PDA

Επιστροφή στο Forum : Conn-x στα Κουνουπιδιαννά Χανιών.



virginkiller
22-11-07, 12:18
Στις 8 του μηνα μεσο τηλεφωνηματος απο Oteshop ο Πατερας μου (στο ονομα του ειναι το τηλεφωνο) παρηγγηλε μια 768. απο τοτε περιμενω να με συνδεσουν.... Περνω τηλεφωνο στο 1242
μοθ λενε την Δευτερα! (προχτες δηλαδη) δευτερη φορα που γινετε αυτο.Περνω την τριτη τηλεφωνο και μου λενε οτι δεν μπορουν να μου δωσουνε καποια ημερομηνια και κακος μου ειχανε δωσει προηγουμενος..... Τι να πω... Ειναι κανεις σαυτην την περιωχη που να εχει βαλει οτε να μου πει ποσο καθιστερισε κτλ κτλ...

k_koulos
22-11-07, 12:48
δες απο το νήμα με την διαθεσιμότητα, αν το dslam σου έχει πόρτες ελεύθερες , συνήθως κάτι τέτοιο στο λένε αν δεν υπάρχουν πόρτες, ή είνα καβατζωμένες.


ακόμα μπορεί να πεφτεις σε κανα pcm


οι πόρτες στο dslam σου
Εγκατ. Λειτ. Δεσμ. Βλάβη Ελευ. Έλλειψη
512 486 11 15 0 17

dsVee
22-11-07, 14:26
Αστα η περιοχη μας ειναι χάλια μαυρα. Τι να πω? Για τους 7 μηνες που καναν να μου βαλουν σταθερο τηλεφωνο?

Λόγω και του πανεπιστημίου φαντάζομαι οι πόρτες συνέχεια γεμιζουν και της νέες τις βάζουν με το σταγονομετρο, και μόνο όταν γεμίσουν και οι ελευθερες πορτες ISDN
Τουλάχιστον αυτο διαπίστωσα οσο καιρο παρακολουθουσα το θέμα.
Αν δείς και τώρα έχει ελεύθερες πόρτες ISDN, αρα περιμενε να γεμισουν και αυτες και μετα βλέπουμε.....
Πάντως απο την στιγμή που άνοιξαν πορτες σε 3 μερες εμένα την έβαλαν την ADSL...

kyriakos7
22-11-07, 14:38
όποιος πρόλαβε, την πόρτα είδε.

virginkiller
22-11-07, 23:25
isdn εχω.Αρα εχει πορτες!!(εξαπορτο μου κανανε μου φενετε) Φτου τους!!!!! παντως οταν πιρα τηλ μου ηπαν οτι υπαρχουνε τεχνικες βλαβες! Αλλα την ιδια μερα ο πατερασ μου μαζι μαυτην την γραμμη παρηγγηλε κε μια στο κεντρο Χανων και "παρα την βλαβη" μεσα σε μια βδομαδα ειχανε!!!!
(σορυ για την ορθογραφια τοσα χρονια μονο greeklish γραφω)

k_koulos
23-11-07, 09:29
ε είπαμε ο πίνακας είναι ενδεικτικός, και οι isdn που δείχνει μπορεί να τελείωσαν, ή να είναι καβατζωμένες για "φίλους".

virginkiller
23-11-07, 16:46
Ελλαδα... τι να πει κανεις thnx anyway παιδια

@ ADSLgr.com All rights reserved.