PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ FORTHNET & OTE



mentioum
17-03-05, 12:28
Με Περνει Μετα Απο Ενα Μηνα Η Forthnet Kai Moy Λεει Οτι Εχω Κανει Αιτηση Ενεργοποιησησ Γραμμη Στον Οτε Και Δεν Μπορει Να Συνεχιστει Το Κουτι Να Το Παω Πισω Να Μου Δωσουν Τα Λεφτα Μου Πισω Και Εγω Στον Οτε Περνω Και Μου Λενε Οτι Αναγκαστικα Πρεπει Να Το Κανεισ Απο Οτε Ειναι Ασχετοι Και Στη Συρο Και Δεν Ξερουν Τι Τουσ Γινετε Και Οτι Αναγκαστικα Πρεπει Να Γινει Σε Αυτουσ Η Ετηση Η Fortnet Δεν Παρεχει Γραμμεσ Στη Συρο Τι Θα Κανω ?

ArChEaN
17-03-05, 12:36
Punctuation for teh Win.

ckbond
17-03-05, 13:06
Αν θέλεις να έχεις Adsl δεν έχεις και πολλές επιλογές θα κάνεις όπως σου τα είπανε για να μπορέσεις να την αποκτήσεις…
Φιλικά
:-k
:D :mrgreen: :D

mentioum
17-03-05, 22:26
Και Μου Λεει Ο Υπαληλλοσ Δωσε 200 Ευρω Για Να Εχεισ 6μηνη Το Ιδιο Παει ... Με Modem H Χωρισ Μοδεμ ? Κολο Ελλαδα Ποτε Θα Προχωρησεισ... Αν Ειναι Δυνατον Αλλα Δοξα Το Θεο 1 Μηνα Μπαινω Τσαμπε Με Δεμο Απο Φορτηνετ !!!

EvilHawk
17-03-05, 22:47
mentioum καινούργια μόδα είναι αυτό με τα κεφαλαία πρώτα γραμματα? :thumbdown

mentioum
18-03-05, 00:55
εγω ολα με καπς τα γραφω αλλα αυτο τα κανει ετσι μπορει καποιος να με βοηθησει ? γινετε να κανω αιτηση χωρις να το εχω ζητησει ...

agiorgitis
18-03-05, 00:56
mentioum καινούργια μόδα είναι αυτό με τα κεφαλαία πρώτα γραμματα? :thumbdown
Μάλλον πρέπει να αλλάξει μετατροπέα greeklish>Ελληνικά. Αυτός δεν αξίζει μία...!:lol:

mentioum
18-03-05, 14:01
ειπα οτι τα γραφω ολα με καπς τι να κανω δεν μπορω να τα συνιθισω με τπτ :ρ

EvilHawk
18-03-05, 14:32
ειπα οτι τα γραφω ολα με καπς τι να κανω δεν μπορω να τα συνιθισω με τπτ :ρ

Ναι αλλά θα πρέπει να γνωρίζεις ότι το τα καφαλαία (η μετατροπή σε πεζά ευτυχώς γίνεται αυτόματα απο το vBulletin) στο internet σημαίνει ότι κάποιος φωνάζει και είναι ιδιαίτερα κουραστικό για τους υπόλοιπους να τα διαβάζουν! H συμμετοχή σε μια online κοινωνία σημαίνει και αποδοχή και μερικων βασικών κανόνων συμπεριφοράς! ;)

mentioum
18-03-05, 18:54
Καλα οκ αλλα το θεμα ειναι με το προβλημα μου τι θα κανω ?

mentioum
18-03-05, 20:18
για να γινει αιτηση απο τον οτε δεν πρεπει να υπογραψω καποιο χαρτι εγω δεν εχω υπογραψη τπτ δεν μπορω να κανω καταγκελια ?

sdikr
18-03-05, 21:50
για να γινει αιτηση απο τον οτε δεν πρεπει να υπογραψω καποιο χαρτι εγω δεν εχω υπογραψη τπτ δεν μπορω να κανω καταγκελια ?
οχι γιατί μπορείς να την κάνεις Online ή τηλεφωνικά

mastermind
18-03-05, 23:01
Εμένα μου έστειλαν το συμβόλαιο σπίτι να το υπογράψω κανα μήνα αφού με σύνδεσαν!

mentioum
19-03-05, 00:36
μα εγω δεν ζητησα δλδ στο καθενα αν ειναι θα εκαναν ας μου φερουν μια αποδειξη οτι ζητησα !!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.