PDA

Επιστροφή στο Forum : Βοήθεια με την αίτηση



Eaglos
24-10-07, 10:48
Πόσο πιο δύσκολη μπορεί να γίνει μια αίτηση; :whistle:

Θέλω αποδέσμευση από τον ΟΤΕ και μεταφορά του τηλεφώνου καθώς και ADSL από τη NetOne.

Στη δεύτερη σελίδα στον τομέα "9" της αίτησης η σωστή επιλογή είνα "Παροχή υπηρεσίας Ενεργού Τοπικού Βρόχου με παράλληλη Φορητότητα Αριθμού";

Ευχαριστώ.

ΥΓ: Εσείς στη NetOne κάντε λίγο πιο απλή την αίτηση. Δείτε την αίτηση της HOL να πάρετε μια ιδέα.

Sovjohn
24-10-07, 10:58
Δεν είναι κάτι δύσκολο, και είναι η ορολογία του ΟΤΕ...Γιαυτό άλλωστε όποιος έχει πρόβλημα κάνει τηλεφωνικά την αίτηση. Παρ' όλα αυτά:

Αν έχεις άλλο πάροχο ADSL ενεργό αυτή τη στιγμή, και δεν θες να μείνεις χωρίς ADSL, με βάση αυτά που είπες, θέλεις το: "Παροχή υπηρεσίας μετάβασης από Χονδρική Ευρυζωνική Πρόσβαση σε Πλήρη Αδεσμοποίητη Πρόσβαση στον Τοπικό Βρόχο με παράλληλη αίτηση φορητότητας".

Αν δεν έχεις ADSL ενεργό, θέλεις το "Παροχή υπηρεσίας Ενεργού Τοπικού Βρόχου με παράλληλη Φορητότητα Αριθμού"

'Ολα τα άλλα είναι για άλλες περιπτώσεις από αυτό που θέλεις να κάνεις εσύ.

Eaglos
24-10-07, 11:48
Γνωρίζω το τηλεφωνικό κομμάτι απλά είπα να το κάνω τσάμπα χωρίς χρέωση :) Επίσης δεν κατηγορώ την NetOne για την ορολογία απλά υπάρχουν μερικά παραδείγματα απλούστερων αιτήσεων με ίδια ορολογία.

Ευχαριστώ για την απάντηση :)

lewton
25-10-07, 11:15
Γνωρίζω το τηλεφωνικό κομμάτι απλά είπα να το κάνω τσάμπα χωρίς χρέωση :) Επίσης δεν κατηγορώ την NetOne για την ορολογία απλά υπάρχουν μερικά παραδείγματα απλούστερων αιτήσεων με ίδια ορολογία.

Ευχαριστώ για την απάντηση :)

Δώσε παράδειγμα για να το λάβουν υπόψη τους και από την εταιρία. ;)

fabiawrc
05-11-07, 22:57
εγω εκανα την αιτηση περασε μια βδομαδα και τωρα πηρα τηλ να ρωτησω που βρισκεται η αιτηση.

και μου λενε οτι πρεπει να στειλω φαξ με την ταυτοτητα του κατοχου της γραμης του οτε.εγω δεν τον ηξερα ομως και εβαλα τα δικα μου στοιχεια οποτε πηγε μια βδομαδα τσαμπα.

αυριο πρεπει να παω οτε,με ληξηαρχικη πραξη θανατου και να με την ταυτοτητα μου να αλλαξω την γραμη στο ονομα μου.

vagskarm
06-11-07, 09:24
εγω εκανα την αιτηση περασε μια βδομαδα και τωρα πηρα τηλ να ρωτησω που βρισκεται η αιτηση.

και μου λενε οτι πρεπει να στειλω φαξ με την ταυτοτητα του κατοχου της γραμης του οτε.εγω δεν τον ηξερα ομως και εβαλα τα δικα μου στοιχεια οποτε πηγε μια βδομαδα τσαμπα.

αυριο πρεπει να παω οτε,με ληξηαρχικη πραξη θανατου και να με την ταυτοτητα μου να αλλαξω την γραμη στο ονομα μου.


Αυτά είναι μικροπταίσματα, μην ανησυχείς. Αντε, με το καλό να μπεις κι εσύ στο club ων ευχαριστημένων πελατών της NetOne.

