PDA

Επιστροφή στο Forum : Το χάλι της Teledome



ggaper
20-11-07, 19:29
Η Τeledome με είχε 5 μήνες χωρίς τηλ. και στο τέλος δεν με άφηνε να επιστρέψω και στον ΟΤΕ.
Οι λογαριασμοί έρχονταν κανονικά, η τηλ εξυπηρέτηση ΧΑΛΙΑ,πήγα τρεις φορές στα κεντρικά για να μπω white list όπως μου είπαν......:down: Το κερασάκι στην τούρτα είναι οτι μετά απο ενάμιση μήνα που είμαι στον ΟΤΕ, μου έστειλαν λογαριασμό με την ειδοποίηση οτι θα με απενεργοποιήσουν από το δίκτυο τους αν δεν πληρώσω... :rtfm:

Avesael
06-12-07, 01:12
Να σε απενεργοποιήσουν από που; Από την ανυπαρξία τους;
Αίσχος!

hadderakk
06-12-07, 09:07
:rofl: :rofl:
Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-Ι τυποι...
...οι οποιοι χρειαζονται επειγοντως μαθηματα μαρκετινγκ και τεχνολογιας δικτυων, μετα το φιασκο με τη HOL....
( _ΑΝ_ δεν κλεισουν πρωτα δηλαδης..... :whistle:)

display
06-12-07, 15:52
τι σχέση έχουν τα μαθήματα μαρκετινγκ και τεχνολογίας δικτύων με το φιάσκο της συγχώνευσης?Και αυτά τα μαθήματα ποιος τα κάνει? Ο ιδεατός πάροχος που τα έχει όλα τέλεια και αψεγάδιαστα?

osalonikios
11-12-07, 23:02
Δεν ξερω πραγματικά τι ειναι οι περισσότεροι εκει στην Teledome...
ΑΣΧΕΤΟΙ ή ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ? :down:

uspe
06-01-08, 04:29
Δεν ξερω πραγματικά τι ειναι οι περισσότεροι εκει στην Teledome...
ΑΣΧΕΤΟΙ ή ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ? :down:

και τα δύο. :p

ειμαι τυχαρός γιατί έκανα αίτηση σε αυτούς και με είχαν 3 μήνες στην αναμονή για την μεταφορά απο τον ΟΤΕ. οπου πήγα εκεί και τους σταματισα.

coolaris2002
06-01-08, 19:24
Είναι άσχετοι παιδιά, από πρώτο χέρι! Χαιρετίσματα!

Master_Maker
07-01-08, 05:03
συγνωμη αλλα οσοι επιλεγουν την teledome τους θεωρω επαρκος αδαης.
ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ απο μια εταιρεια που τα κεντρικα της γραφεια ειναι σαν Το WC σας ενα δωματιακι 1χ1
ελεος πως μπορει να σας εμπνεει εμπιστοσυνη αυτο???
παρολα αυτα οχι οτι οι αλλοι πανε καλυτερα αλλα συγκριτικα με αυτη την εταιρεια ναι πανε καλυτερα!!!!

gastone_2005
12-01-08, 04:46
Υπάρχει ακόμα η teledome? :p

lorka
02-02-08, 10:14
Just look around the forum. There are TELCOS other than Teledome with much better customer service!!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.