PDA

Επιστροφή στο Forum : tellas zisto που ειναι η Τεχνική Υποστήριξη ?



preditor
30-11-07, 01:07
γεια σας απο 26/10/07 ενεργοποιηθεικα στο ζιστο , πριν ημουν συνδρομητης στο 2 play forthnet, με το που ενεγοποιηθεικα στο ζιστο εγινει το εξης κακο με επρεναν τηλεφωνο σπιτι και χτηπαγε σε αλλα σπιτι ασχετο δηλαδη ειχαν μπερδεψει τα νουμερα περνω κατευθειαν την τελλας και το δηλωνω μετα απο αυτο το σημειο τιποτα ουτε φωνη ουτε τιποτα, κανενα ενδιαφερων .
μεχρι τωρα εχω παρει 4 τηλεφωνα και εχω στειλει 2 email αλλα klain....τι να πω και να φανταστειτε οτι ο λογο που την εκανα απο την forthnet ηταν η ΤΥ.

Davout
30-11-07, 01:15
Ποια TΥ; :rolleyes: Άμα ήθελες επικοινωνία ας πήγαινες στη Netone.

tasmanian
30-11-07, 11:46
ΟΕΟ SERVICE ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??

Τα θερμά μου συλληπητήρια φίλε

Καλά ξεμπερδέματα

Θυμίσου όμως: αν δεν βγάζεις άκρη κάνε ενα φαξ στην ΕΕΤΤ για το πρόβλημά σου. Maybe the only way to solve your problem

Φιλικά
Μάκης:down:

gogos888
30-11-07, 12:34
Κάποιος άλλος δηλαδή απολαμβάνει τζαμπέ τηλέφωνο+internet;:lol::lol::lol:

Mouse Potato
04-12-07, 06:09
Κατ' αρχήν αισθάνομαι τυχερός που έστω και παλιά (γιατί τώρα στο 1212 το σηκώνουν σφαίρα οποτε τους χρειάζομαι) όταν έπερνα τηλ. περίμενα το πολύ 30'. Έχω ακούσει και έχω διαβάσει στο forum περιπτώσεις που για να μιλήσεις με το cc κάποιων εναλλακτικών πρέπει να περιμένεις 1+ ώρα και αν δεν πέσει η γραμμή και μείνεις στα κρύα του λουτρού. Έτσι λοιπόν πιστεύω πως είμαστε αρκετά τυχεροί (Ελλαδιστάν Rulez). Τώρα για το αν θα take into consideration το προβλημά σου είναι πολύύύύύύύύ μεγάλο θέμα...

Φιλικά ;)

the_Mask
04-12-07, 17:45
Μια επισκεψουλα απο Νεαπολεως 1-3 θα ηταν πολυ χρησιμη ,δίπλα απο το ΥΓΕΙΑ .
09.00-17.00 εχε μαζι σου και μια επιστολη για τερματισμο ετσι να υπαρχει ...!!

dkm
04-12-07, 18:00
Ίσως είχανε δουλειές οι άνθρωποι... Δοκίμασε ξανά να πάρεις τηλ... ΕΠΙΜΟΝΗ!!! Α και δοκίμασε μετά της 11 το βράδυ...

Υ.Γ.: Εμ, τί θέλετε και μπλέκετε με άλλες εταιρίες εκτός ΟΤΕ? Αφού στο τέλος και ποιο πολλά λεφτά θα έχετε δόσει και τα νεύρας σας θα έχετε σπάσει και η δουλειά σας δεν θα έχει γίνει...

preditor
05-12-07, 23:31
τελος καλο ολα καλα , το τηλεφωνο ειναι οκ τωρα χωρις αλλα προβληματα

vaggos_fromhell
06-12-07, 16:51
Είδες που ενδιαφέρονται;:)

Mouse Potato
06-12-07, 19:30
Ίσως είχανε δουλειές οι άνθρωποι... Δοκίμασε ξανά να πάρεις τηλ... ΕΠΙΜΟΝΗ!!! Α και δοκίμασε μετά της 11 το βράδυ...

Υ.Γ.: Εμ, τί θέλετε και μπλέκετε με άλλες εταιρίες εκτός ΟΤΕ? Αφού στο τέλος και ποιο πολλά λεφτά θα έχετε δόσει και τα νεύρας σας θα έχετε σπάσει και η δουλειά σας δεν θα έχει γίνει...

Κι εγώ αυτής της άποψης ήμουν.... Αλλά ευτυχώς που έφυγα απ' τον ΟΤΕ! :p:p

@ ADSLgr.com All rights reserved.