Astaroth7
06-11-07, 12:52
εγω εκανα την αιτηση περασε μια βδομαδα και τωρα πηρα τηλ να ρωτησω που βρισκεται η αιτηση.

και μου λενε οτι πρεπει να στειλω φαξ με την ταυτοτητα του κατοχου της γραμης του οτε.εγω δεν τον ηξερα ομως και εβαλα τα δικα μου στοιχεια οποτε πηγε μια βδομαδα τσαμπα.

αυριο πρεπει να παω οτε,με ληξηαρχικη πραξη θανατου και να με την ταυτοτητα μου να αλλαξω την γραμη στο ονομα μου.


Φίλε μου, επειδή συγγενικό μου πρόσωπο την πάτησε ακριβώς σαν και έσένα, πρόσεχε:
Δώσε την ταυτότητά σου στον ΟΤΕ να την βγάλουν φωτοτυπία και βεβαιώσου ότι θα την μεταφέρουν την γραμμή στο όνομα που γράφει η ταυτότητα ακριβώς! Αλλιώς θα φαίνεται ότι η γραμμή ανήκει σε αλλό πρόσωπο και θα τρώει απόρριψη η Net One.
Εμένα την λέγανε Ιωαννέτα και οι τρόμπες του ΟΤΕ την γράψανε Ιωάννα και τρέχαμε όλοι μαζι να βρούμε που είναι το λάθος και τρώει απόρριψη η Net One! Μας έφαγε μία βδομαδούλα αυτή η υπόθεση!

No-Name
07-11-07, 21:19
Η ΕΕΤΤ επιβάλει την γραφειοκρατία όχι οι Πάροχοι...δεν είναι μαζόχες

Valder
23-11-07, 20:52
Λοιπόν, θέλω να ρθω κι εγώ στη ΝΕΤΟΝΕ και εκτύπωσα την αίτηση!

Πως έχει η κατάσταση τώρα:

Η γραμμή είναι ΟΤΕ και ο ISP Forthnet (768/192). Χώρια το ένα από το άλλο. Η Forthnet λήγει σε 2 μήνες.

Ο ΟΤΕ είναι στο όνομα του πατέρα μου και η Forthnet στο δικό μου. Θέλω να πάω στη ΝΕΤONE λοιπόν και για να μη φτάσουν τσίμα τσίμα οι μέρες και μείνω χωρις νετ, τα κάνω όλα τώρα!:oneup:

Μου έδωσε μια φωτοτυπία ταυτότητας - διπλής όψης, ο φάδερ, ΑΦΜ το ξέρω κλπ. γενικά είμαι καλυμμένος απ' τη χαρτούρα λογικά ε;

Τι θέλω να γίνει:

Να έχω Ίντερνετ και τηλεφωνία από ΝΕΤΟΝΕ με παράλληλη κατάργηση του ΟΤΕ και διατήρηση του τηλεφωνικού αριθμού μου 210. Η φόρθνετ προπληρωμένη ήταν οπότε στα παλαιότερα των υποδημάτων μου. Πολύ πολύ να χάσω αναλογικά 10-20 ευρώ.

Πάμε στην Αίτηση τώρα:

1) Στοιχεία συνδρομητή:

Θέλω να είμαι εγώ εδώ και όχι ο φάδερ. Γίνεται; Βάζω τα στοιχεία του Βάλντερ! Καλά ως εδώ;

2) Επιλογή υπηρεσίας:

Επιλέγω το κουτάκι Οικιακή Σύνδεση Πλήρη Βρόγχου και το εκ δεξιών του για τη φορητότητα αριθμών στη ΝΕΤΟΝΕ. Σωστό;

Από κάτω τώρα στην Επιλογή Γραμμής επιλέγω το μεσαίο κουτάκι Ενεργός Βρόγχος - Προϊόν Οικιακή σύνδεση πλήρη βρόγχου. Σωστό κι αυτό;

Τηλεφωνικός κατάλογος, όχι δε θέλω, ευχαριστώ, διαλέγω το 3ο κουτάκι.

Πάμε στα χαρακτηριστικά υπάρχουσας γραμμής:

Όταν λέει Στη γραμμή λειτουργεί ADSL από άλλο πάροχο εννοεί τη 4νετ ή τον ΟΤΕ; <---- επεξήγηση δώστε εδώ.

