PDA

Επιστροφή στο Forum : Tellas zisto σε Α/Κ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ



escapee
07-11-07, 22:03
καλησπερα θα παρακαλεσω οσους εχουν ζιστο και ανηκουν στο α/κ κερατσινιου να απαντησουν εδω λεγοντας τι snr / att εχουν και αν πιανουν τα 12 mbps . γενικα ανοιγω αυτο το θεμα για ολα τα ευχαριστα /δυσαρεστα προβληματα των α/κ κερατσινιου.

giwrgosp1
07-11-07, 22:18
Κερατσινι, κεντρο Κερατσινιου ( οχι Αγ Γεωργιου)
s/n 6
att 35.
Απο αυτα τα νουμερα και μονο φαινετε οτι δεν μπορω να πιασω τα 12.
Παιζω μεταξυ 7 και 10..

escapee
07-11-07, 22:21
Κερατσινι, κεντρο Κερατσινιου ( οχι Αγ Γεωργιου)
s/n 6
att 35.
Απο αυτα τα νουμερα και μονο φαινετε οτι δεν μπορω να πιασω τα 12.
Παιζω μεταξυ 7 και 10..

φιλε μου που περιπου μενεις; εχεις κοιταξει την καλωδιοση σου αν ειναι παλια φθαρμενη; εγω εχω βαλει καινουργια καλωδια και αναμενω το ζιστο

DiM
07-11-07, 23:14
escapee αφού πιάνεις τα 16Mbps με ON τότε θα πιάνεις άνετα και τα 12Mbps με τελλας :) Ο Γιώργος δεν είναι Αμφιάλη είναι εάν θυμάμαι καλά κάτω χαραυγή, ευγενία οποτε είναι μακριά από dslam που δεν είναι στην ΚΟΠH εάν δεν το ξέρεις.

escapee
08-11-07, 00:00
escapee αφού πιάνεις τα 16Mbps με ON τότε θα πιάνεις άνετα και τα 12Mbps με τελλας :) Ο Γιώργος δεν είναι Αμφιάλη είναι εάν θυμάμαι καλά κάτω χαραυγή, ευγενία οποτε είναι μακριά από dslam που δεν είναι στην ΚΟΠH εάν δεν το ξέρεις.

προφανως τοτε ανηκει στου αγιου γεωργιου οποτε γιωργο καλυτερα να κανεις διορθωση και να βαλεις α/κ αγιου γεωργιου

giwrgosp1
08-11-07, 00:28
Ασχετα σε ποια περιοχη ειμαστε σημασια εχει το νουμερο του τηλ
Οσα λοιπον τηλ αρχιζουν απο 46χχχχ ανοικουν στον Αγ Γεωργιο, Οσα αρχιζουν απο 43χχχ ή 400χχχ ανηκουν στο κεντρο Κερατσινιου.
Το δικο μου αρχιζει απο 43χχχ οποτε ανηκω στο κεντρο Κερατσινιου.
Και γι αυτο κλειδωνει το modem χαμηλα γιατι εχω μεγαλη αποσταση απο το κεντρο..

pankir
08-11-07, 09:39
αγ.αντωνης, κεντρο κερατσινιου snr 15 atn 28, μεταξυ 10 -12 σταθερα

miltosko
08-11-07, 10:12
Κερατσίνι Περιοχή Αμφιάλη οδός Μονεμβασίας τηλ από 401****

Bandwidth Down 10075

SN Margin Down 6,5

Line Attenuation Down 34,5

Tελικά σε ποιά οδό, σημείο είναι το Α/Κ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ???

giwrgosp1
08-11-07, 11:51
Κερατσίνι Περιοχή Αμφιάλη οδός Μονεμβασίας τηλ από 401****

Bandwidth Down 10075

SN Margin Down 6,5

Line Attenuation Down 34,5

Tελικά σε ποιά οδό, σημείο είναι το Α/Κ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ???

