PDA

Επιστροφή στο Forum : web site με υλικο απο αγωνες και βιντεο απο τους αγωνες του Ολυμπιακου στην ευρωπη



Σελίδες : [1] 2

lefterism
19-03-05, 12:14
για δειτε αυτο το Site, www.pefo-newcastle.4t.com υπαρχει υλικο μεσα απο την κερκιδα και τις αντιδρασεις στα γκολ και γενικα απο τον κοσμο.
καλο θα ειναι να μαζεψουμε τετοια παρομοια sites απο αλλες ομαδες και την εθνικη...

Gothic
19-03-05, 12:24
Απο την Εθνική κάτι μου λέει πως θα έχουμε μπόλικο υλικό απο αντιδράσεις εξέδρας απο τον επόμενο αγώνα... :-k

WAntilles
19-03-05, 14:45
Άντε γιατί είχε μείνει κενός χώρος στο DVD που φτιάχνω με τα εξής κατά σειρά κεφάλαια:

1. Ρόζενμποργκ
2. Ρεάλ Μαδρίτης
3. Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
4. Γιουβέντους

Αν ξέχασα κάποιο θεμελιώδες ιστορικό κεφάλαιο, διορθώστε με.

Νικαετός
19-03-05, 14:47
Άντε γιατί είχε μείνει κενός χώρος στο DVD που φτιάχνω με τα εξής κατά σειρά κεφάλαια:

1. Ρόζενμποργκ
2. Ρεάλ Μαδρίτης
3. Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
4. Γιουβέντους
5. Νιουκάστλ

Αν ξέχασα κάποιο θεμελιώδες ιστορικό κεφάλαιο, διορθώστε με.

LOL :lol::thumb_dup

HaRRy
19-03-05, 14:52
Με ξένα κόλλυβα κάνετε κηδεία μια ζωή...
πήγαμε στους 16 και απλά σας αφήσαμε στους 32!!
ΞΥΔΑΚΙ...
Περιμένατε να χάσουμε για να βγείτε απο τα λαγούμια όπως πάντα...
Αλήθεια οι υπόλοιποι που παίζατε???
Ο ΠΑΟ κανα φιλικό με τον ΟΤΕ??
Η ΑΕΚ με την ΤΙΜ???
Στο κύπελλο οι βάζελοι πότε παίζετε???

ΤΙ?? ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ??????

ΞΥΔΑΚΙ ΛΕΩ...

Νικαετός
19-03-05, 14:58
Με ξένα κόλλυβα κάνετε κηδεία μια ζωή...
πήγαμε στους 16 και απλά σας αφήσαμε στους 32!!
ΞΥΔΑΚΙ...
Περιμένατε να χάσουμε για να βγείτε απο τα λαγούμια όπως πάντα...
Αλήθεια οι υπόλοιποι που παίζατε???
Ο ΠΑΟ κανα φιλικό με τον ΟΤΕ??
Η ΑΕΚ με την ΤΙΜ???
Στο κύπελλο οι βάζελοι πότε παίζετε???

ΤΙ?? ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ??????

ΞΥΔΑΚΙ ΛΕΩ...

:rtfm: :rtfm:

naish
19-03-05, 15:01
WAntilles ξεχασες τις ενδοξες
1. ΜΟΛΝΤΕ
2.ΧΕΡΕΝΦΕΝ (καρδουλες)
3.ΤΕΝΕΡΙΦΗ
και παμε λεγοντας.....

WAntilles
19-03-05, 15:20
Άντε γιατί είχε μείνει κενός χώρος στο DVD που φτιάχνω με τα εξής κατά σειρά κεφάλαια:

1. Ρόζενμποργκ
2. Ρεάλ Μαδρίτης
3. Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
4. Γιουβέντους

Αν ξέχασα κάποιο θεμελιώδες ιστορικό κεφάλαιο, διορθώστε με.


WAntilles ξεχασες τις ενδοξες
1. Μόλντε
2.Χέρενφεϊν (καρδουλες)

Φίλε naish, επειδή η βιβλιογραφία σου είναι πιο πλήρης από τη δική μου, μπορείς να τοποθετήσεις σε παρακαλώ πολύ, τα παραπάνω 2 επιπλέον κεφάλαια, σε χρονολογική σειρά σε σχέση με τα προηγούμενα 4;

Ώστε να είναι σε τάξη το ιστορικό αρχείο για να βοηθήσει τους μελετητές του μέλλοντος.

