PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΟΤΕΝΕΤ ΑΣ ….



friend
11-11-07, 08:51
Αν δεν μπορεί η Οτενετ να στηρίξει το δίκτυο της και παράλληλα και τους πελάτες της να πάει σε άλλο πάροχο η ιδία !!!.

Έχει καταντήσει πια η εταιρία γραφική …. Και ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΗ να στηρίξει χρηστές και εταιρίες.

Τι μια κοπήκαν τα καλώδια, την άλλη είμαστε εκτός από τις 2.30 το πρωί και κάνουν και τα κοροΐδα παρέχοντας ΜΗΔΕΝΙΚΗ ενημέρωση.

Μονό τσάμπα δοκιμαστικά πακετακια ξερόυν να δίνουν ….

Να τους ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ !!! για να μην πω τίποτα χειρότερο

trinity
11-11-07, 09:33
Μην τρελενομαστε μια βλαβη ηταν και αν φωναζεις για την otenet τι να πεις για τους ΑΛΛΟΥΣ
Στα 3 χρονια που ειμαι στην otenet το συνολο των διακοπων ειναι κατι ωρες

friend
11-11-07, 09:42
Μην τρελενομαστε μια βλαβη ηταν και αν φωναζεις για την otenet τι να πεις για τους ΑΛΛΟΥΣ
Στα 3 χρονια που ειμαι στην otenet το συνολο των διακοπων ειναι κατι ωρες

Μια βλαβη η σημερινη η αυτη της Πεμπτης ?

Και αλλο να το εχεις για χαβαλε και αλλο να εχεις απο πισω εταιρια.

Sakoulas
11-11-07, 10:25
Και αλλο να το εχεις για χαβαλε και αλλο να εχεις απο πισω εταιρια.

Αυτο ακριβως ειναι το θεμα. Γιατι μιλαμε για ΟΤΕ. Οχι για ιδιοκτητο.

ΜΕΓΑΛΗ διαφορα. Αν οι εναλλακτικοι ειναι μπακαλικα με τα προβληματα τους, ο ΟΤΕ πως δικαιολογειται με τοσα χρονια στην πλατη του;

Να'χαμε, να λεγαμε... :down: :down:

Ουρτ ρε!

trinity
11-11-07, 11:00
Ποτε μια σοβαρη εταιρια δεν εχει βασικο δικτυο πανω σε μια \adsl υπαρχει και η hellas com εκτος και αν η εταιρια.......:whistle:

kyriakos7
11-11-07, 11:46
οντως αμα ειναι για εταιρια ειναι λιγο πακετο τα πραγματα.
παντος οσες φορες στην οτενετ εδω και κατι χρονια εχει τυχει να μην εχω ιντερνετ και περνω τηλ παντα εχουν τηλεφωνιτη και λενε το λογο.
πιστευω οτι ειναι πολυ καλο απο το να περιμενεις να μιλησεις με καποιον.

abacoulis
11-11-07, 12:07
Ποτε μια σοβαρη εταιρια δεν εχει βασικο δικτυο πανω σε μια \adsl υπαρχει και η hellas com εκτος και αν η εταιρια.......:whistle:

Εδω να σημειωσω οτι στην εταιρεια που εργαζομαι ειμαστε με HellasCom αλλα και αυτη ηταν κατω.

........Auto merged post: abacoulis added 3 Minutes and 19 Seconds later........


οντως αμα ειναι για εταιρια ειναι λιγο πακετο τα πραγματα.
παντος οσες φορες στην οτενετ εδω και κατι χρονια εχει τυχει να μην εχω ιντερνετ και περνω τηλ παντα εχουν τηλεφωνιτη και λενε το λογο.
πιστευω οτι ειναι πολυ καλο απο το να περιμενεις να μιλησεις με καποιον.

Θα συμφωνησω γιατι οπως εγραψα πριν στην εταιρεια που εργαζομαι εχουμε hellas com και με επικοινωνια που ειχα με 121, 122-5, μας ενημερωσαν απο την πρωτη στιγμη για το προβλημα της Πεμπτης. Αλλα δεν μπορουσαν να μας πουν για τον χρονο της επιλυσης.

iznodur
22-11-07, 01:59
μα καλά ρε παιδια τη σημαίνει πως επειδή ειναι παλιό δίκτυο δεν θα έχει προβλήματα δεν καταλαβαίνω....
είναι το σταθερότερο δικτυο

Sakoulas
22-11-07, 10:44
μα καλά ρε παιδια τη σημαίνει πως επειδή ειναι παλιό δίκτυο δεν θα έχει προβλήματα δεν καταλαβαίνω....
είναι το σταθερότερο δικτυο

Δεν καταλαβα, τι ακριβως εννοεις; :hmm:
Oτι δεν σου αρεσει ως εταιρια ή οτι σου αρεσει;

Απο την μια λες οτι εχει παλιο δικτυο - αρα δικαιολογημενα τα προβληματα, τι να κανουμε!!!...
Απο την αλλη, οτι ειναι το σταθεροτερο δικτυο...

Τελικα, τι ισχυει απο τα δυο; :what:

kyriakos7
22-11-07, 11:42
εγώ αυτό που ξέρω να πω, είναι οτι τα προβλήματα που μπορεί να παρουσιάσει η οτενετ και conn-x σε σχέση με αλλους είναι πάρα πολύ λίγα.

iznodur
24-11-07, 17:38
Δεν καταλαβα, τι ακριβως εννοεις; :hmm:
Oτι δεν σου αρεσει ως εταιρια ή οτι σου αρεσει;

Απο την μια λες οτι εχει παλιο δικτυο - αρα δικαιολογημενα τα προβληματα, τι να κανουμε!!!...
Απο την αλλη, οτι ειναι το σταθεροτερο δικτυο...

Τελικα, τι ισχυει απο τα δυο; :what:
εννοώ πως το δίκτυο είναι παλιό οπότε αξιόπιστο και έμπειρο αλλα αυτό δε σημαίνει πως δεν μπορεί να υπάρξουν προβλήματα . ςστόσο ο φίλος μας έχει δίκιο πως τα προβλήματα που παρουσιάζουν οτε και οτενετ είναι πολυ λιγότερα και άμεσα επιλύσιμα σε σχέση με άλλες εταιρίες

Sakoulas
25-11-07, 05:06
εννοώ πως το δίκτυο είναι παλιό οπότε αξιόπιστο και έμπειρο αλλα αυτό δε σημαίνει πως δεν μπορεί να υπάρξουν προβλήματα . ςστόσο ο φίλος μας έχει δίκιο πως τα προβλήματα που παρουσιάζουν οτε και οτενετ είναι πολυ λιγότερα και άμεσα επιλύσιμα σε σχέση με άλλες εταιρίες

Εμ, ετσι ειναι, τοσα χρονια μονοπωλιο, κατι επρεπε να μαθουνε... :whistle:

Το δικτυο παλιο οποτε αξιοπιστο;;; :rofl:
Να'σαι καλα ανθρωπε μου...
Πολυ γελασα... :oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.