Αν θυμαμαι καλα Κουντουριωτη ειναι η οδος...
Παντως δεν ειναι αυτο στην Κοπη.
Στην Κοπη ειναι του Αγ Γεωργιου.

kinggreece
08-11-07, 13:56
κερατσινι ευγενεια 11994000/1021000 οι ταχυτητες με SNR 12,5 και Atten. 26.0 . εχω συχνες αποσυνδεσεις
. το τηλ ειναι 210432χχχχ

atsinoni
08-11-07, 16:44
Τηλέφωνο 210431**** κέντρο Κερατσινίου, στον Αγιο Μηνά ψηλά στο βουνό.
Το router συγχρονίζει στα 11997/1021, με SNR 6.5 και Attenuation 28.

kentarhos
08-11-07, 17:12
τηλ 210 432χχχχ
ταχ. 11996 / 1021
snr 12-15/10 attn 10/1.5 καθολου disconnects
περιοχη Αμφιάλη (σε ευθεια 170 μ απο το DSLAM Κερατσινίου)

miltosko
08-11-07, 20:20
τηλ 210 432χχχχ
ταχ. 11996 / 1021
snr 12-15/10 attn 10/1.5 καθολου disconnects
περιοχη Αμφιάλη (σε ευθεια 170 μ απο το DSLAM Κερατσινίου)

Ποιά είναι η διεύθυνση του Α/Κ Κερατσινίου ???:hmm:

Μήπως είναι ένα κτήριο μόνο με μηχανήματα σε ένα στενάκι την Ιπποκράτους & Κουντουριώτου

πολύ κοντά στην εκκλησία του Αγίου Γεωργίου ???

kentarhos
08-11-07, 22:03
Ποιά είναι η διεύθυνση του Α/Κ Κερατσινίου ???:hmm:

Μήπως είναι ένα κτήριο μόνο με μηχανήματα σε ένα στενάκι την Ιπποκράτους & Κουντουριώτου

πολύ κοντά στην εκκλησία του Αγίου Γεωργίου ???

Δεν θυμάμαι αν είναι η Ιπποκράτους πάντως ειναι πρώτη παράλληλη της Σαλαμίνος και κάθετη στην
Κουντουριώτου

JoeBar
10-11-07, 19:10
Η πρώτη παράλληλη είναι η Ιπποκράτους.

escapee
11-11-07, 00:46
παιδια το α/κ κερατσινιου ειναι ενα στενο απο σαλαμινος αλλα προς τα μεσα.. οχι προς ιπποκρατους. ειναι σε μια πλατεια τριγωνακι.. κοντα στην πλ κρητης.

........Auto merged post: escapee added 1 Minutes and 11 Seconds later........


Τηλέφωνο 210431**** κέντρο Κερατσινίου, στον Αγιο Μηνά ψηλά στο βουνό.
Το router συγχρονίζει στα 11997/1021, με SNR 6.5 και Attenuation 28.

εσυ φιλε μου εισαι πολυ κοντα μου(γαλαξιας super..). εκτος απο τα στατιστικα πως παει η ταχυτητα και το τηλεφωνο; αποσυνδεσεις;

........Auto merged post: escapee added 2 Minutes and 22 Seconds later........


Ασχετα σε ποια περιοχη ειμαστε σημασια εχει το νουμερο του τηλ
Οσα λοιπον τηλ αρχιζουν απο 46χχχχ ανοικουν στον Αγ Γεωργιο, Οσα αρχιζουν απο 43χχχ ή 400χχχ ανηκουν στο κεντρο Κερατσινιου.
Το δικο μου αρχιζει απο 43χχχ οποτε ανηκω στο κεντρο Κερατσινιου.
Και γι αυτο κλειδωνει το modem χαμηλα γιατι εχω μεγαλη αποσταση απο το κεντρο..

κανεις λαθος φιλε μου δεν ειναι απαρετητο το 21046χχχχχχ να ανηκει στου αγ γεωργιου. αποδειξη τσεκαρε το 2104631265 ειναι στην σαλαμινος και ανηκει στο α/κ κερατσινιου. και επισησ μην ξεχνας οτι υπαρχουν και οι μεταφορες συνδεσεων...

........Auto merged post: escapee added 6 Minutes and 6 Seconds later........


Ποιά είναι η διεύθυνση του Α/Κ Κερατσινίου ???:hmm:

Μήπως είναι ένα κτήριο μόνο με μηχανήματα σε ένα στενάκι την Ιπποκράτους & Κουντουριώτου

πολύ κοντά στην εκκλησία του Αγίου Γεωργίου ???

βρηκα που ειναι το α/κ κερατσινιου. ειναι διασταυρωση ΚΑΛΒΟΥ & ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ (στην λαικη της Δευτερας!!!!)

atsinoni
11-11-07, 11:22
παιδια το α/κ κερατσινιου ειναι ενα στενο απο σαλαμινος αλλα προς τα μεσα.. οχι προς ιπποκρατους. ειναι σε μια πλατεια τριγωνακι.. κοντα στην πλ κρητης.

........Auto merged post: escapee added 1 Minutes and 11 Seconds later........