2η επεξήγηση: Τι είναι το POS παρακάτω στα κουτάκια;

Πάμε στη μορφή λογαριασμού. Απ' ότι βλέπω το ηλεκτρονικό είναι καλύτερο αλλά πως θα το πληρώνω μέσω κατάθεσης; Θα εκτυπώνω κάποια αναφορά με κωδικό πελάτη και μετά θα πηγαίνω στην τράπεζα για κατάθεση; 3η επεξήγηση. Ας το βάλουμε εκεί πάντως!

Το πεδίο Ανάλυση Κλήσεων ως εκ τούτου δεν το πειράζω καν. Δεν επιλέγω τίποτα.

3. Διεύθυνση Αποστολής Λογαριασμών:

Δεν το πειράζω, δε θα διαφέρει από τη διεύθυνση του Βάλντερ. Δεν συμπληρώνω τίποτα.

4. Τρόπος Εξόφλησης Λογαριασμών:

Είπα κατάθεση, βάζω κατάθεση. Άβολο αλλά ας έχω το κεφάλι μου ήσυχο, τουλάχιστον στην αρχή! Αλλάζει μετά αυτό λογικά αμα θέλω μέσω πιστωτικής.

5. Στοιχεία Πώλησης:

Τα αφήνουμε κενά!

Κάτω δεξιά στη σελίδα μετά, βάζω Βαλντέριος Βαλντερίου και τζίφρα.

γυρνάμε τούμπα τη σελίδα τώρα μιας και έβαλα και τη 2η στο ίδιο Α4.

6. Στοιχεία κατόχου γραμμής:

Εδώ είναι ό,τι γράφει ο ΟΤΕ. Φάδερ εν προκειμένω. Σωστούν;

7. Διεύθυνση παροχής της υπηρεσίας:

Το κάστρο του Βάλντερ.

8. Στοιχεία τηλεφωνικής σύνδεσης:

Ότι έχω τώρα στον ΟΤΕ. 210-666-σατανάς φτου και βγαίνω.

9. Αίτηση/Εξουσιοδότηση Καταναλωτή:

Ο κάτωθι υπογεγραμμένος ___________ <--- εδώ βάζω το όνομά μου ή του πατέρα μου;

Μετά, επιλέγω στα αριστερά το 3ο κουτάκι. Παροχή υπηρεσίας μετάβασης από Χονδρική Ευρυζωνική πρόσβαση σε Πλήρη Αδεσμοποίητη Πρόσβαση στον Τοπικό Βρόγχο με παράλληλη αίτηση φορητότητας.

Αυτό! ΜΟΝΟ αυτό! Κανένα άλλο κουτάκι! Σωστούν;

Από κάτω σε μια τελίτσα στο κενάκι που λέει Υπηρεσία πλήρους τοπικού βρόγχου την οποία λάμβανα από την εταιρία _________ το αφήνω κενό ή βάζω ΟΤΕ;

Από κάτω βάζω τη τζίφρα μου.

Στο 10 βάζω ΟΤΕ στα 2 κενά (πάροχος Δότης) και το 210-666-Σατανάς-φτού-και-βγαίνω.

Το 11 το αφήνω ήσυχο. Βεβαιώνομαι από το 12 πως έχω διαβάσει καλά τους όρους.

Τέλος βάζω κάτω δεξιά Βαλντέριος Βαλντερίου και τη τζίφρα μου και πάω να τους την παραδώσω την αίτηση. Σωστούν;


Η φωτοτυπία ταυτότητας αφορά τον κάτοχο γραμμής (πατέρας μου, που είπα ήδη έχω τη φωτοτυπία) ή και εμένα, οπότε πρέπει να βγάλω και της δικής μου άλλη μια;


Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας. Τα λεφτά μου θα τους ακουμπήσω οπότε είπα να γίνει σωστά η δουλειά εξ' αρχής!:oneup:

ariadgr
23-11-07, 21:20
Η γραμμή είναι ΟΤΕ και ο ISP Forthnet (768/192). Χώρια το ένα από το άλλο. Η Forthnet λήγει σε 2 μήνες.

