PDA

Επιστροφή στο Forum : Περιμένει κανείς τεχνικούς για ISDN πάνω απο 10 μέρες;



elias24
08-08-03, 21:27
Εμένα πάντα μου λέγανε οτι το ISDN είναι υπόθεση 3-4 ημερών. Εγώ έχω κάνει αίτηση διακοπής του ISDN απο 29/7, μαζί με αίτηση εγκατάστασης ADSL και ακόμα δεν έχει έρθει κανείς.
Για το ISDN όσο χαζό και αν ακούγεται πρέπει να έρθει ΤΕΧΝΙΚΟΣ για να το ΒΓΑΛΕΙ και να πάρει και το NETMOD (μπας και το δώσει σε κανέναν παλιατζή, αφού για καινούριο δε μπορεί να το βάλει) (απλά για να δικαιολογήσει τα 30 Ευρω . . .)

Τώρα το DSL αν έρθει, θέλω να βάλω δικό μου MODEM και μάλλιστα θέλω να το αγοράσω ΜΕΤΑ απο την επισκεψη των τεχνικών τοο ΟΤΕ. Δηλαδή το μόνο που θέλω απο τον τεχνικό του DSL είναι να μου δώσει το φίλτρο και να ενεργοποιήσει τη γραμμή. Αλλά στο Ελλαδιστάν που είμαστε αμφιβάλλω για το αν αυτό θα γίνει σωστά και φοβάμαι πως αν του πω οτι δεν θέλω MODEM απο ΟΤΕ και ούτε εχω διαθεσιμο δικό μου αυτή τη στιγμή, δε θα κάνει τίποτα. Το ίδιο φοβάμαι και για αν έρθει το DSL πριν κοπεί το ISDN και μου πει οτι επειδή θα χρειάζεται διαφορετικό MODEM θα πρέπει ο τεχνικός να έρθει μετά . . . τρέχα γύρευε

@ ADSLgr.com All rights reserved.