εσυ φιλε μου εισαι πολυ κοντα μου(γαλαξιας super..). εκτος απο τα στατιστικα πως παει η ταχυτητα και το τηλεφωνο; αποσυνδεσεις;

........Auto merged post: escapee added 2 Minutes and 22 Seconds later........



κανεις λαθος φιλε μου δεν ειναι απαρετητο το 21046χχχχχχ να ανηκει στου αγ γεωργιου. αποδειξη τσεκαρε το 2104631265 ειναι στην σαλαμινος και ανηκει στο α/κ κερατσινιου. και επισησ μην ξεχνας οτι υπαρχουν και οι μεταφορες συνδεσεων...

........Auto merged post: escapee added 6 Minutes and 6 Seconds later........



βρηκα που ειναι το α/κ κερατσινιου. ειναι διασταυρωση ΚΑΛΒΟΥ & ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ (στην λαικη της Δευτερας!!!!)

Οσον αφορά την ταχύτητα, το πρωί όπως τώρα όλα καλά, το απόγευμα σέρνεται.
Αποσυνδέσεις δεν έχω.
Το τηλεφωνο πέρα από κάποια προβλήματα κατά τον Μάρτιο δεν έχει ουσιαστικά προβλήματα.

escapee
11-11-07, 12:04
ωραιος επιτελους θα κατασταλαξω σε ενα παροχο...

Harris79
14-11-07, 16:18
Γεια σας!
Ειμαι στην ΟΝ και 8α ειμαι εως 16/11, μετα ξανα ΟΤΕ!
Μενω στο υψος Αγ. Αντωνιου και ψαχνω ΞΑΝΑ για Ιντερνετ και Τηλεφνια αλλα με ΠΑΓΙΟ ΟΤΕ!
Με την ΟΝ εχω τα παρακατω χαρακτηρηστικα:

Data Rate:
Stream Type
Actual Data Rate

Up Stream
1020 (Kbps.)

Down Stream
12284 (Kbps.)


[Go Top]


Operation Data / Defect Indication:
Operation Data
Upstream
Downstream

Noise Margin
5 dB
6 dB

Attenuation
18 dB
31 dB

και σκεφτομαι για Forthnet ή Tellas, τι λετε εσεις που ειστε στην Αμφιαλη (στα γυρο Αγ. Αντωνιο κτλ?) Οσοι μπορειτε να με βοηθησετε και εχετε ΜΟΝΟ Ιντερνετ & Τηλεφωνια πειτε μου. Υπαρχουν προβληματα? Για φορητοτητα δεν το σκεφτομαι γιατι απο ενα φιλαρακι που γνωριζο εχει αρκετα προβλημα με το πακετο ΟΛΑ ΣΕ ΕΝΑ! Τωρα βεβαια ο καθε χρηστης ακομη και αν μενεις στο διπλανο σπιτι ειναι διαφορετικα!
Ετσι για να μην γινομαι κουραστικος θα ηθελα να ξερω αν: Καλοντας με το προγραμμα No Limit σε τηλ. εκτος δικτυου ΟΤΕ υπαρχει χρεωση? Δηλ. αν καποιος εχει νουμερο ΟΤΕ αλλα μεταφερθηκε σε καποιο παροχο υπαρχει χρεωση?
Στο Ιντερνετ υπραχει Online παρακολουθησης λογ/μου?
Οσο για την ταχυτητα του Ιντερνετ λογικα αφου με την ΟΝ εχω μια αξιολογη ταχυτητα λογικα θα εχω κ με Tellas σωτα??

Ευχαριστω,
Χάρης

**Βασικα πηγα απο τις Forthnet το eshop σημερα και εδωσα την αιτηση για ιντερνετ αλλα ειναι ευκολο να καλεσω και να το ακυρωσω γιατι ουτε καν θα εχει περαστει στο συστημα! Αυτοι μου ειπαν για 6 εβδομαδες αναμονη συνδεσης...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! Αλλα γνωστο ... Ελλάδα!!!

giwrgosp1
14-11-07, 17:01
Αν καταλαβα καλα θελεις shared απο την τελλας? Δηλαδη τηλεφωνο οτε και ιντερνετ τελλας?
Αν εχω καταλαβει σωστα , δεν ξερω αν η τελλας δινει ακομα shared..( Η hol δινει).
Επισης αν εχεις τηλεφωνο απο το οτε οι κλησεις ειναι δωρεαν ΜΟΝΟ εντος δυκτιου οτε ( το λεει παντου αλλα με μικρα γραμματα)....
Σχετικα με την ταχυτητα απο την στιγμη που το Noise Margin σου ειναι 5-6 θα κλειδωσεις οριακα στα 12..
Προσωπικα δεν νομιζω να σε συμφερει οικονομικα παντως το shared.
Το zisto tel+net που εχω εδω και ενα χρονο περιπου παει καλα, και σαφως ειναι πιο οικονομικο απο αυτο που θελεις.. ( Φυσικα εσυ αποφασιζεις :p)

Τι σχεση εχεις με Σουηδια και εχεις την σημαια της?

