PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακομα στα 4... Ως ποτε?



christodoulou
05-11-07, 07:11
Φτασαμε στις 5/11 και ακομα ειμαστα στα 4mbps... Αναρωτιεμαι αν θα παει μακρυα η βαλιτσα. Προφανως εμεις ειμαστε οι περισσοτεροι. Λεω να δηλωσουμε εδω ποιοι ειμαστε ακομα με 4. Γιατι διαβαζω σε αλλα threads για χρηστες ηδη 12ρηδες εδω και μερες...

Και μια ερωτηση, η αναβαθμιση οταν και αν γινει, θα γινει αυτοματα ή ο χρηστης απ τη μερια του θα πρεπει να κανει καποια ενεργεια?

giogr4
05-11-07, 08:20
Είναι θέμα ημερών πλέον...μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα έχουν αναβαθμιστεί όλοι. Ομως δεν νομίζω όσοι είναι ακόμη στα 4/512 να είναι οι περισσότεροι. Είναι κάποιες περιοχές αλλά πιστεύω η πλειοψηφία έχει αναβαθμιστεί.

Εμείς τίποτε δεν χρειάζεται να κάνουμε...απλά το router αποσυνδέεται και επανασυνδέεται στο διαδίκτυο και συγχρονίζει πλέον στα 12/1. :)

phead
05-11-07, 09:22
Δε νομίζω να έχουν αναβαθμιστεί οι περισσότεροι..
Για παράδειγμα το Χαλάνδρι και Πειραιά είναι ακόμα στα 4.

Πραγματικά απορώ γιατί ο admin κλείδωσε το θέμα "Κολλημένοι στα 4... έως πότε?"
Δηλαδή γι'αυτόν είναι όλοι αναβαθμισμένοι?? Δε ξέρω ποιούς εξυπηρετεί αλλά το topic θα έπρεπε να είναι ανοιχτό μέχρι ΟΛΟΙ να έχουν ταχύτητα στα 12....
Από τη στιγμή λοιπόν που πάρα πολλοί ακόμα είναι στα 4 και είμαι σίγουρος οτι θα πάει πάλι μακριά η βαλίτσα (ε!!! Για τη μπου-%@*-Τellas μιλάμε!!) όλοι οι "υποβαθμισμένοι" να γράφουμε εδώ για τυχόν εξελίξεις και για τα χάλια της "εταιρείας" (?) Tellas.

villasg
05-11-07, 09:34
Σημερα αυριο μας βλεπω και εμας .
Μαλλον μας πηγε πισω το Σ/Κ.

Εδω πατησια
ακομα 4.
Στο E-care ειμαι 12/1 απο το σαββατο το πρωι

vaggos_fromhell
05-11-07, 09:43
Και γώ ακόμα 4 είμαι. Υπομονή είναι θέμα ημερών.

turboirc
05-11-07, 10:13
Πότε είχε πει η τελλας ότι θα τελειώσουν οι αναβαθμίσεις ?

villasg
05-11-07, 10:34
Στο Site λεει http://www.tellas.gr/press.asp?arid=680&gid=21&lang=2

Αθήνα, 31 Oκτωβρίου, 2007– H Tellas ανακοίνωσε την αναβάθμιση των χαρακτηριστικών των προγραμμάτων της οικογένειας Tellas Zisto. Συνεχίζοντας την ξεκάθαρη και πελατοκεντρική εμπορική πολιτική της, η Tellas προχώρησε στην αναβάθμιση των υπηρεσιών Τellas Zisto λαμβάνοντας υπ΄ όψιν τις τεχνικές προδιαγραφές της τεχνολογίας ADSL2+ σε συνδυασμό με τα χαρακτηριστικά του ελληνικού τηλεπικοινωνιακού δικτύου πρόσβασης (last mile). Έτσι κατόπιν και της ολοκλήρωσης του πιλοτικού προγράμματος που εφάρμοσε στο δίκτυό της αναβάθμισε την πρόσβαση στο Ιnternet μέσω DSL με ταχύτητα έως και 12Mbps/1Mbps σε νέες ανταγωνιστικές τιμές.


ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ και ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕ .


