PDA

Επιστροφή στο Forum : Να ακυρώσω τη Forthnet και να πάω HOL?



gregorisvas
21-11-07, 11:26
Καλημέρες :) Έχω κάνει απ' τις 31/10 αίτηση για Forthnet ADSL η οποία όμως απο τις 2/11 που καταχωρήθηκε δεν έχει προχωρήσει καθόλου.Ο Ο.Τ.Ε έχει απαντήσει αρνητικά στην πρώτη αίτηση της Φορθνετ για πόρτα ενώ η δεύτερη αίτηση ακόμα εκκρεμεί..Τί λέτε?Να ακυρώσω την αίτηση της Φορθνετ και να κάνω για HOL (μου είπαν το πρωί απ' το C.C οτι υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες)?Μπορώ να μάθω κάπως πότε θα δώσει ο Ο.Τ.Ε πόρτες στη Φορθνετ?

hel
21-11-07, 12:16
Δυστυχώς κανείς δεν ξέρει πότε θα δώσει πόρτες ο ΟΤΕ μέχρι την ώρα που γίνονται δεκτές οι αιτήσεις και αρχίζουν να δεσμεύονται οι πόρτες.
Τώρα, μπορείς να διαβάσεις στο thread της forthnet και στο thread της hol και να βγάλεις τα δικά σου συμπεράσματα.

deniSun
21-11-07, 13:13
Καλημέρες :) Έχω κάνει απ' τις 31/10 αίτηση για Forthnet ADSL η οποία όμως απο τις 2/11 που καταχωρήθηκε δεν έχει προχωρήσει καθόλου.Ο Ο.Τ.Ε έχει απαντήσει αρνητικά στην πρώτη αίτηση της Φορθνετ για πόρτα ενώ η δεύτερη αίτηση ακόμα εκκρεμεί..Τί λέτε?Να ακυρώσω την αίτηση της Φορθνετ και να κάνω για HOL (μου είπαν το πρωί απ' το C.C οτι υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες)?Μπορώ να μάθω κάπως πότε θα δώσει ο Ο.Τ.Ε πόρτες στη Φορθνετ?

Ούτε 1 μήνας δεν πέρασε και θέλεις να ακυρώσεις.
Πάνω από 1 μήνα θέλεις να ενεργοποιηθείς.
Αυτό συμβαίνει σε όλα τα ιδιόκτητα.
Αν θέλεις να πας σε hol πήγαινε για να πάρεις και από εκεί μια ιδέα.

theopan
21-11-07, 13:21
Ούτε 1 μήνας δεν πέρασε και θέλεις να ακυρώσεις.
Πάνω από 1 μήνα θέλεις να ενεργοποιηθείς.
Αυτό συμβαίνει σε όλα τα ιδιόκτητα.
Αν θέλεις να πας σε hol πήγαινε για να πάρεις και από εκεί μια ιδέα.

Άστους! Είναι πολύ νέοι ακόμα! :p Δεν έχουν καταλάβει που έχουν μπλέξει.

georgea
21-11-07, 13:30
Που??? στην Hol???.. χαχαχαχα. Κουράγιο!

@ ADSLgr.com All rights reserved.