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Αυτά είναι γραμμένα σε πάπυρο MITSUI Gold, και τα γραπτά μένουν, και συνιστούν ιστορία.

odd
19-03-05, 16:42
Μετά το 3-1 ήρθε το 4-0. Σειρά έχει το 5-(-1)! :p

dantouan
19-03-05, 16:46
Ενταξει ρε παιδια μην τους πειραζετε..... :trombone: :trombone: :trombone:

TheCondor
19-03-05, 17:54
Τι να πει και ο παναθηναικος ρε παιδια, μια ζωη χαφιεδες ηταν και θα ειναι. Δεν θυμαστε ποιος σας κρατησε στην πρωτη εθνικη οταν ειχατε παρει κυπελλο με το 'κορωνα-γραμματα' πριν απο καποιες δεκαετιες? ( οσοι γνωριζουν θα καταλαβουν τι λεω )

Ενα γουεμπλει πηγατε και φαγατε τρελο κ@@@ι και χαιρεστε!!! :lol:

Οπως και οταν ειχατε φερει ισοπαλια με τον Ολυμπιακο 2-2 στην λεωφορο και οι παικτες σας πεταγαν τις φανελες στους φιλαθλους.....

Θυμαται κανεις πριν καμποσα χρονια ποια ομαδα ειχε βγει αυτη με τα περισσοτερα γκολ στην ευρωπη, με την καλυτερη αμυνα και την καλυτερη επιθεση???

Η μηπως ξερετε τι συμβολιζει το τριφυλι που σας αντιπροσωπευει?? ( γιατι εγω οσους 'ψαγμενους' εχω ρωτησει δεν εχω παρει σαφη απαντηση )

Πιειτε λιγο ξυδακι και ηρεμηστε οπως ειπε ενας φιλος παραπανω :lol::lol:

HaRRy
19-03-05, 18:00
Το τριφύλλι ειναι το αγαπημένο φυτό της οικογενείας...
οχι ακριβώς το τριφύλλι αλλα το ... τρίφυλλο...
ειδικά ο Γιαννάκης ήθελε να το αλλάξει τώρα και να βάλει τα ΑΡΝΤΑΝ σήμα αλλά θα ήταν μάπα εντελώς...
αντε και απο του χρόνου σας βλέπω να γίνεστε απο κυριλέ τίποτα μάγκες του ... ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ.... ατςςςςςςςςςςςςς αλάνια
ΞΥΔΑΚΙ ΚΑΒΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΔΕΣ
ΞΥ-ΔΑ-ΚΙ

16 ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΕΤΟΣ!!

LOL + KARALOL

HaRRy
19-03-05, 18:06
Φίλε naish, επειδή η βιβλιογραφία σου είναι πιο πλήρης από τη δική μου, μπορείς να τοποθετήσεις σε παρακαλώ πολύ, τα παραπάνω 2 επιπλέον κεφάλαια, σε χρονολογική σειρά σε σχέση με τα προηγούμενα 5;

Ώστε να είναι σε τάξη το ιστορικό αρχείο για να βοηθήσει τους μελετητές του μέλλοντος.

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Αυτά είναι γραμμένα σε πάπυρο MITSUI Gold, και τα γραπτά μένουν, και συνιστούν ιστορία.


- ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΜΑΔΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΠΑΙΚΤΕΣ ΦΕΤΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ
-- ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΑΔΑΡΑ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΦΕΤΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ

- ΔΕ ΤΡΩΤΕ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΛΕΦΤΑ
-- ΔΕ ΤΡΩΜΕ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΦΤΑ

WAntilles
19-03-05, 18:17
Παρακαλώ η συζήτηση να διεξαχθεί κατά τρόπο κόσμιο και να μην εκπέσει σε οπαδικό επίπεδο βουστασίου.

anfil
19-03-05, 18:59
Τι να πει και ο παναθηναικος ρε παιδια, μια ζωη χαφιεδες ηταν και θα ειναι. Δεν θυμαστε ποιος σας κρατησε στην πρωτη εθνικη οταν ειχατε παρει κυπελλο με το 'κορωνα-γραμματα' πριν απο καποιες δεκαετιες? ( οσοι γνωριζουν θα καταλαβουν τι λεω )

Ενα γουεμπλει πηγατε και φαγατε τρελο κ@@@ι και χαιρεστε!!! :lol:

Οπως και οταν ειχατε φερει ισοπαλια με τον Ολυμπιακο 2-2 στην λεωφορο και οι παικτες σας πεταγαν τις φανελες στους φιλαθλους.....