χαχαχαχαχαχχα

apostol70
05-11-07, 12:26
Στο ecare 12/1 από 31/10. Στο router ακόμα 4/0,5

giwrgosp1
05-11-07, 12:58
Κερατσινι, κεντρο Κερατσινιου στο e-care απο της 2/11 λεει 12/1. Αλλα στο modem 4/512
Ιλιον απο 31/10 στο e-care 12/1 αλλα και εκει στο modem 4/512.

npapagri
05-11-07, 13:23
Κερατσινι, κεντρο Κερατσινιου στο e-care απο της 2/11 λεει 12/1. Αλλα στο modem 4/512
Ιλιον απο 31/10 στο e-care 12/1 αλλα και εκει στο modem 4/512.

φιλαρακι που μενει στο κερατσινι μου ειπε χτες βραδυ οτι ειναι φουλ 12. δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα εχει αλλο μοντεμ οχι το μαμισιο.
για το ιλιον που λες με ενδιαφερει αν και οχι αμεσα μιας και την παρασκευη υπεγραψα την αιτηση.

lepes
05-11-07, 13:41
νεα ιωνια ακομα 4 αλλα και εγω νομιζω ειναι θεμα ημερων το 12 :)
δεν χαθηκε και ο κοσμος αλλα γραψε και εσυ ρε Τελλας οτι ΠΑΛΙ ειπα ψεμματακι αλλα θα σας τα δωσω τα υπολοιπα με μια βδομαδα delay!! Και αυτο ειναι το σπαστικο με την Ελλαδα οταν καποιος λεει 01/11 μπορει και να εννοει 10/11 και να μην εχει καμοια κυρωση για αυτο(εδω αλλοι λενε 24 και δινουν 2 θα μου πεις τωρα)
Το παραπανο δεν ειναι μομφη στη τελλας γιατι δεν χαθηκε και ο κοσμος για μια βδομαδα ΑΛΛΑ ειναι γενικη μομφη για τα πραγματα που ανεχομαστε ολοι μας :(

villasg
05-11-07, 13:50
Σηνηθως τωρα το μεσημερακι γινονται τα UP.

Για να δουμε θα ανεβει κανεις σημερα ?????

netharis
05-11-07, 14:02
Μαρούσι μόλις αναβαθμίστικα στα
DownStream Connection Speed 11997 kbps
UpStream Connection Speed 1021 kbps

Το SNR πήγε απο 30.3 στο 19.1

Aπο ταχύτητα δοκίμασα απο ftp forthnet με FDM και έπιασε 1300 σε κάποια φάση αλλά μετά παίζει απο 700-800.
Ελπίζω να στρώσει

giwrgosp1
05-11-07, 14:05
φιλαρακι που μενει στο κερατσινι μου ειπε χτες βραδυ οτι ειναι φουλ 12. δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα εχει αλλο μοντεμ οχι το μαμισιο.
για το ιλιον που λες με ενδιαφερει αν και οχι αμεσα μιας και την παρασκευη υπεγραψα την αιτηση.

Φιλε μου το Κερατσινι εχει 2 κεντρα. Του Αγ Γεωργου , και του Κερατσινιου. ( Γι αυτο οποτε αναφερω, γραφω Κερατσινι, κεντρο Κερατσινιου)
Του Αγ Γεωργιου που τα τηλ αρχιζουν απο 46χχχ το εχουν αναβαθμιση εδω και 2 εβδομαδες περιπου.
Το αλλο κεντρο του Κερατσινιου που τα τηλ αρχιζουν απο 43χχχ και 400χχχ δεν το εχουν αναβαθμιση ακομα..
Οπως καταλαβαινεις πηγαν στο ενα κεντρο και μετα δεν πεταχτηκαν 10 τετραγωνα πιο κατω να αναβαθμισουν και το αλλο. Το αφησαν για να ξαναερχονται στην περιοχη...
Βεβαια οσο και να ψαχνουμε λογικη δεν βρισκουμε στις κινήσεις της Τελλας.
Παραδειγμα και το mail που εστειλαν σε ολους μας.
Μεχρι 4/11 εγραφε και επεσαν εξω παλι.
Δεν χαθηκε ο κοσμος αν θα αναβαθμηστω μια- δυο εβδομαδες αργοτερα..
Απλα για αλλη μια φορα απο μονοι τους καταφεραν να χασουν την αξιοπιστια τους..

