PDA

Επιστροφή στο Forum : Επιστροφή εξοπλισμού στην HOL



anikologr
26-11-07, 12:31
Θα ήθελα να μάθω αν κάποιος ξέρει σε ποια διεύθυνση επιστρέφουμε τον εξοπλισμό της HOL. Με ποια εταιρία και γενικά τις λεπτομέρειες. Προσπαθώ από το πρωι να τους πιάσω στο τηλ αλλά τπτ...

dek1
26-11-07, 12:35
Στο Κοντινότερο κατάστημα της ACS χωρίς επιβάρυνση.

anikologr
26-11-07, 13:32
Λεπτομέρειες για την διευθυνση που θα το αποστείλλω? Επιπρόσθετα είχα την εντύπωση πως συνεργάζεται με την γενική ταχυδρομική και όχι την acs

ssotis
26-11-07, 13:55
Στην Γενική Ταχυδρομική, χωρίς επιβάρυνση (?), το έστειλα πριν κανα μήνα.

Tsour_ee
26-11-07, 14:09
Τελικά μετά την παρέλευση ενός χρόνου το επιστρέφουμε το fritz ή όχι?από hol δεν έχω πάρει ακόμα σφή απάντηση..

aa144
26-11-07, 14:23
Μετά από ένα έτος παραμονής στην υπηρεσία, ο εξοπλισμός σου ανήκει, δεν τον επιστρέφεις, εκτός και αν θέλεις να τους τον κάνεις δώρο πχ, αν ήσουνα πολύ ευχαριστημένος ας πούμε από την υπηρεσία!

Tsour_ee
26-11-07, 14:29
Μετά από ένα έτος παραμονής στην υπηρεσία, ο εξοπλισμός σου ανήκει, δεν τον επιστρέφεις, εκτός και αν θέλεις να τους τον κάνεις δώρο πχ, αν ήσουνα πολύ ευχαριστημένος ας πούμε από την υπηρεσία!

Πολύ καλό το τελευτάιο!;)
Απλά δεν ξέρω αν ισχύει τελικά άλλο καθεστώς για τους Hol-Διοδος χρήστες όπως ήμουνα εγώ..Ξέρεις αν αυτό που μου λες ισχύει για όλους?

gpan
26-11-07, 14:30
Στο τιμολόγιο που παίρνεις από ΗΟΛ αναφέρει χαρακτηριστικά:

Δελτίο Αποστολής Χρησιδανεισμό
Σχόλια: Προκαταθήκη Αορίστου χρόνου

nikoslykos
26-11-07, 15:07
Εγω 15 φριτζ εχω και ακομα δεν τα εχω επιστρέψει :rofl:

grsaint13
26-11-07, 16:22
Τελικά μετά την παρέλευση ενός χρόνου το επιστρέφουμε το fritz ή όχι?από hol δεν έχω πάρει ακόμα σφή απάντηση..

Έχω κάνει σε πωλητή της ΧΟΛ αυτό το ερώτημα και μου είπε ότι αφού έχω κλείσει χρόνο,το κρατάω το παλιό φριτζ!:oneup:

Δε με χάλασε καθόλου μπορώ να πω...:respekt:

artinpet
28-11-07, 14:25
Κοιταξτε κι αυτο...

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=151700

anikologr
21-12-07, 01:57
Τελικά ρε παιδιά τι ισχύει?? Πρέπει να το επιστρέψω? Τους έχω στείλει mail αλλά δεν έχουν αξιωθεί να απαντήσουν...

grsaint13
21-12-07, 09:49
Τελικά ρε παιδιά τι ισχύει?? Πρέπει να το επιστρέψω? Τους έχω στείλει mail αλλά δεν έχουν αξιωθεί να απαντήσουν...

Αφού δε σου έχουν απαντήσει,κράτησέ το!;)

Εμένα,τόσο καιρό τώρα,δε με έχουν ενοχλήσει!Οπότε...:rolleyes:

jacobgr
21-12-07, 10:08
Αυτοι έχουν χάσει και τα αυγά και τα πασχαλια για πραγματα που τους ζοριζουν... τα fritz θα κατσουν να ψάξουν...
Αλλά καλου κακού κράτα το μην το πετάξεις γιατι κατα καιρούς τους πιανει η προκοπή και θυμουνται ανοιχτους λογαριασμούς ξεχασμένες υπηρεσιες μηχανηματα κλπ (Απο αυτά που διαβαζω εδώ).
Οπότε αν στο ζητήσουν ποτέ πές τους ελάτε να το πάρετε...

anikologr
21-12-07, 10:23
Το θέμα είναι μην το θυμηθούν μετά από καιρό και μου ζητήσουν τίποτε κερατιάτικα... Προσπαθώ να τους πάρω τηλ και είναι φυσικά αδύνατον να πιάσω γραμμή...:down::down::down:

jacobgr
21-12-07, 10:26
εσυ δεν αρνηθηκες ποτέ να τους το δώσεις... ισα ισα τους ρώτησες με μαιλ (εκτύπωσε το και βαλτο στο κουτι του φριτζ) και δεν ασχολήθηκαν. Δεν φταίς εσύ.
Τώρα απο την άλλη αν απλά σου πιανει χώρο και το έχεις για πέταμα δώστο στη Γενική να το πάνε στην ΗΟΛ με δική τους χρέωση...

southofnonorth
22-12-07, 02:45
Κάνε ένα τηλέφωνο στο 210-4851100 για να κανονίσεις να τους το επιστρέψεις με χρέωση της χολέρας.

@ ADSLgr.com All rights reserved.