PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλησπέρα, με μια ερώτηση...



sarevok
26-02-05, 09:21
Καλησπέρα φίλοι μου. Διαβάζω τα ποστ που γράφετε για τις ταχύτητες και με πιάνουν τα γέλια. Άλλος λέει δε μπορεί να φτάσει τα 17Kbps, άλλος έχει ασταθή σύνδεση κτλ.


ΑΝΤΑΛΛΑΖΟΥΜΕ??? :shock: Εγώ ρε παιδιά δε μπορώ να ξεπεράσω τα 2Kbps!!! :shock:

Εντάξει, είπαμε, αστθής η adsl αλλά όχι και ετσι! Έχω τη σύνδεση της vivodi εδώ και 10 μέρες και σέρνεται! Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως έχει γίνει μια αναβάθμιση του δικτύου και όσοι πελάτες συνδέονται μέσω ΑΡΥΣ, δε μπορούν να πιάσουν κανονικές ταχύτητες...


Ξέρει κανείς κάτι? Ισχύει ή με κοροϊδεύουν? :cry:

ronaldinio
26-02-05, 09:28
Αφού λένε ότι έγινε η αναβάθμιση γιατί δεν πιάνεις καλές ταχύτητες;

sarevok
26-02-05, 11:27
Αφού λένε ότι έγινε η αναβάθμιση γιατί δεν πιάνεις καλές ταχύτητες;



Έλα ντε!

Johnsin
26-02-05, 13:47
Ετσι ημουν δυο μερες την βδομαδα που μας περασε και μου ειπαν οτι φτιαχνουν την περιοχη μου.

icedfun
26-02-05, 14:06
Μπορείτε να μου εξηγήσετε,σας παρακαλώ ΓΙΑΤΙ?Γιατί κάνετε συνέχεια καινούργια threads που αφορούν τις ταχύτητες ή τα γενικότερα προβλήματα σας με την vivodi την στιγμή που υπάρχει ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ και ενεργό thread me 1300+ απαντήσεις?

Φίλε sarevok,καταλαβαίνω οτι είδες τι συμβαίνει στο "Η vivodi σέρνεται",ποιά είναι η απορεία σου?Γιατί πιάνεις 2kb?Δεν είναι προφανές?Δεν είσαι ο μόνος με αυτό το πρόβλημα ούτε είσαι αυτός που είναι στην χειρώτερη κατάσταση.Άλλοι ακώμα περιμένουν κάτι μήνες να τους συνδέσουν...

Όσο για το θέμα με τις ΑΡΥΣ και την Vivodi,ναι ισχύει και ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΛΥΘΕΙ.

Εγώ έχω 384 συγχρονισμένη στα 448/160 απο τον Δεκέμβρη,αφού πέρασα μια ΚΟΛΑΣΗ για να καταφέρω να βάλω την γραμμή (ΑΡΥΣ vivodi).Έποιτα,κάνανε κάτι εβδομάδες να μου στείλουν το modem και μου το έστειλαν χωρίς το splitter και τα φίλτρα.Μιάς και αυτά δεν έφταναν,κάποιος @@ εκεί μέσα έκανε ένα....λαθάκι και με ενεργοποίησαν 256 DSLnet.Πρίν 2-3 εβδομάδες έγινε η αλλάγή μου σε 384 και τώρα κάπως βλέπω καλύτερες ταχύτητες.Keep laughing.

valdazzar
26-02-05, 18:30
συμφωνω με τον sarevok, οι ταχυτητες μου ειναι γυρω στα 4-5 και τα online games και τα Ρ2Ρ ξεχασε τα εντελως

@ ADSLgr.com All rights reserved.