giwrgosp1
05-11-07, 14:17
Αν και το ιδιο post το εχω βαλει και στο θεμα με τους ηδη αναβαθμισμενους το γραφω και εδω γιατι καταλαβαινω οτι πολλα παιδια << καιγονται>>

Βαση της λιστας που ειχε βγει, και βαση της καθυστερησης που υπηρξε , αλλα και με τις περιοχες που βλεπω οτι αναβαθμιζονται σημερα εχουμε και λεμε:

Δευτερα 5/11

46 Freatida
47 Vironas
48 Marousi
49 Ilion
50 Nea Kifisia
51 Koleti

Τριτη 5/11

52 N. Ionia
53 Pireas
54 Kolonos
55 Galatsi
56 Nea Filadelfia

Τεταρτη 6/11

57 N.Iraklio
58 Keratsini
59 Patisia
60 Penteli
61 Kifisia

Με καθε επυφιλαξη παντα , γιατι τελλας ειναι αυτη....

phead
05-11-07, 14:21
Μαρούσι μόλις αναβαθμίστικα στα
DownStream Connection Speed 11997 kbps
UpStream Connection Speed 1021 kbps

Το SNR πήγε απο 30.3 στο 19.1

Aπο ταχύτητα δοκίμασα απο ftp forthnet με FDM και έπιασε 1300 σε κάποια φάση αλλά μετά παίζει απο 700-800.
Ελπίζω να στρώσει

Άντε μακάρι να το δούμε αυτό και στο Χαλάνδρι..

villasg
05-11-07, 14:30
Εδω εκανε 2 restart αλλα τιποτα ..... ακομα

Davout
05-11-07, 14:35
Το Χαλάνδρι έχει πάει στα 12 στο e-care εδώ και μιάμιση βδομάδα, αλλά από αναβάθμιση τίποτα ακόμα. Σήμερα μίλησα με απερίγραπτο άτομο στο 1212. Παίρνω και ρωτάω τι γίνεται με την αναβάθμιση που ταν εως χτες και ότι στο e-care με δείχνει 12 και αρχίζει να μου λέει ο άσχετος ότι οι τεχνικοί κάνουν έλεγχο στη γραμμή σας για να δουν πόσο μπορεί να πιάσει (δεν ήξερε τι είναι το e-care) και ότι πρέπει να βεβαιωθώ ότι έχω βάλει φίλτρα στις συσκευές μου και να μειώσω το θόρυβο...ό,τι να ναι. Έλεος, πρώτη του μέρα ήταν στη δουλειά;

giwrgosp1
05-11-07, 14:36
Εδω εκανε 2 restart αλλα τιποτα ..... ακομα

Φιλε και συ μαζι με εμας μαλλον εισαι..
Τεταρτη ... κοιτα λιγα ποστ πιο πανω...

phead
05-11-07, 14:38
Το Χαλάνδρι έχει πάει στα 12 στο e-care εδώ και μιάμιση βδομάδα, αλλά από αναβάθμιση τίποτα ακόμα. Σήμερα μίλησα με απερίγραπτο άτομο στο 1212. Παίρνω και ρωτάω τι γίνεται με την αναβάθμιση που ταν εως χτες και ότι στο e-care με δείχνει 12 και αρχίζει να μου λέει ο άσχετος ότι οι τεχνικοί κάνουν έλεγχο στη γραμμή σας για να δουν πόσο μπορεί να πιάσει (δεν ήξερε τι είναι το e-care) και ότι πρέπει να βεβαιωθώ ότι έχω βάλει φίλτρα στις συσκευές μου και να μειώσω το θόρυβο...ό,τι να ναι. Έλεος, πρώτη του μέρα ήταν στη δουλειά;

Ωραία, προκόψαμε! Αυτό το Χαλάνδρι, τι έχει τραβήξει....

supermario
05-11-07, 14:39
Το Χαλάνδρι έχει πάει στα 12 στο e-care εδώ και μιάμιση βδομάδα, αλλά από αναβάθμιση τίποτα ακόμα. Σήμερα μίλησα με απερίγραπτο άτομο στο 1212. Παίρνω και ρωτάω τι γίνεται με την αναβάθμιση που ταν εως χτες και ότι στο e-care με δείχνει 12 και αρχίζει να μου λέει ο άσχετος ότι οι τεχνικοί κάνουν έλεγχο στη γραμμή σας για να δουν πόσο μπορεί να πιάσει (δεν ήξερε τι είναι το e-care) και ότι πρέπει να βεβαιωθώ ότι έχω βάλει φίλτρα στις συσκευές μου και να μειώσω το θόρυβο...ό,τι να ναι. Έλεος, πρώτη του μέρα ήταν στη δουλειά;

Μπα. Τυπικη (μη) εξυπηρετηση πελατων της τελλας.

