PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανανεώθηκε το Zisto Site



terper
30-10-07, 01:59
Μόλις παρατήρησα ότι χωρίς καμία άλλη ενημέρωση ή ανακοίνωση ανανέωσαν το site του Zisto και πρόσθεσαν και Banner για τον νέο 10ψήφιο αριθμό για νεες συνδέσεις...

http://www.tellas.gr

Spanos
30-10-07, 02:05
http://www.tellas.gr/page.asp?gid=8&arid=363&lang=2

Ζήστε το Internet always on έως και 12 Mbps

http://www.tellas.gr/page.asp?gid=0&arid=374&lang=2

Αναλυτική περιγραφή υπηρεσιών Internet

# Ταχύτητας σύνδεσης 4096kbps/512kbps

Ωραία ανανέωση :p

terper
30-10-07, 02:07
Φαντάζομαι ότι είναι Ongoing Process... γιατί έχει πολλές ακόμα ελλείψεις εκτός από αυτήν που ανέφερες...
Σα να πήρε το μάτι και μία διαφήμιση του Zisto στην τηλεόραση χωρίς καθόλου λεπτομέρειες....

Spanos
30-10-07, 02:11
Φαντάζομαι ότι είναι Ongoing Process... γιατί έχει πολλές ακόμα ελλείψεις εκτός από αυτήν που ανέφερες...
Σα να πήρε το μάτι και μία διαφήμιση του Zisto στην τηλεόραση χωρίς καθόλου λεπτομέρειες....

Μια σειρά κειμένου είναι, εκτός αν πληρώνονται ανα σειρά :p

namygd
30-10-07, 02:11
E όχι!! εχουν βαλει και το SUV 4*4 :) καλά τόσα πράγματα έχουν γίνει ολο αυτο το καιρό και εκαναν ανακοίνωση για ραλλυ ....τελλάς μέγιστη !!! γι αυτό δε σ' αλλαζω!!

minovg
30-10-07, 02:20
Σιγά την ανανέωση... Άντε να βλέπουμε και ebilling επιτέλους. Άντε φτιάχτε τίποτα εκεί στην Τελλάς.

terper
30-10-07, 02:23
Μια σειρά κειμένου είναι, εκτός αν πληρώνονται ανα σειρά :p

Ε τώρα τους αδικείς...
είναι τουλάχιστον 10 σειρές κειμένου που έχουν αλλάξει και ίσως μου ξεφεύγουν και μερικές ακόμα...:rofl:

villasg
30-10-07, 02:31
@minovg Το αλλο με τον τοτο το ξερεις ??

Xerion
30-10-07, 02:35
Χεχε τώρα πρόσεξα το site και αυτό που μοθ κίνησε την περιέργεια είναι :
Κλήσεις προς κινητά Cosmote 0,165 € / λεπτό
Κλήσεις προς κινητά Vodafone 0,165 € / λεπτό
Κλήσεις προς κινητά WIND 0,179 € / λεπτό

πιο ακριβές χρεώσεις προς την " ίδια " την εταιρεία ? :p

liberostelios
30-10-07, 03:29
Νομίζω ότι κάποιο παλικάρι είπε ότι ξέρει "από μέσα" ότι θα ανέβει νέο site στις 15/11. Επομένως, γι αυτό γίνονται αυτά τα ελάχιστα μικρο-lifting στο σημερινό site. Και, εδώ που τα λέμε, έτσι όπως είναι και με τόσα που πρέπει να αλλάξουν-ενημερωθούν είναι καλύτερο για την εταιρεία να φτιάξει ένα καινούργιο... Ελπίζω το νέο να έχει και καλύτερο... αισθητική!:p

Davout
30-10-07, 03:45
Όλες οι εταιρίες έχουν ακριβότερες χρεώσεις προς WIND για κάποιο λόγο.

Axille
30-10-07, 12:16
Ρε παιδια σας δουλευει εσας το μερος του σαιτ που βαζουμε ονομα και κωδικο και εχουμε τις επιλογες της τελλας και καλα;;;; γιατι εγω οταν τα βαζω απλα μου ανοιγει ενα ιδιο παραθυρο..

ATG
30-10-07, 12:20
Όλες οι εταιρίες έχουν ακριβότερες χρεώσεις προς WIND για κάποιο λόγο.