Harris79
14-11-07, 17:42
Λοιπον, επειδη οπως ανεφερα ειμαι στην ΟΝ (ολο το πακετο) Χωρις Παγιο ΟΤΕ και εχω καποιο προβληματα. γι' αυτο ειπα να επιστρεψω ΟΤΕ αφου μπορω και μου δινει ενα οριο για επιστροφη! Ετσι αρα αυτο που θελω ειναι Ιντερνετ και Τηλ/νια ΜΟΝΟ! Αρα ονομαζεται Shared προβανος! Καλεσα CC Tellas και μου ειπαν μπορω να το κανω αυτο!

Απλα εχω πλεον φοβηθει και λεω να μεινω οπως ημουν τοσα χρονια. ΟΤΕ (Παγιο), Ιντερνετ αλλου!
Οσο τωρα για την Σουηδικη σημαια??? :-) Εχω καποιες ακρες...βασικα συγγενοις και σαν ταξιδι για διακοπες. Με λιγα λογια μου αρεσει παρα πολυ! Κρυνω οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΙΚΕΣ χωρες και Ευρωπαικες. Γιατι ως γνωστο δεν θελουν να μπουν ολοκληροτικα στην Ε.Ε!!!
Τι να πω....με αυτο το ιντερνετ μας εχουν κανει να τρεχουμε! Πριν 3-4 χρονια ειχαμε τα κινητα που οτι εβγαινε αλλαζαμε, τωρα?? οτι μας προσφερουν Ιντερνετ τρεχουμε! Θελει ΠΡΟΣΟΧΗ πλεον!

escapee
14-11-07, 22:12
Λοιπον, επειδη οπως ανεφερα ειμαι στην ΟΝ (ολο το πακετο) Χωρις Παγιο ΟΤΕ και εχω καποιο προβληματα. γι' αυτο ειπα να επιστρεψω ΟΤΕ αφου μπορω και μου δινει ενα οριο για επιστροφη! Ετσι αρα αυτο που θελω ειναι Ιντερνετ και Τηλ/νια ΜΟΝΟ! Αρα ονομαζεται Shared προβανος! Καλεσα CC Tellas και μου ειπαν μπορω να το κανω αυτο!

Απλα εχω πλεον φοβηθει και λεω να μεινω οπως ημουν τοσα χρονια. ΟΤΕ (Παγιο), Ιντερνετ αλλου!
Οσο τωρα για την Σουηδικη σημαια??? :-) Εχω καποιες ακρες...βασικα συγγενοις και σαν ταξιδι για διακοπες. Με λιγα λογια μου αρεσει παρα πολυ! Κρυνω οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΙΚΕΣ χωρες και Ευρωπαικες. Γιατι ως γνωστο δεν θελουν να μπουν ολοκληροτικα στην Ε.Ε!!!
Τι να πω....με αυτο το ιντερνετ μας εχουν κανει να τρεχουμε! Πριν 3-4 χρονια ειχαμε τα κινητα που οτι εβγαινε αλλαζαμε, τωρα?? οτι μας προσφερουν Ιντερνετ τρεχουμε! Θελει ΠΡΟΣΟΧΗ πλεον!

λοιπον ακου γειτονακι διοτι και εγω αμφιαλη μενω . για το δικο μας αστικο κεντρο δεν σκεφτεσαι καθολου τις παρακατω: hol, on telecoms, forthnet. επιλεγεις αναμεσα σε οτε και τελλας μονο.