Ο ΟΤΕ είναι στο όνομα του πατέρα μου και η Forthnet στο δικό μου. Θέλω να πάω στη ΝΕΤONE λοιπόν και για να μη φτάσουν τσίμα τσίμα οι μέρες και μείνω χωρις νετ, τα κάνω όλα τώρα!


Μου έδωσε μια φωτοτυπία ταυτότητας - διπλής όψης, ο φάδερ, ΑΦΜ το ξέρω κλπ. γενικά είμαι καλυμμένος απ' τη χαρτούρα λογικά ε;

Χρειάζεσαι και φωτοτυπία του λογαριασμού ΟΤΕ.


Τι θέλω να γίνει:

Να έχω Ίντερνετ και τηλεφωνία από ΝΕΤΟΝΕ με παράλληλη κατάργηση του ΟΤΕ και διατήρηση του τηλεφωνικού αριθμού μου 210.


Πάμε στην Αίτηση τώρα:

1) Στοιχεία συνδρομητή:

Θέλω να είμαι εγώ εδώ και όχι ο φάδερ. Γίνεται; Βάζω τα στοιχεία του Βάλντερ! Καλά ως εδώ;;

:oneup:


2) Επιλογή υπηρεσίας:

Επιλέγω το κουτάκι Οικιακή Σύνδεση Πλήρη Βρόγχου και το εκ δεξιών του για τη φορητότητα αριθμών στη ΝΕΤΟΝΕ. Σωστό; :oneup:

Από κάτω τώρα στην Επιλογή Γραμμής επιλέγω το μεσαίο κουτάκι Ενεργός Βρόγχος - Προϊόν Οικιακή σύνδεση πλήρη βρόγχου. Σωστό κι αυτό; :oneup:

Τηλεφωνικός κατάλογος, όχι δε θέλω, ευχαριστώ, διαλέγω το 3ο κουτάκι.

Πάμε στα χαρακτηριστικά υπάρχουσας γραμμής:

Όταν λέει Στη γραμμή λειτουργεί ADSL από άλλο πάροχο εννοεί τη 4νετ ή τον ΟΤΕ; <---- επεξήγηση δώστε εδώ.

"Forthnet (ΑΡΥΣ)" συμπληρώνεις (υποθέτωντας ότι στη Forthnet πληρώνεις και για τη γραμμή DSL, και για τη σύνδεση)
Edit: "OTE (ΑΡΥΣ Λιανική)" θα συμπληρώσεις, αφού πληρώνεις την ADSL πρόσβαση ξεχωριστά στο λογαριασμό ΟΤΕ.


2η επεξήγηση: Τι είναι το POS παρακάτω στα κουτάκια;

Η συσκευή που έχουν στα καταστήματα και περνάνε τις πιστωτικές κάρτες.


Πάμε στη μορφή λογαριασμού. Απ' ότι βλέπω το ηλεκτρονικό είναι καλύτερο αλλά πως θα το πληρώνω μέσω κατάθεσης; Θα εκτυπώνω κάποια αναφορά με κωδικό πελάτη και μετά θα πηγαίνω στην τράπεζα για κατάθεση; 3η επεξήγηση. Ας το βάλουμε εκεί πάντως!

Αυτό που μάλλον θα κάνεις, είναι να βλέπεις στο e-billing το ποσό και τον κωδικό πληρωμής και θα πηγαίνεις στην τράπεζα ή θα το κάνεις μέσω ebanking. Φυσικά αν σου χρειάζεται μπορείς και να το εκτυπώσεις.


6. Στοιχεία κατόχου γραμμής:

Εδώ είναι ό,τι γράφει ο ΟΤΕ. Φάδερ εν προκειμένω. Σωστούν;

Ναι και υπογράφει ο πατέρας σου ως κάτοχος, και στέλνεις και την ταυτότητά του ως δικαιολογητικό


9. Αίτηση/Εξουσιοδότηση Καταναλωτή:

Ο κάτωθι υπογεγραμμένος ___________ <--- εδώ βάζω το όνομά μου ή του πατέρα μου;

Μάλλον το δικό σου αφού λέει "καταναλωτή" και όχι κατόχου.


Μετά, επιλέγω στα αριστερά το 3ο κουτάκι. Παροχή υπηρεσίας μετάβασης από Χονδρική Ευρυζωνική πρόσβαση σε Πλήρη Αδεσμοποίητη Πρόσβαση στον Τοπικό Βρόγχο με παράλληλη αίτηση φορητότητας.

