PDA

Επιστροφή στο Forum : Κανεις, μα κανεις δεν ειναι ευχαριστημενος με το 2-play??????



irinimienie
25-10-07, 13:20
Σας παρακολουθω εδω και αρκετο καιρο, και φαινεται οτι δεν υπαρχει ουτε ενας ευχαριστημενος πελατης της HOL! Η μηπως απλα δεν μπαινουν στην διαδικασια να καταθεσουν τις δικες τους εμπειριες?Ας οκουστει και κατι θετικο!(αν υπαρχει βεβαια!):cool:

lexios
25-10-07, 13:26
Αν και είμαι Single Play, είμαι πολύ πιο ευχαρηστιμένος απο τις προσπάθειες εξυπηρέτησης της HOL, σε σύγκριση με τον βασικό ανταγωνιστή "Καφενείο".

Με συνδέσανε στο δίκτυο τους μέσα σε 15 μέρες! Με πήραν τηλέφωνο για να μου πουν το παραμικρό που έπρεπε να γνωρίζω, σε όλες τις ερωτήσεις μου προς το τεχνικό τμήμα (μέσω Curbas) πήρα απάντηση (όχι πάντα σωστή, αλλά τουλάχιστον πήρα απάντηση).

Δεν αισθάνομαι ο,τι με κοροϊδεύουνε δηλαδή (σε σύγκριση με το "Γιαπί" απέναντι).

Σίγουρα υπάρχουν μεγάλα περιθώρια βελτίωσης, αλλά το moto τους το σέβονται. Είναι πιο πολιτισμένοι (απο τον "Τεκέ" απέναντι)

treli@ris
25-10-07, 14:14
Πω πω πω, τους εχεις διαλυσει τους απεναντι:twisted: :p

pkdan
25-10-07, 14:28
Δηλαδή μας λες πως η ΧΟΛ δεν είναι καφενείο ?:hmm:
:rofl::lol::rofl::lol::rofl::lol:

sdn
25-10-07, 14:59
Σε σύγκριση με το μεγάλο καφενείο (vivodi) η HOL για να με πάει από 4 σε 6 με έχει 2 εβδομάδες να περιμένω (και βλέπουμε). Η vivodi με αναβάθμισε 2 φορές σε 2 ώρες.

Μέχρι και λογαριασμό στην eurobank με "ανάγκασε" να ανοίξω...

Τα συμπεράσματα δικά σας.

lexios
25-10-07, 16:08
Δεν εννοούσα τη Vivodi ως απέναντι ... Γνώμη έχω για τρείς εταιρίες με τις οποίες έχω ίδια εμπειρία.

lexios
25-10-07, 16:10
Σε σύγκριση με το μεγάλο καφενείο (vivodi) η HOL για να με πάει από 4 σε 6 με έχει 2 εβδομάδες να περιμένω (και βλέπουμε). Η vivodi με αναβάθμισε 2 φορές σε 2 ώρες.

Μέχρι και λογαριασμό στην eurobank με "ανάγκασε" να ανοίξω...

Τα συμπεράσματα δικά σας.

Δεν είπα πως η HOL είναι καλή. Είπα πως κάνει προσπάθειες... Έτσι συνέβη σε εμένα έως τώρα. Δεν θα διστάσω να τους τα χώσω αν δεν είναι συνεπείς! Έλληνας είμαι κι εγώ ;)

sdn
25-10-07, 17:40
Και εγώ όταν κάνουν καλά πράγματα τους επικροτώ αλλά όταν κάνουν βλακείες τα χώνω.

Θα συνεχίσω μέχρι να με αναβαθμίσουν. Που ακούστηκε αυτό να θέλουν 1 μήνα για ένα απλό Upgrade από 4 σε 6.

Σημ. Είμαι στο δίκτυο της HOL άρα δεν εμπλέκεται πουθενά ο ΟΤΕ. Άδικο έχω???

grsaint13
25-10-07, 17:56
Και εγώ όταν κάνουν καλά πράγματα τους επικροτώ αλλά όταν κάνουν βλακείες τα χρόνο.

Θα συνεχίσω μέχρι να με αναβαθμίσουν. Που ακούστηκε αυτό να θέλουν 1 μήνα για ένα απλό Upgrade από 4 σε 6.

Σημ. Είμαι στο δίκτυο της HOL άρα δεν εμπλέκεται πουθενά ο ΟΤΕ. Άδικο έχω???

Καθόλου φίλε sdn.Απλά με κάτι τέτοια φαίνεται η απουσία άμεσης εξυπηρέτησης του πελάτη και φυσικά της κοροϊδίας του-μας...:down:

desmios
25-10-07, 22:00
Μετα απο αιτηση που εκανα στις 2/10
εγινε σημερα και σε μενα η μεταφορα 2play απο τα 12mbs στα 24mbps.
Συγχρονισμος στα 17600/928
Signal/Noise ratio dB 11 12
Line attenuation dB 24 10
Ολα καλα.

kostthem
26-10-07, 15:46
Όλα καλά και εδώ.

xtah23
26-10-07, 21:30
εγω λαρισακαι ολα τελεια !!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.