XARAYGH
17-11-07, 01:34
Xaraυγη εγω παιδια 800 αρια κατεβαζω χωρις αποσυνδεση πρωτη εβδομαδα συνδεσης...λογικα ειμαι μακρια απο ακ(αν και νομιζω πωσ ειναι στην κοπη το ακ)
δουλευω ενα χρονο στην τελλας.ειναι η καλυτερη εποχη σε σχεση με την ποιοτητα υπηρεσιας.πλεον την προτεινω ανεπιφυλακτα...υπαρχουν βεβαια συνδεσεις που απο την πρωτη μερα μεχρι την τελευταια παει χαλια...so far so good.

alpetran
17-11-07, 22:54
Συντοπίτης εδώ, Αγ. Αντώνη - Γαλιλαίου, είμαι Forthnet full llu από τον Ιούλιο, έχω αποσυνδέσεις από την ημερομηνία ενεργοποίησης της γραμμής. Αρχικός συγχρονισμός από 12-14 mb, snr 6.0db, attenuation 35.0. Στην πορεία έχω δοκιμάσει adsl1, adsl2 & adsl2+. Μεγαλύτερη σε διάρκεια σταθερότητα είχα με adsl1 snr 14.0, on line 9 ημέρες και συγχρονισμό στα 8288/512 (με dmt). Ενώ έχω δηλώσει στη forthnet το πρόβλημα και την επιθυμία μου να δηλώσουν βλάβη στον ΟΤΕ εκείνοι μου ανέβασαν το snr 15.0 db σε adsl2+ και τώρα συγχρονίζω από 7-8 mb.

Όσον αφορά τηλεφωνία από την ενεργοποίηση της γραμμής δύο φορές δεν είχαμε τηλέφωνο, η 1η ήταν 26.10.07 (Αγ. Δημητρίου) είχε πρόβλημα για πολλές ώρες ολόκληρη η Αττίκη και άλλη μία φορά 15.11 για 2 ώρες. Προβλήματα που έχουν παρουσιαστεί: 1) ορισμένες φορές δεν λειτουργεί η αναγνώριση κλήσης (σε όλους του παρόχους), 2) με καλούν και δεν χτυπά το τηλέφωνο, 3) ακούγεται η φωνή μου 2 φορές κάτι σαν echo.

Δεν θέλω να σε επηρεάσω αρνητικά, αλλά όπως καταλαβαίνεις δεν είμαι ευχαριστημένος με τις υπηρεσίες που μου παρέχει η forthnet εδώ και ένα 4μηνο. Αρχίζει και εξαντλείται η υπομονή μου, το αρνητικό είναι ότι διαβάζοντας στο forum και για τους άλλους πάροχους η πλειοψηφία των συνδρομητών αντιμετωπίζει τα ίδια προβλήματα. Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να γυρίσω σε shared llu με ΟΤΕ+Wind. Αυτά από μένα.



Γεια σας!
Ειμαι στην ΟΝ και 8α ειμαι εως 16/11, μετα ξανα ΟΤΕ!
Μενω στο υψος Αγ. Αντωνιου και ψαχνω ΞΑΝΑ για Ιντερνετ και Τηλεφνια αλλα με ΠΑΓΙΟ ΟΤΕ!
Με την ΟΝ εχω τα παρακατω χαρακτηρηστικα:

Data Rate:
Stream Type
Actual Data Rate

Up Stream
1020 (Kbps.)

Down Stream
12284 (Kbps.)


[Go Top]


Operation Data / Defect Indication:
Operation Data
Upstream
Downstream

Noise Margin
5 dB
6 dB

Attenuation
18 dB
31 dB

και σκεφτομαι για Forthnet ή Tellas, τι λετε εσεις που ειστε στην Αμφιαλη (στα γυρο Αγ. Αντωνιο κτλ?) Οσοι μπορειτε να με βοηθησετε και εχετε ΜΟΝΟ Ιντερνετ & Τηλεφωνια πειτε μου. Υπαρχουν προβληματα? Για φορητοτητα δεν το σκεφτομαι γιατι απο ενα φιλαρακι που γνωριζο εχει αρκετα προβλημα με το πακετο ΟΛΑ ΣΕ ΕΝΑ! Τωρα βεβαια ο καθε χρηστης ακομη και αν μενεις στο διπλανο σπιτι ειναι διαφορετικα!
Ετσι για να μην γινομαι κουραστικος θα ηθελα να ξερω αν: Καλοντας με το προγραμμα No Limit σε τηλ. εκτος δικτυου ΟΤΕ υπαρχει χρεωση? Δηλ. αν καποιος εχει νουμερο ΟΤΕ αλλα μεταφερθηκε σε καποιο παροχο υπαρχει χρεωση?
Στο Ιντερνετ υπραχει Online παρακολουθησης λογ/μου?
Οσο για την ταχυτητα του Ιντερνετ λογικα αφου με την ΟΝ εχω μια αξιολογη ταχυτητα λογικα θα εχω κ με Tellas σωτα??

