PDA

Επιστροφή στο Forum : ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ FORTHNET ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ



alexxnicolas
09-11-07, 16:16
Μήπως ξέρει κάποιος από έγκυρη πηγή, πότε θα υπάρξει τελικά η κάλυψη του ιδιόκτητου της forthnet στο Ηράκλειο Κρήτης, και για ποιες περιοχές θα υπάρχει αρχική κάλυψη????

deniSun
09-11-07, 17:49
O wizard πότε λέει.

alexxnicolas
09-11-07, 23:07
O wizard πότε λέει.

o wizard λέει 21 Δεκεμβρίου αλλά δεν λέει να τον εμπιστεύεσαι και πολύ.

Να φανταστείς μέχρι τον Ιούλιο έλεγε Αρχές Σεπτέμβρη............... αλλα πού???????????
:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::down::down::down::down::down:

redfever7
10-11-07, 10:43
εικάζω πως μέχρι την επόμενη παρέλαση θα υπάρχει ιδιόκτητο της forthnet και στο Ηράκλειο μιας και προ 2 ημερών τελείωσαν κάτι έργα εγκατάστασης οπτικής ίνας στη θενών (θερίσσου).
Κρίμα που δε θα το προλάβω :(
πάντως αν πέσω μέσα θα έχει κλείσει χρόνος από τότε που κοίταξα πρώτη φορά το wizard :P

deniSun
10-11-07, 14:13
Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να περιμένεις...
εφόσον βέβαια θέλεις να συνδεθείς με forthnet ή δεν έρθει κάποια άλλη εταιρεία γρηγορότερα.

AGAS
19-11-07, 12:59
Εχω ενα επιπλεον ερωτημα να βαλω στο τραπεζι ...

Ενω αυτη την στιγμη forthnet και hol περνανε οπτικες ινες στο ηρακλειο με κοινοπραξια,
η φορθνετ δινει ημερομηνια καλυψης για ΑΡΙΑΔΝΗ 21/12 ενω η hol 30/6 2008

Δεν ειναι αξιο αποριας ... πως συνεχιζεται η κοροιδια απο την φορθνετ τοσο καιρο χωρις να επεμβει καμια ΕΕΤΤ με τις πλασματικες ημερομηνιες της ;

Να μου λειπει το βυσσινο ... μολις αρχισουν να ενεργοποιουν κοσμο επισημα και δω τις πρωτες εντυπωσεις ισως σκεφτω να μπω και γω .. εξαλλου απο download δεν εχω παραπονο 2mb μου φτανουν το upload ειναι που ψαχνω ... οποτε το upgrade της forthnet στα 512 εν συγκριση με την hol στο 1mbit με κανει να περιμενω την hol με το καλο ... ή και ακομα τα καινουγια πακετα του ΟΤΕ

deniSun
19-11-07, 14:35
Ο ΕΕΤΤ θα μπορούσε να επέμβει αν δέχεται αιτήσεις η forthnet και σε έχουν να περιμένεις.

@ ADSLgr.com All rights reserved.