Θυμαται κανεις πριν καμποσα χρονια ποια ομαδα ειχε βγει αυτη με τα περισσοτερα γκολ στην ευρωπη, με την καλυτερη αμυνα και την καλυτερη επιθεση???

Η μηπως ξερετε τι συμβολιζει το τριφυλι που σας αντιπροσωπευει?? ( γιατι εγω οσους 'ψαγμενους' εχω ρωτησει δεν εχω παρει σαφη απαντηση )

Πιειτε λιγο ξυδακι και ηρεμηστε οπως ειπε ενας φιλος παραπανω :lol::lol:
ενω ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ σας?
για θυμισε μου σε παρακαλω πως τους λεγανε στην Αν. Γερμανια ????
Σταζι ??? αυτα τα καλα παιδια?? αυτους τους μαγκες ?
juve ρε 7 ητανε?
η εχασα το μετριμα?

odd
19-03-05, 19:08
ρε παιδιά είπαμε να κάνουμε λίγο καζούρα, να γελάσουμε..

αυτά με τα στατιστικά, τα πρωταθλήματα, τα "ποιος σας γλύτωσε από την Α εθνική" κλπ είναι τελείως ανούσια και δεν έχουν τέλος.

Τα χα βαρεθεί από τα μαθητικά μου χρόνια ακόμα...

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΤΑΚΗ (εκ του ανεπανάληπτου Όχι άλλο Νταλάρα, Πάριο και Αλεξίου... γεια σου Τζιμάκο)

Gedo
19-03-05, 19:18
Αντε βρηκατε παλι πατημα να βγαλετε την χολη σας πελατες, ποσο γελαμε με το κομπλεξ κατωτεροτητας
που βγαζετε παντα απεναντι στον Αιωνια πρωτο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.

Μια ζωη δευτεροι, μια ζωη στην π@υστια (Μπουμπλης, ΟΦΗ, Μηδενικα συμβολαια, Ανθοδεσμες με λεφτα,
Πιστολιες στα αποδυτηρια) μια ζωη μιζερη, μια ζωη γεματη απο ηττες με τον αιωνιο αντιπαλο.

Τι μεσο ορο εισιτηριων εχετε ρε Ευρω-πεοι? Ποσοι απο σας που γραφετε την καθε μ@λ@κι@ που σας
κατεβαινει απο το κομπλεξ πατε να δειτε τα διεθνους φημης αστερια της ομαδας σας, Κωτσιο, Αντριτς,
Χαραλαμπιδη, Σανμαρτεαν.....

Καθηστε λοιπον στις τηλεοραση σας και παρακαλατε να χασει ο Ολυμπιακος, για να γελασει λιγο το πικραμενο σας χειλακι, διαβαστε της μ@λ@κιες του Σακελαροπουλου στην Ηχω και παραμυθιαστειτε,
βριστε τον Αντωνακη σαν καθε παρατημενος κερατας που του φταιει η γκομενα, ρουφηξτε 3 μπαλακια απο το ΑΕΚΑΚΙ μεσα στη λεωφορο και το Μαιο οπως καθε χρονο ξερετε εσεις η παραγκα ο Θειος, ο Καζναφερης ο Ζωγραφος οι εποπτες.

WAntilles
19-03-05, 19:21
@ anfil & Gedo

Παρακάλεσα να μην παρεκτραπεί το thread προς οπαδικό επίπεδο.

Άλλο ένα τέτοιο κρούσμα και θα κλειδωθεί πάραυτα.

Gedo
19-03-05, 19:29
Τωρα γινεσε αδικος, τοσο καιρο εχω να γραψω για ομαδικα, μεχρι και το avatar αλλαξα.

Διαβαζα και δεν μιλουσα, εχουνε γινει ομηρικες συζητησεις για τετοια θεματα στο φορουμ.

