάντως που έκανα χθές αίτηση για ADSL μου είπαν από Σεπτέμβριο να περιμένω. Μένω στην περιοχή της Τούμπας

economist
01-08-03, 14:05
Εμείς κάναμε αίτηση 25/7 για εταιρικό στο κέντρο ΕΡΜΟΥ και μας είπαν για μετά τις 18 Αυγούστου. Αυτό το μετά όμως δεν είναι καθόλου προσδιορισμένο διότι η 19η Αυγούστου είναι μετά αλλά και η 19η Σεπτεμβρίου είναι μετά.

Ευελπιστούμε πάντως!

jimsliakas
01-08-03, 14:59
Εγώ πάντως που έκανα χθές αίτηση για ADSL μου είπαν από Σεπτέμβριο να περιμένω. Μένω στην περιοχή της Τούμπας

XAXAXAXAXA!!!Εμμ τι να κανουμε ?? Μου ηθελες ΟΤΕ!!Απο sparknet δεν δοκιμασες??Αυτοι σου κανουν γρηγορα εγγατασταση..

VIVODI Athlon_XP

(saviak)

nicksf
01-08-03, 17:28
Εκανες αίτηση στο 134 ή στο κατάστημα της τούμπας?

Athlon_XP
01-08-03, 18:09
Βασικά πήγα να κάνω αίτηση στον πΟΤΕ της Τούμπας (Παπάφη 130) αλλά στην εξουσιοδότηση που είχα εγώ έγραφε μεν για έγραφα του πΟΤΕ αλλά δεν είχε την λέξη για ADSL στο τέλος και ο υπάλληλος μου είπε να την κάνω στο 134 που είναι το ίδιο πράγμα. (Καλά μιλάμε οι πΟΤΕτζίδες πρέπει να είναι πολύ μαλάκες και κομπλεξικοί σε κάτι τέτοια θέματα).

@ ADSLgr.com All rights reserved.