PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαμηλες ταχυτητες adsl



Themis1985
10-11-07, 17:55
Γεια σας απο μενα ειμαι καινουριος σε αυτο το forum. Θελω νας πω το προβλημα μου και να μου προτεινετε τι να κανω

Απο την Δευτερα 29 Οκτωβριου που εκανα την πρωτη ενημερωση εως σημερα Σαββατο 10 Νοεμβριου καλω ανα δευτερη μερα στην Τελλας και αναφερω οτι εχω χαμηλη ταχυτητα ( ειμαι στα 768 και εχω σχεδον dial up )
Η απαντηση τους εχει γινει προβλεψιμη, του στυλ " θα ειδοποιησουμε τους τεχνικους να το κοιταξουν" ή " καντε υπομονη σε 2 μερες το πολυ θα χει λυθει ". Να αναφερθω επισης στην τεραστια αναμονη που εχω φτασει να περιμενω 2 ώρες και 10 λεπτα...
Ειχατε ποτε αυτο το προβλημα καποιος απο εσας? Σε ποσο καιρο επανειλθε η κανονικη σας τατυτητα? Εχω την εντυπωση οτι αν δεν απειλησω οτι θα κινηθω νομικα δεν θα διορθωθει ποτε η κατασταση

susbky
10-11-07, 21:16
Γεια σας απο μενα ειμαι καινουριος σε αυτο το forum. Θελω νας πω το προβλημα μου και να μου προτεινετε τι να κανω

Απο την Δευτερα 29 Οκτωβριου που εκανα την πρωτη ενημερωση εως σημερα Σαββατο 10 Νοεμβριου καλω ανα δευτερη μερα στην Τελλας και αναφερω οτι εχω χαμηλη ταχυτητα ( ειμαι στα 768 και εχω σχεδον dial up )
Η απαντηση τους εχει γινει προβλεψιμη, του στυλ " θα ειδοποιησουμε τους τεχνικους να το κοιταξουν" ή " καντε υπομονη σε 2 μερες το πολυ θα χει λυθει ". Να αναφερθω επισης στην τεραστια αναμονη που εχω φτασει να περιμενω 2 ώρες και 10 λεπτα...
Ειχατε ποτε αυτο το προβλημα καποιος απο εσας? Σε ποσο καιρο επανειλθε η κανονικη σας τατυτητα? Εχω την εντυπωση οτι αν δεν απειλησω οτι θα κινηθω νομικα δεν θα διορθωθει ποτε η κατασταση

'Εχω υποτίθεται 12/1 ΜBPS και download απο το ftp.ntua.gr 42kbps!!!!! Ναι ναι καλά βλέπεται!!!!!!Μιλάμε έχω πάρει πόσα τηλ.στην TELLAS και όλο μου λένε οτι θα το διορθώσουν!
Είναι απαράδεκτοι απλά!:rant:Τουλάχιστον να μην πληρώνω τόσα απ'τη στιγμή που δεν προσφέρουν τις υπηρεσίες αυτές που λένε!!ΕΛΕΟΣ:down::angryr::wall:

Mouse Potato
11-11-07, 03:16
Τι το πήραν απόφαση να κάνουν αναβάθμιση αφού υποβάθμιση κατάφεραν να κάνουν. Μια απ' τα ίδια!! Themis1985 δεν θα καταφέρεις και πολλά. Αν τύχει και το δουν μόνοι τους καταλάθος μπορεί να κουνίσουν λίγο τον ποπό τους να σου δώσουν κανένα Kbps παρα πάνω!! :mad::mad:

@ ADSLgr.com All rights reserved.