PDA

Επιστροφή στο Forum : Ιστορία στην χώρα του Ποτε



vagdouk
28-02-05, 21:46
Καλησπέρα σας,μιας και καινούργιος στην περιπέτεια DSL σας γράφω μία εμπειρία μου που δεν έχω διαβάσει παρόμοια σε κάποιο thread, οπότε καλό θα ήταν να αναφερθεί.

Παίρνω λοιπόν σήμερα το απόγευμα στο 134 να ρωτήσω τι παίζει με την αίτηση μου (21/2) και ενώ περίμενα να απογοητευτώ ακούω ενεργοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι και σύντομα θα με καλέσουν οι courrier για ραντεβού....από την χαρά μου μόνο που δεν έκανα πρόταση γάμου στην κοπέλα που μου το ανακοίνωσε (είχα αογοητευτεί από όσα διάβαζα).
Μετά από 5' χτυπάει το τηλ. και είναι η γειτόνισσα από το κάτω διαμέρισμα, "ωχ μου λέει εσένα πήρα ? Ήθελα να πάρω την τάδε....." , άρχισα και εγώ να την δουλεύω πως έχει αλτσχάιμερ κ.τ.λ.....

Το ίδιο πράγμα έγινε για 10-15 φορές ώσπου άρχισα να υποψιάζομαι πως το κάνανε το θαύμα τους....κατεβαίνω και κάτω να το διαπιστώσω και είχε δίκιο η γυναίκα....
Τελικά,πάιρνω στο 121,τους το λέω και μου απαντάνε πως μάλλον κάτι θα έγινε στο κέντρο...και θα το φτιάξουν μες την μέρα (ακόμα περιμένουμε...) .Τους ρωτάω βέβαια, θα μας ενημερώσετε;;;.....και η κορυφαία απάντηση ήταν : "Δεν ξέρω,οι τεχνικοί μας άλλοτε ενημερώνοθν και άλλοτε όχι...."... έμεινα άφωνος και περιμένω τώρα να δω τι θα γίνει....

Όχι τίποτα άλλο ,το δικό μου τηλ. δεν έχει ακόμα κανένα προβλημα,αλλά η καημένη η γυναικούλα τι μου φταίει που δεν μπορεί να πάρει κανέναν άλλο εκτός από εμένα..... :)

Καλή σας νύχτα.

satel
28-02-05, 22:05
ROTFL

Κάποια στιγμή θα πρέπει να κάνουμε ένα διαγωνισμό με μαργαριτάρια που έχει κάνει και όχι πει ο ΟΤΕ.

ZORO
01-03-05, 04:59
Κάποια στιγμή θα πρέπει να κάνουμε ένα διαγωνισμό με μαργαριτάρια που έχει κάνει και όχι πει ο ΟΤΕ.

Χωρίς να θέλω να προσβάλω τους Administrator,πιστέυεις ότι ο server που φιλοξενεί το forum έχει αρκετή χωρητικότητα για να χωρέσει όλα τα μηνύματα;

@ ADSLgr.com All rights reserved.