PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνδεση με αλλο πάροχο



insane_obsession
05-11-07, 15:23
Είχα σύνδεση με forthnet, τωρα εληξε και έκανα ΟΤΕ, την οποια χρησιμοποιώ εδώ και μια βδομάδα. Ο ΟΤΕ τώρα μου λεει να κανω διακοπη γραμμης στη forthnet γιατι αυτη ελέγχει ακομα τη γραμμη μου (μετά απο ερώτηση μου σχετικά με το πότε θα μου αναβαθμίσουν τη γραμμή).
Δε γίνονται αυτοματα αυτα μέσω των εταιρειών? Ο ΟΤΕ λεει οχι, δε μπορεί να το κάνει οσο η γραμμή ελέγχεται από τη forthnet. Δηλαδή τώρα συνδέομαι στην Οτενετ μέσω γραμμής που ελέγχει αλλη εταιρεία?
Τι ειναι η forthnet? Βαρώνος? Λεμε για τον ΟΤΕ πΟΤΕ, αλλα και η forthnet τα ιδια σ...α ειναι

ariadgr
05-11-07, 18:20
Είχα σύνδεση με forthnet, τωρα εληξε και έκανα ΟΤΕ, την οποια χρησιμοποιώ εδώ και μια βδομάδα. Ο ΟΤΕ τώρα μου λεει να κανω διακοπη γραμμης στη forthnet γιατι αυτη ελέγχει ακομα τη γραμμη μου (μετά απο ερώτηση μου σχετικά με το πότε θα μου αναβαθμίσουν τη γραμμή).
Δε γίνονται αυτοματα αυτα μέσω των εταιρειών? Ο ΟΤΕ λεει οχι, δε μπορεί να το κάνει οσο η γραμμή ελέγχεται από τη forthnet. Δηλαδή τώρα συνδέομαι στην Οτενετ μέσω γραμμής που ελέγχει αλλη εταιρεία?
Τι ειναι η forthnet? Βαρώνος? Λεμε για τον ΟΤΕ πΟΤΕ, αλλα και η forthnet τα ιδια σ...α ειναι

Υπάρχει διαδικασία με αίτηση που υποβάλλεις στον ΟΤΕ, φαίνεται στον ΟΤΕ της περιοχής σου δεν το κατέχουν το αντικείμενο...

insane_obsession
05-11-07, 20:50
Υπάρχει διαδικασία με αίτηση που υποβάλλεις στον ΟΤΕ, φαίνεται στον ΟΤΕ της περιοχής σου δεν το κατέχουν το αντικείμενο...

Έλα ντε, γι αυτο είπα να το τσεκάρω πριν τους παρω τηλεφωνο παλι. Τελικα μιλησα με προισταμενο και μου ειπε οτι λογω αυξημενης κινησης για την προσφορα conn-x εκεινες τις μερες η αιτηση μου ειχε προωθηθει σε λαθος τμημα. Σε 2 μερες αν δε γινει κατι να τους ξαναπαρω μου ειπαν.

deniSun
06-11-07, 13:02
Οι άλλες εταιρείες αναλαμβάνουν την διακοπή αυτές.
Ο ΟΤΕ όπως πάντα είναι πίσω σε όλα αυτά.

insane_obsession
07-11-07, 18:57
Οι άλλες εταιρείες αναλαμβάνουν την διακοπή αυτές.
Ο ΟΤΕ όπως πάντα είναι πίσω σε όλα αυτά.

Μπα δεν είναι αυτό. Απλά το κακό τηλεφωνικό τμήμα εξυπηρέτησης πελατών με ανεκπαίδευτο προσωπικό δεν είναι προνόμιο μόνο της FORTHNET και της ΤΕΛΛΑΣ...

@ ADSLgr.com All rights reserved.