PDA

Επιστροφή στο Forum : ποσο χρονο περιπου για ενεργοποιηση γραμμης



adok13
23-10-07, 16:16
ρε παιδια μια βοηθεια.δεν εχω καθολου σταθερο και θελω να βαλω 2play soho,οποτε πρεπει να βαλω πρωτα οτε.θα περιμενω πανω απο μηνα μεχρι να ενεργοποιηθει η γραμμη του οτε και μετα της forthnet;μενω πειραια.

KS
23-10-07, 16:37
ρε παιδια μια βοηθεια.δεν εχω καθολου σταθερο και θελω να βαλω 2play soho,οποτε πρεπει να βαλω πρωτα οτε.θα περιμενω πανω απο μηνα μεχρι να ενεργοποιηθει η γραμμη του οτε και μετα της forthnet;μενω πειραια.

Απ'οτι ξερω ο ΟΤΕ βαζει τηλεφωνο σε 5 μερες. Απο την αλλη η 4νετ μπορει να κανει και κανα 5 μηνο!

adok13
23-10-07, 16:45
εγω το θελω για κανα 8μηνο,θα μετακομισω μετα γιαυτο ρωταω.οποτε με συμφερει conn-x,e;εχει και 6μηνη δεσμευση μονο.σε κανα μηνα θα με εχουν ενεργοποιηση με το conn-x,kai στο καινουργιο σπιτι βλεπουμε.

psytransas
23-10-07, 17:31
Eπισης κανε την αιτηση για το 2play οταν με το καλο μετακομισεις στο καινουργιο σπιτι για να μην ταλαιπωρηθεις αδικα, μιας και η εταιρια δεν υποστηριζει ακομα μεταφορα αριθμου οπως ο ΟΤΕ :down:

adok13
23-10-07, 17:44
ευχαριστω παρα πολυ παιδια για τη βοηθεια σασ.τελικα θα βαλω conn-x μεχρι να μετακομισω..:oneup:

adok13
24-10-07, 14:45
παντως λεω να το ρισκαρω γιατι αποτι εψαξα στο ιντερνετ δε διαφορα forum,ειδα οτι συνηθως ο χρονος ενεργοποιησης της forthnet ειναι ενας μηνας.

kokoyroy
24-10-07, 21:31
παντως λεω να το ρισκαρω γιατι αποτι εψαξα στο ιντερνετ δε διαφορα forum,ειδα οτι συνηθως ο χρονος ενεργοποιησης της forthnet ειναι ενας μηνας.


μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες. περιμενω 16 ημερες απο την ημερα αποστολης προς τον οτε και ακομα κινηση δεν βλεπω. μακαρι να μου παρει μονο 1 μηνα γιατι οπος λες για τα forum διαβασε κ σε αυτο και θα δεις διαφορα!

HateBreeder
24-10-07, 22:38
Εγω περιμενα 3 μήνες και τελικα ακυρωσα!!

gpontikakos
24-10-07, 23:45
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ! ΑΛΛΑ ΠΗΡΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!
20/09/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ
28/06/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet
ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 20/10/2007
ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛΕΓΑΝ, ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ!
ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΘΕΜΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΟΤΕΝΕΤ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΣΕ 3 ΛΕΠΤΑ!
ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΙΤΗΣΗ ΣΤΗ 4ΝΕΤ ΚΑΝΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΟΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ ΟΤΑΝ ΜΠΕΙΣ!

@ ADSLgr.com All rights reserved.