Υ.Γ ο Coftaras που ειναι?

coftaras
19-03-05, 19:42
Υ.Γ ο Coftaras που ειναι?
Eδω ειμαι αλλα δεν ασχολουμε με τις ομαδες μας (ΠΑΟ-ΟΣΦΠ) που ουτε μπαλα δεν μας προσφερουν ουτε κατι το ξεχωριστο.Τι να κατσω να μαλωσω με καποιο ολυμπιακο?Για το ποιος παιζει την χειροτερη μπαλα?

EvilHawk
19-03-05, 19:53
Ελάτε αρκετά, για να πάνε οι βάζελοι στο thread με τα σκουφάκια, εεεεε συγνώμη μπερέ!

EvilHawk
19-03-05, 19:56
Αν και Ολυμπιακός θα την πώ την κακία μου...

Χωράνει τα ευρωπαίκά μάτς του Ολυμπιακού σε ένα DVD διπλής όψης??
ή θα πρέπει να περιμένουμε και την επόμενη χρονιά? :twisted:

chrispen
19-03-05, 19:57
Άντε γιατί είχε μείνει κενός χώρος στο DVD που φτιάχνω με τα εξής κατά σειρά κεφάλαια:

1. Ρόζενμποργκ
2. Ρεάλ Μαδρίτης
3. Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
4. Γιουβέντους
5. Νιουκάστλ

Αν ξέχασα κάποιο θεμελιώδες ιστορικό κεφάλαιο, διορθώστε με.




@ anfil & Gedo

Παρακάλεσα να μην παρεκτραπεί το thread προς οπαδικό επίπεδο.

Άλλο ένα τέτοιο κρούσμα και θα κλειδωθεί πάραυτα.

οξύμωρο δε νομίζεις ?

Φυσικά βλέπουμε με ποιόν τρόπο βοηθάς να μην υπάρχουν αψιμαχίες , αλλα σε ξέρουμε
βγάλε την χολή σου στο φόρουμ αφου ανθρώποι σαν και εσένα δε πατάνε στο γήπεδο , φαντάζονται πως είναι και με βάση την φαντασία τους κατηγορούν..

WAntilles
19-03-05, 20:06
Δεν διακρίνεις διαφορά τρόπου - επιπέδου - φρασεολογίας - πρόθεσης (χιούμορ) στο παραπάνω (που χαρακτηρίζεις οξύμωρο), με τα σχόλια των άλλων;

Εάν όχι, τότε σηκώνω ψηλά τα χέρια.

Όσο για το γήπεδο, για να πάω γήπεδο πρέπει να πληρούνται τα εξής κριτήρια για το παιχνίδι:

- να είναι του Champions League
- να διεξάγεται στην Αθήνα
- να διεξάγεται σε σοβαρό στάδιο που σέβεται τον θεατή (π.χ. ΟΑΚΑ) και όχι σε στρούγκες τύπου λεωφόρου
- να παίζουν σοβαρές ομάδες

Όπως βλέπεις έχω πολύ υψηλά standards & απαιτήσεις ποιότητος για το ποδόσφαιρο που παρακολουθώ, είτε δια ζώσης, είτε μέσω τηλεόρασης.

chrispen
19-03-05, 20:15
Η διαφορά είναι οτι το χιούμορ σου είναι λίίίγο μονόπλευρο , πάντα με τον ολυμπιακό γελάς λές και δεν βλέπεις τα χάλια της ομάδας σου.
Να ξεκαθαρήσω οτι θα έβραζα στο ζουμί μου και θα απαιτούσα και εγώ καλή ομάδα ΑΝ και ο αντίπαλος ήταν ανταγωνιστικός και έπαιζε καλή μπάλα, στην προκειμένη περίπτωση όμως βλέπω ενα ΠΑΟ να έχει μαζέψει λιγότερους πόντους απο εμένα στο champions league με θεωρητικά ευκολότερους αντιπάλους . να έχει αποκλειστεί απο τους 32 του UEFA ενώ η ομάδα μου συνέχισε μέχρι τους 16 , να έχει αποκλειστεί απο το κύπελλο με 3 γκολάκια απο το ΑΕΚάκι το οποίο απο τύχη γλύτωσε στο άδειο ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ καθώς είχαμε 2938432 ευκαιρείες , να φέρνει Χ με τον Ηρακλή στην έδρα του ενω ΔΕΝ συμμετέχει σε άλλες διοργανώσεις για να πεί κάποιος οτι είναι κουρασμένος και με το βασικό του σχήμα.
Και έρχεσαι εσύ και όμοιοι σου και κάνετε πλάκα για την 4άρα που φάγαμε.. τι να πώ , αν αυτό σε ενδιαφέρει τότε προφανώς δεν είσαι υγειώς σκεπτόμενος φίλαθλος που ενδιαφέρεται για την ομάδα του.

