PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΠΟΡΙΑ



mtoy
29-10-07, 13:48
παιδια εκτοσ απο εμενα εχει κανεισ αλλοσ προβλημα με το τηλεφωνο [10 μερεσ χωρισ τηλεφωνο]

psolord
29-10-07, 14:49
παιδια εκτοσ απο εμενα εχει κανεισ αλλοσ προβλημα με το τηλεφωνο [10 μερεσ χωρισ τηλεφωνο]

Εγώ στο Περιστέρι όχι. Όλα καλά. Που μένεις? Συμπλήρωσε τα στοιχεία σου στο προφίλ σου.

jpcupra
29-10-07, 14:58
και εγω ειμαι οκ...συμπληρωσε τα στοιχεια σου για να βγαλουμε καποιο συμπερασμα οπως ειπε και ο φιλος psolord...:oneup:

mtoy
30-10-07, 00:10
και εγω ειμαι οκ...συμπληρωσε τα στοιχεια σου για να βγαλουμε καποιο συμπερασμα οπως ειπε και ο φιλος psolord...:oneup:

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΧΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

costasvk
30-10-07, 00:31
Και εγώ στην Δραπετσώνα μένω αλλά δεν έχω κανένα πρόβλημα... (φτου φτου φτου).!!!











<----- Τα κατοστάρισα...:)

dircostas
30-10-07, 01:26
Εγώ παιδιά από τηλέφωνο ok αλλά από net κάθε μέρα μετά τις 19.00 το downloading είναι γύρω στα 30 - 40....:(:(:(

Harris79
01-11-07, 01:08
γεια χαρα!
Ειμαι στην ΟΝ εδω και 3 μερες, αλλα σημερα ηδη εκανα αιτηση για ακυρωση του πακετου! Ασταθης ιντερνετ και τηλεοραση! ενω το τηλ/νω χαλια! Δεν εχω αναγνωριση, ασχημη πιοιτητα ηχου και διακοπες κατα την διαρκεια συνομιλιας αλλα και νεκρο χωρις να μιλαω. Ετσι λεω να αφησω το παγιο ΟΤΕ οπως το ειχα πριν 3 μερες και να μπω στην ΤΕΛΛΑΣ για ιντερνετ και τηλεφωνια! Αξιζη ή εχει προβλημα? Ειδα οτι δινει εως 12 ταχ. ειναι για οσους εχουν ολο το πακετο ιντερνετ και τηλεφωνια χωρις παγιο ΟΤΕ ή ακομη και για μενα που θελω μονο τηλεφωνια και ιντερνετ, αλλα με παγιο οτε??

Γνωμες? Ημουν οτενετ (χωρις προβληματα) στην 1024 (υψηλο τιμολογιο) και 4νετ για τηλεφωνια (απεριοριστες κλησεις κ υπεραστικων) με ενα παγιο 17,90 και για οτενετ 26! Τι λετε?

Ευχαριστω

liberostelios
01-11-07, 01:17
Αν και δεν είναι το κατάλληλο topic, εγώ λέω να κάνεις λίγη υπομονή και να δώσεις λίγες μέρες (ή και κανά μήνα) στην ON μήπως διορθωθεί και σταθεροποιηθεί η γραμμή. Αρκετές φορές παρουσιάζονται προβληματάκια όταν ενεργοποιείσαι σε μία εταιρεία, οπότε καλό είναι να μη βγάζεις συμπεράσματα από τις 3 πρώτες μέρες, μόλις! Άσε που είναι μεγάλο μπλέξιμο να αλλάζεις πάλι εταιρεία...

Harris79
01-11-07, 01:29
πλεον η αιτηση για μεταφορα στον οτε παλι εχει ηδη γινει απο τις 12μμ (31/10/07) και να πω την αληθεια νιοθω ποιο συγουρος και ασφαλεις. Οχι οτι ο οτε μου παρεχει γρηγορο ιντερνετ αλλα ομως δεν θυμαμαι στα 28 μου χρονια προβλημα με τον οτε να μην με ακουν κ να μην ακουω. και λεω τα τελευταια 28 χρονια διοτι απο οσο θυμαμαι τον ευατο μου ο οτε ηταν παντα σωστος σαν υπηρεσια αλλα ακριβως! Εεε δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα!
Και απο το 2004 που εχω DSL απο 4νετ σε οτενετ λογο αλλαγης τιμολογιο και στις 2 εταιρειες δεν ειχα κανεναααααα προβλημα τεχνικο! ολα ηταν οκ! το λεω και το πιστευω δεν μπορω να το περιγραψω αλλιως.

Οσο το να κανω 1 μηνα υπομονη δεν λεει κατι, τοτε εχασα, διοτι δεν θα μπορω να επιστρεψω σε καμια αλλη εταιρεια. τωρα θα πληρωσω (μαλλον) 35ευρω και ολα θα ειναι οπως ηταν! απλα μπορει να εχω ιντερνετ σε χαμηλοτερη ταχυτητα εως 4!

Και τωρα που γραφω αυτο το topic η τηλεοραση σε ολα τα καναλια ειναι ενα μαυρο χαλη. δηλ το Σ/Κ που ειναι οι περισσοτεροι στα σπιτια τους τι γινετε? ΟΧΙ! Δοκιμασα και εχω να κρινω. Παλι καλα που υπαρχουν οι 10μερες σαν δοκιμη και παιρνει και τα λεφτα σου πισω.

αυταααααα




Αν και δεν είναι το κατάλληλο topic, εγώ λέω να κάνεις λίγη υπομονή και να δώσεις λίγες μέρες (ή και κανά μήνα) στην ON μήπως διορθωθεί και σταθεροποιηθεί η γραμμή. Αρκετές φορές παρουσιάζονται προβληματάκια όταν ενεργοποιείσαι σε μία εταιρεία, οπότε καλό είναι να μη βγάζεις συμπεράσματα από τις 3 πρώτες μέρες, μόλις! Άσε που είναι μεγάλο μπλέξιμο να αλλάζεις πάλι εταιρεία...

@ ADSLgr.com All rights reserved.