Η wind εχει ακριβοτερα τελη τερματισμου.

chrisg4
30-10-07, 13:40
Έκανα χθες αίτηση για Tellas Zisto. Καλά έκανα η να την ακυρώσω?

villasg
30-10-07, 13:50
Τραβα σε κανενα μεντιουμ καλητερα να σου πει

chrisg4
30-10-07, 13:59
Τραβα σε κανενα μεντιουμ καλητερα να σου πει


Καμια σοβαρή απάντηση?

supermario
30-10-07, 14:06
Έκανα χθες αίτηση για Tellas Zisto. Καλά έκανα η να την ακυρώσω?

Εξαρταται. Αν εισαι τυχερος και σε συνδεσουν γρηγορα και δεν εχεις προβληματα με το τηλεφωνο και δεν εχεις προβληματα με το ιντερνετ, με λιγα λογια αν δεν χρειαστεις ποτε να επικοινωνησεις με το τμημα εξυπηρετησης πελατων (Τ.Ε.Π.), θα εισαι καλα (τωρα που μειωθηκαν και οι τιμες).

Αν εχεις καποιο απο τα παραπανω προβληματα, την π@*&#$σες! Γιατι θα προσπαθεις να επικοινωνησεις με το τ.ε.π. και αναλογα με το ποιος απανταει θα σου δινει και διαφορετικες απαντησεις, αρα δεν θα ξερεις τι προβλημα υπαρχει και γιατι υπαρχει.

villasg
30-10-07, 14:10
Καμια σοβαρή απάντηση?

Ναι αφιερωσε μια μερα και διαβασε οσα αναφερονται σε αυτο το φορουμ.
Μετα συγκρινε το τι κανει ο καθε παροχος .
Βαλτα κατω , σε συναρτηση με την περιοχη που εισαι
και αποφασισε

chrisg4
30-10-07, 16:40
Ναι αφιερωσε μια μερα και διαβασε οσα αναφερονται σε αυτο το φορουμ.
Μετα συγκρινε το τι κανει ο καθε παροχος .
Βαλτα κατω , σε συναρτηση με την περιοχη που εισαι
και αποφασισε

Αυτό είναι σοβαρή απάντηση :p

Αυτό που προτείνεις το κάνω εδώ και 20 μέρες περίπου. Τελικά κατέληξα στη Tellas για δυο λόγους. Πρωτων γιατί είχα και πιο παλιά Tellas για 3 χρονια περίπου και δεν είχα ποτε πρόβλημα και δεύτερον γιατί απ όσα έχω διαβάσει η Tellas είναι η πιο αξιόπιστη.

vpafi
30-10-07, 20:48
Πάντος λέει το tel+dsl στα 39.90 και στον τιμοκατάλογο λέει 46.95:oops::oops:

Davout
31-10-07, 03:44
Καλή είναι αυτή τη στιγμή η Tellas, όχι μην την ακυρώσεις, εκτός αν σε ενδιαφέρουν (και μπορείς να πιάσεις) ταχύτητες πολύ πάνω από 12 Mbps.

minovg
12-12-07, 20:22
Η ανανέωση του σάιτ προχωρά με γοργούς ρυθμούς βλέπω... http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies/new/yawn2.gif

Spanos
12-12-07, 20:25
Γι'αυτό δε κοιμάμαι καλα τα βράδια:yawn:

Mouse Potato
12-12-07, 23:26
Τραβα σε κανενα μεντιουμ καλητερα να σου πει

Κάθε βράδυ προσευχούλες προτείνω εγώ ;)

chosen0ne
13-12-07, 01:51
Έκανα χθες αίτηση για Tellas Zisto. Καλά έκανα η να την ακυρώσω?

Θα φανεί στην πορεία........ :whistle: Αν θέλεις την γνώμη μου, σίγουρα δεν έκανες χειρότερα απο κάποιον που θα επιλέξει άλλη εταιρία. Όλες τα ίδια.........................................................είναι. :oops:

Πάντως αν ήταν να δώσω συμβουλή σε κάποιον, θα ήταν να μην επιλέξει μια εταιρία σύμφωνα με αυτά που διαβάζει εδώ. Αν είμαστε 100 άτομα συνδρομητές σε μια εταιρία και απο τους 100 οι 10 έχουν πρόβλημα, οι 8 θα ποστάρουν εδώ και άντε και ένας απο αυτούς που ΔΕΝ έχουν πρόβλημα!. Εγώ και κάποιοι άλλοι είμαστε οι εξερέσεις σε αυτό που λέω. :cool:

@ ADSLgr.com All rights reserved.