HaRRy
19-03-05, 20:17
Μονο η λεωφόρος ειναι ΣΤΡΟΥΓΚΑ και οι βάζελοι το λένε γήπεδο...
άλλωστε ΟΡΙΑΚΑ έπαιξε το γήπεδο στο ΟΥΕΦΑ ενώ κόβεται απο του χρόνου για Champions League!!
τα άλλα είναι ΑΛΑΝΕΣ...
Επειδή έχω ζήσει και 4 χρονάκια Αγγλία και έχω πάει σε 2-3 γηπεδάκια ΛΟνδίνου και άλλων πόλεων το μοναδικό Ευρωπαϊκό, σύγχρονο γήπεδο είναι το ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ...

Lazy Dog
19-03-05, 20:19
Επειδή έχω ζήσει και 4 χρονάκια Αγγλία και έχω πάει σε 2-3 γηπεδάκια ΛΟνδίνου και άλλων πόλεων το μοναδικό Ευρωπαϊκό, σύγχρονο γήπεδο είναι το ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ .......και το Ολυμπιακο Σταδιο...συν ολα τα αλλα που φταχθηκαν για τους Ολυμπιακους αγωνες...

Νικαετός
19-03-05, 20:23
Το μήνυμα το διέγραψα , όταν διάβασα τις προηγούμενες παραινέσεις .
:x

WAntilles
19-03-05, 20:29
Πώς ορίζω, προσωπικά, τον υγειώς, σκεπτόμενο, φίλαθλο:

α. Δεν ενδιαφέρεται για τις εγχώριες καφροδιοργανώσεις με βόδια, βουστάσια και βουστασιάρχες

β. Έχει υψηλές απαιτήσεις από όλες τις ομάδες -> ΜΟΝΟ Champions League

γ. Ενδιαφέρεται μόνο για Champions League - την κορυφαία οργάνωση συλλόγων παγκοσμίως

δ. Ενδιαφέρεται να παίζουν καλά με επιθετικό σχήμα χωρίς φόβο όλες οι ομάδες - με όλους τους αντιπάλους - καί μέσα καί έξω - και να κερδίζουν καί μέσα καί έξω

ε. Λαμβάνει υπόψη του τα πεπραγμένα των ομάδων από καταβολής Champions League (1992)

στ. Για τις ομάδες γνωρίζει που πραγματικά βρίσκονται από άποψη επιπέδου - καί τώρα καί στο παρελθόν - δεν φανφαρολογεί, έχοντας πλήρη αναντιστοιχία λόγων και έργων -> πεπραγμένων των ομάδων μέσα στο γήπεδο

Ελπίζω να σε κάλυψα.

chrispen
19-03-05, 20:37
μάλιστα , με κάλυψες , απλά δε ταιριάζουν οι ορισμοί μας , εγώ παρακολουθώ και συνοικιακό ποδόσφαιρο μάλιστα έχω παίξει και σε ομάδα σε τοπικό επίπεδο και έχω δεί θέαμα και σε μικρές κατηγορίες , δεν το κατηγοριοποιώ όπως εσυ γιατί έχει τύχει να αλλάξω κανάλι απο την βαρεμάρα σε παιχνίδι champions league

Gedo
19-03-05, 20:42
Ετσι οπως τα λες ρε Wantiles, οι φιλαθλοι της Ξανθης, της Λαρισας και γενικοτερα των επαρχιακων η μικρομεσαιων ομαδων, δεν πρεπει να ασχολουντε με το ποδοσφαιρο και πρεπει ολοι οι Ελληνες να γινουμε
Ρεαλ, Μιλαν, Μαντσεστερ, Ιντερ κ.τ.λ

odd
19-03-05, 20:49
Αν και Ολυμπιακός θα την πώ την κακία μου...