Davout
05-11-07, 14:43
Kοίτα τουλάχιστον στο 1212 πέφτω, συνήθως, σε πιο σχετικούς από το 13800. Αυτός στο δεύτερο πρέπει να πάει να δουλέψει, κατά προτίμση στην επιλογή 1, συμβόλαια Zisto, εκεί ανήκει.

Ρε Γιώργο, αυτή η λίστα που χεις βάλει με τις περιοχές τι είναι; Αυτή με την αναβάθμιση του e-care, γιατί αν περιμένεις με βάση αυτή το Χαλάνδρι είναι και καλά αναβαθμισμένο από 25/10.

Thursday 25th October
# Site Name
20 Chalandri
21 Holargos
22 Alysida
23 Terpsithea
24 Solonas
25 Karolos

Πάντως phead, μπορεί να μας έχουν καθυστερήσει την αναβάθμιση αλλά είμαστε ένα από τα καλύτερα κέντρα με τα λιγότερα προβλήματα, τουλάχιστον από τότε που μπήκα εγώ στο Zisto. Καλύτερα να έχω μερικές μέρες ακόμα 4 και να γίνει ομαλή μετάβαση όπως εως τώρα, παρά να αρχίσουν παρατράγουδα.

supermario
05-11-07, 14:50
Kοίτα τουλάχιστον στο 1212 πέφτω, συνήθως, σε πιο σχετικούς από το 13800. Αυτός στο δεύτερο πρέπει να πάει να δουλέψει, κατά προτίμση στην επιλογή 1, συμβόλαια Zisto, εκεί ανήκει.

Ρε Γιώργο, αυτή η λίστα που χεις βάλει με τις περιοχές τι είναι; Αυτή με την αναβάθμιση του e-care, γιατί αν περιμένεις με βάση αυτή το Χαλάνδρι είναι και καλά αναβαθμισμένο από 26/10.

Το θεμα ειναι οτι η εξυπηρετηση πελατων ειναι τελειως "γεια σου", για να μην πω τιποτα χειροτερο.

-Ασχετοι που δεν γνωριζουν για τι πραγμα τους μιλας

-Διαφορετικες εντελως απαντησεις απο διαφορετικα ατομα για την ιδια ακριβως ερωτηση

Πλεον προτιμω να ποσταρω εδω περα την ερωτηση που εχω, παρα να παρω στο 1212/13800.
Εδω ξερω οτι θα παρω μια απαντηση σχετικη με το ερωτημα μου. Στο 1212/13800 ρωτας:"τι κανεις Γιαννη", "κουκια σπερνω" απαντανε.

christodoulou
05-11-07, 14:52
Λοιπον, πριν απο λιγο στη σελιδα του router μου(SpeedTouch, 192.168.1.254) αναφερει οτι:


Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 1.021 / 7.030


Υποτιθεται οτι τωρα εχω 12?? Τοσο εχουν και οι ηδη αναβαθμισμενοι?? :hmm:

aen
05-11-07, 14:55
Στο Χαλάνδρι τπτ ακόμα. Στο e-care με έχει απο 25/10 για αναβάθμιση.

Αναμονή..

supermario
05-11-07, 14:56
Λοιπον, πριν απο λιγο στη σελιδα του router μου(SpeedTouch, 192.168.1.254) αναφερει οτι:


Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 1.021 / 7.030


Υποτιθεται οτι τωρα εχω 12?? Τοσο εχουν και οι ηδη αναβαθμισμενοι?? :hmm:

Γραψε μας και τα υπολοιπα στοιχεια (SNR, Attenuation) οπως και σε ποια περιοχη εισαι.

giwrgosp1
05-11-07, 14:57
Ρε Γιώργο, αυτή η λίστα που χεις βάλει με τις περιοχές τι είναι; Αυτή με την αναβάθμιση του e-care, γιατί αν περιμένεις με βάση αυτή το Χαλάνδρι είναι και καλά αναβαθμισμένο από 26/10.