Αυτό! ΜΟΝΟ αυτό! Κανένα άλλο κουτάκι! Σωστούν;

:oneup:


Από κάτω σε μια τελίτσα στο κενάκι που λέει Υπηρεσία πλήρους τοπικού βρόγχου την οποία λάμβανα από την εταιρία _________ το αφήνω κενό ή βάζω ΟΤΕ;

Αυτό πρέπει να αναφέρεται στην περίπτωση να είχες ήδη Full LLU από εναλλακτικό, άρα κενό


Η φωτοτυπία ταυτότητας αφορά τον κάτοχο γραμμής (πατέρας μου, που είπα ήδη έχω τη φωτοτυπία) ή και εμένα, οπότε πρέπει να βγάλω και της δικής μου άλλη μια;

Δε χάνεις τίποτα να βάλεις και τη δική σου.

Valder
23-11-07, 21:30
ariadgr είσαι εξαιρετικός. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθειά σου.

Για το Forthnet (ΑΡΥΣ) έχω μια ένσταση. Πληρώνω ξεχωριστά τον ΟΤΕ ανα δίμηνο και ξεχωριστά τη Φόρθνετ με προπληρωμένες 3μηνες. Παρόλαυτά συνεχίζουμε στο να βάλω Forthnet (ΑΡΥΣ);

ariadgr
23-11-07, 21:43
Για το Forthnet (ΑΡΥΣ) έχω μια ένσταση. Πληρώνω ξεχωριστά τον ΟΤΕ ανα δίμηνο και ξεχωριστά τη Φόρθνετ με προπληρωμένες 3μηνες. Παρόλαυτά συνεχίζουμε στο να βάλω Forthnet (ΑΡΥΣ);

Να to ξεκαθαρίσουμε αυτό, καλά έκανες και το επεσήμανες.

Στο λογαριασμό του ΟΤΕ, εκτός από το πάγιο για την τηλεφωνία ανα δίμηνο, πληρώνεις οτιδήποτε που έχει σχέση με DSL 768K;

Στη Forthnet, πληρώνεις "one bill" (δηλαδή γραμμή DSL + internet πρόσβαση DSL) ή μόνο internet πρόσβαση DSL;

Valder
23-11-07, 22:21
Να to ξεκαθαρίσουμε αυτό, καλά έκανες και το επεσήμανες.

Στο λογαριασμό του ΟΤΕ, εκτός από το πάγιο για την τηλεφωνία ανα δίμηνο, πληρώνεις οτιδήποτε που έχει σχέση με DSL 768K;

Στη Forthnet, πληρώνεις "one bill" (δηλαδή γραμμή DSL + internet πρόσβαση DSL) ή μόνο internet πρόσβαση DSL;

Μου έστειλε ένα παιδί πμ και το λύσαμε το ζήτημα αλλά καθότι ασχολείσαι με το πρόβλημά μου, δεν θα ήθελα να σε αφήσω έτσι στα κρύα του λουτρού, άλλωστε που ξέρεις, μπορεί να βοηθήσουμε κάποιον επόμενο!;)

Πληρώνω πάγιο ΟΤΕ και πρόσβαση 768 ADSL στον ΟΤΕ, μέσω του λογαριασμού ΟΤΕ (Λιανική όπως μου εξηγεί και το παλικάρι στο ΠΜ)

Για παροχή Internet επέλεξα Forthnet μέσω των προπληρωμένων 3+3 μήνες με 62.36 Ευρώ.

Όχι λύσεις adsl in a box/one bill κλπ δηλαδή.;)

Και πάλι σ' ευχαριστώ πολύ!:oneup:

ariadgr
23-11-07, 22:40
Μου έστειλε ένα παιδί πμ και το λύσαμε το ζήτημα αλλά καθότι ασχολείσαι με το πρόβλημά μου, δεν θα ήθελα να σε αφήσω έτσι στα κρύα του λουτρού, άλλωστε που ξέρεις, μπορεί να βοηθήσουμε κάποιον επόμενο!;)

Έτσι, καλό είναι να μένει και εδώ για τον επόμενο που θα έχει την ίδια απορία. :oneup:


Πληρώνω πάγιο ΟΤΕ και πρόσβαση 768 ADSL στον ΟΤΕ, μέσω του λογαριασμού ΟΤΕ (Λιανική όπως μου εξηγεί και το παλικάρι στο ΠΜ)

Για παροχή Internet επέλεξα Forthnet μέσω των προπληρωμένων 3+3 μήνες με 62.36 Ευρώ.
Όχι λύσεις adsl in a box/one bill κλπ δηλαδή.;)

Σε αυτή την περίπτωση, αντί για "Forthnet (ΑΡΥΣ)" θα γράψεις "OTE (AΡΥΣ Λιανική)", και θα αφήσεις το "μετατροπή από Χονδρική Ευρυζωνική Πρόσβαση" τσεκαρισμένο στην επόμενη σελίδα της αίτησης.

Valder
23-11-07, 23:13
Δεν έχω λόγια! Εξαιρετικός! Να σαι καλά φίλε και το πρώτο κατέβασμα ή μεγάλο σε διάρκεια υπεραστικό θα είναι στην υγειά σου!:oneup:

Valder
27-11-07, 19:51
Παίδες, επειδή βαριέμαι να παω ως το Μαρούσι ή ακόμα και να περιμένω να φτάσει με το ταχυδρομείο, θα ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει το fax που έχουν στη σελίδα κι αν είναι οκ να στείλω από φαξ την αίτηση αύριο πρωί μαζί με τα υπόλοιπα 2 δικαιολογητικά.

Ξέρετε, μην τραβιέμαι ως το Μαρούσι...:oops:

argosholos
27-11-07, 19:58
Ναι.
Ναι.
Κατα το μεσημερι παρε τηλεφωνο και ρωτα πως παει η αιτηση.

VirusSnake
27-11-07, 20:24
Παίδες, επειδή βαριέμαι να παω ως το Μαρούσι ή ακόμα και να περιμένω να φτάσει με το ταχυδρομείο, θα ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει το fax που έχουν στη σελίδα κι αν είναι οκ να στείλω από φαξ την αίτηση αύριο πρωί μαζί με τα υπόλοιπα 2 δικαιολογητικά.

Ξέρετε, μην τραβιέμαι ως το Μαρούσι...:oops:

γιατι να ΜΗΝ ισχυει??:spam:

Valder
27-11-07, 20:38
Ναι.
Ναι.
Κατα το μεσημερι παρε τηλεφωνο και ρωτα πως παει η αιτηση.

Ευχαριστώ φίλε!:)


γιατι να ΜΗΝ ισχυει??:spam:

Εγώ κάνω σπαμ; Μια ερώτηση έκανα, ηρέμησε αδερφέ. Στοιχεία και υπογραφές δίνω, να μη το σιγούρευα 100%; Και αφού είναι έτσι, έτσι και θα τα στείλω!:)

Astaroth7
29-11-07, 13:00
Ευχαριστώ φίλε!:)



Εγώ κάνω σπαμ; Μια ερώτηση έκανα, ηρέμησε αδερφέ. Στοιχεία και υπογραφές δίνω, να μη το σιγούρευα 100%; Και αφού είναι έτσι, έτσι και θα τα στείλω!:)

Φίλε μου,

Στείλε το με fax, αλλά κάνε τον κόπο να τους πάρεις και ένα τηλ στο 13860 για να είσαι 1000/100 σίγουρος ότι όλα είναι οκ!!
Το τηλέφωνο απαντάει αμέσως, στο λεπτό, δεν θα ταλαιπωρηθείς καθόλου!;)

Valder
29-11-07, 18:59
Φίλε μου,

Στείλε το με fax, αλλά κάνε τον κόπο να τους πάρεις και ένα τηλ στο 13860 για να είσαι 1000/100 σίγουρος ότι όλα είναι οκ!!
Το τηλέφωνο απαντάει αμέσως, στο λεπτό, δεν θα ταλαιπωρηθείς καθόλου!;)

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε!:) Για να μη τα γράφω δύο φορές και κουράζω όμως, δες στο θέμα "Το κλαμπ των αιτηθέντων για 16/1" ή όπως λέγεται, να δεις τι τραβάω. Εκείνο το avaiΛΙable έχω βαρεθεί να το ακούω στα τηλ που τους παίρνω.:(

@ ADSLgr.com All rights reserved.