PDA

Επιστροφή στο Forum : Ιδιοκτητο Στο Μεσολογγι



kalimike
28-10-07, 14:00
Παιδιά πριν 2 βδομάδες στη σελίδα της hol έλεγε διαθεσημότητα στις 30-10-07,
ενώ τώρα δε γράφει τίποτα. Μήπως ξέρει κανείς αν θα ισχύσει το χρονοδιάγραμμά τους;

maik
28-10-07, 14:02
Το αλλο με τον Τοτο το ξερεις;

voithostyrempora2
28-10-07, 14:15
Ρίξε μια ματιά εδώ (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=140202) ;) .

No-Name
28-10-07, 16:07
Μεσολόγγι ξεχάστε το.

bill2003
28-10-07, 22:54
Παιδιά πριν 2 βδομάδες στη σελίδα της hol έλεγε διαθεσημότητα στις 30-10-07,
ενώ τώρα δε γράφει τίποτα. Μήπως ξέρει κανείς αν θα ισχύσει το χρονοδιάγραμμά τους;

Στο site έγγραφε 31/10 τόσο για το Μεσολόγγι όσο και για τη Ναύπακτο... Και για τα δύο τώρα (μας) γράφει.... :p

Πάντως είναι πολύ περίεργο... Όπως έχω πει και σε άλλο post οι οπτικές ίνες είναι περασμένες... Σκάψανε όλο το δρόμο από Αγρίνιο - Μεσολόγγι - Αντίρριο (δίπλα από τα διόδια της γέφυρας) - Ναύπακτο (σχετικό άρθρο (http://www.nafpaktia.com/localnews/1120/nafpaktos-optikes-ines-ap-tin-hol)) και συνεχίζουν για Άμφισσα!

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι όλο αυτό το έργο έγινε "έτσι για να υπάρχει" και "βλέπουμε μετά από κανένα χρόνο για ιδιόκτητο!" :evil:

Ο μόνος λόγος που δεν έμεινα στην forthnet ήταν η ελπίδα του ιδιόκτητου! Αν συνεχίσει αυτή η κοροϊδία θα κάνω διακοπή (αφού τελειώσουν οι 3 μήνες δωρεάν που δίνει η voda :lol:) και ας δώσω 45Ε ευρώ! Έτσι για το γαμώτο! :down:

edit: Για Αγρίνιο πλέον η φόρμα δίνει 30-03-2008... Φαντάσου για εμάς παρακάτω.... :mad:

djkokalis
29-10-07, 11:10
οπ να και ενας Μεσολογγίτης. τι γινετε ρε αδερφέ? και εγω Μεσολογγίτης. το ονομα σου? οντος ειναι πολυ περιεργο γιατι και εγω ειχα σκοπο να εκανα ετηση για ιδιοκτητο αλλα τωρα δεν δειχνει τιποτα. καποιος μου φενεται πάλι εφαγε λεφτα.....:p

bill2003
29-10-07, 11:12
οπ να και ενας Μεσολογγίτης. τι γινετε ρε αδερφέ? και εγω Μεσολογγίτης. το ονομα σου? οντος ειναι πολυ περιεργο γιατι και εγω ειχα σκοπο να εκανα ετηση για ιδιοκτητο αλλα τωρα δεν δειχνει τιποτα. καποιος μου φενεται πάλι εφαγε λεφτα.....:p

Τελικά ήταν πολύ αισιόδοξες οι ημερομηνίες για να είναι αληθινές :lol:

djkokalis
29-10-07, 11:15
οχι ενοουσα για τον χρήστη kalimike που ανοιξε το τοπικ. anyway....:P

kalimike
29-10-07, 12:56
φίλε djkokalis φοιτητής είμαι στο μεσολόγγι

djkokalis
29-10-07, 13:29
α μαλιστα καταλαβα. τι λεει κατώ? χαλια ε? τι σπουδαζεις αν επιτρεπεταί

kalimike
30-10-07, 09:36
Εντάξει καλά είναι. Σπουδάζω πληροφορική.
Καλά τώρα στο site της vodafone λέει ότι δεν υπάρχει διαθεσημότητα ούτε μέσω ΟΤΕ:shock:. Θα μας τρελάνουν!!!!

bill2003
31-10-07, 14:46
Σήμερα το πρωί μίλησα με έναν γνωστό που δουλεύει στη VodaHOL στη Ναύπακτο καθώς και με έναν ΟΤΕτζη ντόπιο....

Μου είπαν ότι όλα είναι έτοιμα από τεχνικής άποψης και είναι το θέμα είναι καθαρά γραφειοκρατικό. Δεν υπάρχει ακόμη η έγκριση ώστε να συνδεθεί το δίκτυο της HOL με του ΟΤΕ, κάτι τέτοιο, ούτε αυτοί ξέρουν ακριβώς...

Το ράδιο αρβύλα(?) κατέληξε ότι μέχρι το τέλος του χρόνου το αργότερο το ιδιόκτητο της HOL θα έχει ενεργοποιηθεί κανονικά! Οψόμεθα :rolleyes:

No-Name
31-10-07, 14:53
Το ράδιο αρβύλα(?) κατέληξε ότι μέχρι το τέλος του χρόνου το αργότερο το ιδιόκτητο της HOL θα έχει ενεργοποιηθεί κανονικά! Οψόμεθα

ΟΚ ότι πουν....

bill2003
31-10-07, 15:15
Γι' αυτό έγραψα και "ράδιο αρβύλα".... Δεν τους εμπιστεύομαι και πολύ καθώς είναι όλοι στο "άκουσα και μου είπανε...."

Εσύ φαίνεται να ξέρεις κάτι πιο σίγουρα! Για πες λεπτομέρειες? Δεχόμεθα και PM :p

@ ADSLgr.com All rights reserved.