Φιλε Davout η λιστα ειναι η γνωστη που ειχε βγει πριν μερες.
Σημερα μεχρι στιγμης εχουν αναβθμιστη απο ο,τι βλεπω Μαρουσι , Βυρωνας, Φρεατυδα.
Αρα μαλλον ισχιει. Τωρα γιατι το Χαλανδρι αν και πρωτο στη λιστα εχει μεινει πισω , τι να σου πω...
Συμπερασματικα βγαινουν ολα.. Και οπως ξερεις και συ καλα αν περιμενουμε κατι απο την Τελλας, αστα..

supermario
05-11-07, 15:00
Φιλε Davout η λιστα ειναι η γνωστη που ειχε βγει πριν μερες.
Σημερα μεχρι στιγμης εχουν αναβθμιστη απο ο,τι βλεπω Μαρουσι , Βυρωνας, Φρεατυδα.
Αρα μαλλον ισχιει. Τωρα γιατι το Χαλανδρι αν και πρωτο στη λιστα εχει μεινει πισω , τι να σου πω...
Συμπερασματικα βγαινουν ολα.. Και οπως ξερεις και συ καλα αν περιμενουμε κατι απο την Τελλας, αστα..

Και Ν. Ιωνια πριν λιγο (http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=1544358&postcount=1189).

christodoulou
05-11-07, 15:01
Γραψε μας και τα υπολοιπα στοιχεια (SNR, Attenuation) οπως και σε ποια περιοχη εισαι.


Απο που ακριβως τα βλεπω αυτα τα στοιχεια?
Μπορεις να μου πεις προκαταβολικα πόσο πρεπει να ειναι?

Περιοχη: Βυρων (οχι Πολυδωρας:))

supermario
05-11-07, 15:05
Απο που ακριβως τα βλεπω αυτα τα στοιχεια?
Μπορεις να μου πεις προκαταβολικα πόσο πρεπει να ειναι?

Σ' αυτο το αρθρο (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=21205) βλεπεις τι σημαινουν τα στατιστικα σου.

Λογικα, απ' οσα γραφουν οι υπολοιποι, πρεπει να εισαι αναμεσα 6,5 με 10-12.

Βεβαια συμφωνα με το αρθρο SNR 7-10dB ειναι μετριο, αλλα οπως φαινεται στα 12Mbps δεν γινεται αλλιωτικα.

Αυτα τα βλεπεις στο ρουτερ μεσα, εκει που ειδες και που συγχρονιζει.

Davout
05-11-07, 15:08
Η Ν. Ιωνία για αύριο ήταν σύμφωνα με τη λίστα, είναι πολύ κατα προσέγγιση τα στοιχεία νομίζω.

christodoulou
05-11-07, 15:08
Σ' αυτο το αρθρο βλεπεις τι σημαινουν τα στατιστικα σου.

Λογικα, απ' οσα γραφουν οι υπολοιποι, πρεπει να εισαι αναμεσα 6,5 με 10-12.

Βεβαια συμφωνα με το αρθρο SNR 7-10dB ειναι μετριο, αλλα οπως φαινεται στα 12Mbps δεν γινεται αλλιωτικα.

Αυτα τα βλεπεις στο ρουτερ μεσα, εκει που ειδες και που συγχρονιζει.


Κοιταξε, η περιοχη μου ειμαι διπλα στο dslam-πως λεγεται-Παγκρατιου, αρα αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να ειμαι "πυραυλος"?

psolord
05-11-07, 15:08
Απο που ακριβως τα βλεπω αυτα τα στοιχεια?
Μπορεις να μου πεις προκαταβολικα πόσο πρεπει να ειναι?

