PDA

Επιστροφή στο Forum : DSLAM στο Ιλιον



Dionyssios
17-02-05, 16:29
Ακόμα περιμένω την γραμμή μου... αρα δεν εχω αποψη για τις ταχυτητες. Ειναι κανεις σε αυτο το DSLAM να μας πει και σε εμας τους πτωχούς ?

princess
17-02-05, 23:42
Ειμαι στο Ιλιον φιλε, με vivo μεσω ΟΤΕ... και μαλλον ειμαι απο τους λιγους που δεν εχουν προβληματα ταχυτητας με τη vivo... Μαλλον ειμαστε λιγοι εδω.... ακομα τουλαχιστον...

Dionyssios
18-02-05, 10:21
Δεν θελω να το γκαντεμιάσω αλλα χτες που μου εγινε η ενεργοποιηση ειχα ταχυτητες 38-40ΚΒ ... Ελπίζω να συνεχισει ετσι...

tonazor
23-02-05, 18:41
Αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα στο forum και σας καλησπερίζω όλους.

Μόλις χθες έκανα και εγώ την αίτηση για ADSL με το πακέτο 3000 της ΟΤΕΝΕΤ.
Διαμένω στο Περιστέρι (Κηπούπολη) και υποθέτω ότι θα με συνδέσουν με DSLAM από ΟΤΕ Ιλίου. Μήπως μπορείτε να μου πείτε πόσο χρόνο κάνανε για να σας συνδέσουν;

Ευχαριστώ :cool:

princess
23-02-05, 21:23
Εγω χρειαστηκα κανα μηνα (μεσω vivo). Χτες που ρωτησα στον ΟΤΕ (για να παρω γραμμη δικη μου πια κι οχι μεσω vivo) μου ειπαν οτι τωρα γινονται οι συνδεσεις πολυ πιο γρηγορα (γυρευε τι εννοουν γρηγορα βεβαια). Αυτο που δεν ξερω ειναι αν οντως θα πεσεις στο Ιλιον... Φοβαμαι οτι θα πεσεις στο Περιστερι κι εκει δεν ξερω πως μπορει να ειναι τα πραγματα....

Dionyssios
25-02-05, 11:32
Δεν ξερω αν κανουν γρηγορα τωρα αλλα εμενα εκαναν 1 μήνα και κατι.. Αιτηση 12/1 ενεργοποιηση 15/2, αλλα τουλαχιστον ειναι γρηγορο..

tonazor
28-02-05, 11:54
Καλημέρα,

Μάλλον κάτι άλλαξε στον ΟΤΕ Ιλίου ή είμαι πολύ τυχερός έκανα την αίτηση στις 22/02 και με συνδέσανε 25/02 !! Μόλις 3 μέρες.
Ελπίζω να συνεχίσει έτσι θετικά η εμπειρία μου με το ADSL :thumb_dup

Dionyssios
28-02-05, 13:42
WOW !! Τρεις μέρες μόνο!! Φοβερό!! Φαντάζομαι ότι είσαι από τους τυχερούς που έπεσαν πάνω σε μόλις αναβαθμισμένα DSLAM και υπήρχαν πολλες κενές θέσεις... πάντως οι ταχύτητες ειναι 41κ σταθερές από τότε που ενεργοποιήθηκε η γραμμή μου...

princess
28-02-05, 20:30
σσσσττττ.... σας ειπα ειμαστε λιγοι, μη το φωναζετε και μας παρουνε χαμπαρι....

@ ADSLgr.com All rights reserved.