Ευχαριστω,
Χάρης

**Βασικα πηγα απο τις Forthnet το eshop σημερα και εδωσα την αιτηση για ιντερνετ αλλα ειναι ευκολο να καλεσω και να το ακυρωσω γιατι ουτε καν θα εχει περαστει στο συστημα! Αυτοι μου ειπαν για 6 εβδομαδες αναμονη συνδεσης...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! Αλλα γνωστο ... Ελλάδα!!!

........Auto merged post: alpetran added 8 Minutes and 35 Seconds later........


Ποιά είναι η διεύθυνση του Α/Κ Κερατσινίου ???:hmm:

Μήπως είναι ένα κτήριο μόνο με μηχανήματα σε ένα στενάκι την Ιπποκράτους & Κουντουριώτου

πολύ κοντά στην εκκλησία του Αγίου Γεωργίου ???

Είχα περάσει από Ιπποκράτους 5-7 έχει κτίριο του ΟΤΕ το οποίο είναι μόνο για τεχνικές υπηρεσίες όχι για το κοινό χτύπησα κουδούνια γιατί οι πόρτες είναι κλειστές αλλά δεν άνοιγε κανείς... Υποθέτω πως εκεί είναι το Α/Κ.

redjap
20-11-07, 14:57
Aπο Αμφιαλη κοντα στο ΙΚΑ κανενα προβλημα,ουτε πριν ουτε μετα την αναβαθμιση.Εκτος απο το παρον προβλημα με την αναγνωριση τιποτε αλλο.
snr:14 - 16
att:20
Σταθερες τιμες οι παραπανω.

XARAYGH
21-11-07, 01:36
πλεον κατεβαζω απο rapid me 1200kb/sec

philippos1611
21-11-07, 17:40
βρε παιδια εμενα στο Κερατσινι ειναι 1021/11994kbps



Connection Status Connected
Us Rate (Kbps) 1021
Ds Rate (Kbps) 11994
US Margin 9
DS Margin 6
Trained Modulation ADSL_2plus
LOS Errors 0
DS Line Attenuation 26
US Line Attenuation 12
Peak Cell Rate 2408 cells per sec
CRC Rx Fast 0
CRC Tx Fast 0
CRC Rx Interleaved 3732
CRC Tx Interleaved 9
Path Mode Interleaved


δηλαδη το upload πηγε σε 12αρα αλλα το download εμεινε σε 4αρα... ειχα διαβασει οτι αρχικα θα παει το upload κ μετα το download αλλα ακομα; μενει κανενας αλλος κερατσινι-Αμφιαλη με tellas να μου πει αν σε εκεινον ανεβηκε;

escapee
21-11-07, 23:10
καλησπερα μολις σημερα ενεργοποιηθηκα σε ολα εκτος απο τις εισερχομενες κλησεις. τα χαρακτιριστικα μου σας τα γραφω στο ινφο. ειμαι στο υψος του γαλαξια σουπερ μαρκετ. το dial tone ειναι πολυ καλο. αψογο σαν πρωτη εικονα. το ιδιο και το νετ. περιμενω ομως να σταθεροποιηθω. Α και το α/κ κερατσινιου ειναι τελικα στην ιπποκρατους. ζητω συγνωμη για την λανθασμενη πληροφορια που ειχα δωσει...

giwrgosp1
22-11-07, 11:12
βρε παιδια εμενα στο Κερατσινι ειναι 1021/11994kbps



Connection Status Connected
Us Rate (Kbps) 1021 ( Αυτο ειναι το up σου δηλαδη 1ΜΒ)
Ds Rate (Kbps) 11994 ( Αυτο ειναι το down σου δηλαδη 12ΜΒ)
US Margin 9
DS Margin 6
Trained Modulation ADSL_2plus
LOS Errors 0
DS Line Attenuation 26
US Line Attenuation 12
Peak Cell Rate 2408 cells per sec
CRC Rx Fast 0
CRC Tx Fast 0
CRC Rx Interleaved 3732
CRC Tx Interleaved 9
Path Mode Interleaved


δηλαδη το upload πηγε σε 12αρα αλλα το download εμεινε σε 4αρα... ειχα διαβασει οτι αρχικα θα παει το upload κ μετα το download αλλα ακομα; μενει κανενας αλλος κερατσινι-Αμφιαλη με tellas να μου πει αν σε εκεινον ανεβηκε;

Αρα εχεις 12/1...

@ ADSLgr.com All rights reserved.