Περιοχη: Βυρων (οχι Πολυδωρας:))

Πρέπει να έχεις snr πάνω από 6 snr και κάτω απο 39 attenuation. Αυτά θεωρητικά πάντα. Μόλις βρεις download attenuation έχεις βάλτο εδώ http://www.adslgr.com/features/adsl_calculator.php να δείς που κειμένεται η γραμμή σου. Επίσης όσο πιο ψιλά ειναι το snr σου τόσο πιο κοντά φτάνεις στο όριο του attenuation. Δηλαδή ένας χρήστης που έχει 15snr και 39 attenuation παίζει να τα πιάσει τα 12.:) Κάποιος όμως που έχει snr 6 και attenuation 39 μάλλον θα κλαίει! :(

Απο πού θα τα δεις δεν ξέρω να σου πω γιατί δεν εχουμε ίδιο ρουτερ. Κάποιο απο τα άλλα παιδιά θα σου πει.

christodoulou
05-11-07, 15:21
Εψαξα στη σελιδα του router αλλα δεν βρηκα αυτους τους δεικτες(snr και attenuation)
Αλλα αντε και τους βρiσκω, θα μπορεσω να τουσς επηρεασω ή να τους αλλαξω?
Απο ποιους παραγοντες εξαρτιονται αυτοι οι δεικτες αν θα ειναι καλοι ή κακοι?

Στο μεταξυ εχω βαλει και κατεβαζω ενα αρχειο 700ΜΒ απο το knoppix-gr...Mεση ταχυτητα: 720ΚΒ/sec.

psolord
05-11-07, 15:25
Εψαξα στη σελιδα του router αλλα δεν βρηκα αυτους τους δεικτες(snr και attenuation)
Αλλα αντε και τους βρiσκω, θα μπορεσω να τουσς επηρεασω ή να τους αλλαξω?
Απο ποιους παραγοντες εξαρτιονται αυτοι οι δεικτες αν θα ειναι καλοι ή κακοι?

Στο μεταξυ εχω βαλει και κατεβαζω ενα αρχειο 700ΜΒ απο το knoppix-gr...Mεση ταχυτητα: 720ΚΒ/sec.

Έλα στο club των αναβαθμισμένων. Δεν έχεις θέση πια εσύ εδώ.:whistle:θα παρεις απάντηση απο εκεί.

christodoulou
05-11-07, 15:30
Ok φίλε Ψωλόρντ!

ermis333
05-11-07, 16:21
H νέα Ιωνία είναι πλέον στα 12Mbit :cool:

Davout
05-11-07, 16:52
Με γεια στους γείτονες. :) Ξαναπήρα, στο 13800 αυτή τη φορά, και ένας πιο σοβαρός μου είπε ότι δεν έχουν ολοκληρωθεί οι αναβαθμίσεις και η ενημέρωση που έχουν αυτή τη στιγμή λέει μέχρι τις 6/11. Προφανώς αυτό μπορεί πολύ εύκολα να γίνει 7 ή 8.

villasg
05-11-07, 17:33
H νέα Ιωνία είναι πλέον στα 12Mbit :cool:


Και τα πατησια ακομα περιμενουν .........

Davout
05-11-07, 18:51
Θυμίζω από παλιό post:

Thursday 25th October
# Site Name
20 Chalandri
21 Holargos
22 Alysida
23 Terpsithea
24 Solonas
25 Karolos

Friday 26th October
# Site Name
26 Peristeri
27 Korydallos
28 N.Faliro
29 Voula
30 Metamorfosi (LAR)
31 Akadimias (LAR)
32 Fillelinon (LAR)

Monday 29th October
# Site Name
33 Dafni
34 Alexandra
35 Kerameikos
36 Aegaleo
37 Daglis
38 Girokomio

Tuesday 30th October
# Site Name
39 N. Smyrni
40 Kalithea
41 Kalamaria (THE)
42 Rostan (THE)
43 Pavlos Melas (THE)
44 Apost. Paylos (THE)
45 Dimokratias (THE)

Wednesday 31th October
# Site Name
46 Freatida
47 Vironas
48 Marousi
49 Ilion
50 Nea Kifisia
51 Koleti


Thursday 1st November
# Site Name
52 N. Ionia
53 Pireas
54 Kolonos
55 Galatsi
56 Nea Filadelfia

Friday 2nd November
# Site Name
57 N.Iraklio
58 Keratsini
59 Patisia
60 Penteli
61 Kifisia

Ποιες περιοχές δεν έχουν αναβαθμιστεί, υπάρχουν κι άλλες από τις πρώτες ημέρες, όπως το Χαλάνδρι;

nnn
05-11-07, 22:15
Υπάρχει σχετικό θέμα συνεχίστε εκεί.
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=137557&page=44

@ ADSLgr.com All rights reserved.