Χωράνει τα ευρωπαίκά μάτς του Ολυμπιακού σε ένα DVD διπλής όψης??
ή θα πρέπει να περιμένουμε και την επόμενη χρονιά? :twisted:

:D Δεν ήξερα ότι είσαι Θρήνος αγαπητέ EvilHawk. Δεν πειράξει όλοι κάνουμε λάθη. :twisted:

Πέρα από πλάκα όμως, έχετε δίκιο για τον βάζελο. Δεν βλέπεται φέτος. Αλλά ακόμα κι έτσι αποκλείεται να τρώγαμε 4άρα από το "Νεόκαστρο".

Βαρδή τί θα γίνει με το γήπεδο; Ακόμα περιμένεις την "καλύτερη επιχορήγηση" (βλ. τζαμπέ) από τη ΝΔ;

John_Nastos
19-03-05, 20:56
http://www.adslgr.com/forum/attachment.php?attachmentid=771&stc=1


:twisted: :twisted:

lefterism
19-03-05, 21:13
το θεμα που εβαλα στην αρχη ηταν ενα site με φασεις απο το κοσμο σε ευρωπαικους αγωνες - εκτως εδρας. οι περισσοτεροι καβαλισανε πολλα καλαμια. αν θελει καποιος ας στειλει links με sites που εχουνε παρομοιο υλικο με το θεμα μας. υπαρχουν αλλα threads για βλακωδη σχολια.

EvilHawk
19-03-05, 21:19
Εντάξει βρε πέφτει και η σχετική πλακίτσα, δεν χρειάζεται να παίρνεται όλα στα σοβαρά! ;)

Gothic
19-03-05, 22:01
Πέρα από πλάκα όμως, έχετε δίκιο για τον βάζελο. Δεν βλέπεται φέτος. Αλλά ακόμα κι έτσι αποκλείεται να τρώγαμε 4άρα από το "Νεόκαστρο".
Όντως, τις τεσσάρες τις απολαμβάνετε περισσότερο στη "Στρούγγα"... :-k

chrispen
19-03-05, 22:31
Όντως, τις τεσσάρες τις απολαμβάνετε περισσότερο στη "Στρούγγα"... :-k


the ultimate answer ;)

HaRRy
20-03-05, 14:31
μπεεεε ρε μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

vasper
20-03-05, 15:11
for (i=1;i<=100;i++)
{
writeln("Ήλθον, είδε... ηττήθηκε");
}

lefterism
20-03-05, 18:05
τα βλακωδη και off topic σχολια συνεχιζονται. αν δεν εχει κανεις να στειλει καποιο link απο πανηγυρισμους οπαδων ελληνικων ομαδων στο εξωτερικο καλυτερα να κοιταξει αλλου.

υγ. καποιοι απο εδω φαινεται οτι ειναι πολυ καμμενοι που καθονται και γραφουν κωδικα και διαφορα αλλα παλαβα. σε λιγο θα χρειαζονται και κατοψη οικοδομης για να πανε στην τουαλετα

HaRRy
21-03-05, 01:23
ρε μπε λέμεεεεεεεεεεεε
ολοι στρούγκα αμπελοκήπων...

BadCluster
21-03-05, 02:47
έχετε όρεξη για νεο debate???


www.karaiskaki.tk

HaRRy
21-03-05, 12:00
offline!

alfisti
22-03-05, 04:04
Ρε παιδιά ηρεμήστε! :cool:

alfisti
22-03-05, 04:31
Ετσι οπως τα λες ρε Wantiles, οι φιλαθλοι της Ξανθης, της Λαρισας και γενικοτερα των επαρχιακων η μικρομεσαιων ομαδων, δεν πρεπει να ασχολουντε με το ποδοσφαιρο και πρεπει ολοι οι Ελληνες να γινουμε
Ρεαλ, Μιλαν, Μαντσεστερ, Ιντερ κ.τ.λ
Πρώτον: η Ξάνθη είναι τέταρτη στον βαθμολογικό πίνακα..
Δεύτερον: στις 3/10/04 σε ταπείνωσε με 2-1
Τρίτον: Έφερε ισοπαλλία μέσα στο γήπεδο σου..

HaRRy
22-03-05, 12:15
Χίλιες φορές προτιμώ την Ξάνθη που είναι ΥΓΙΗΣ και ΣΟΒΑΡΗ ΟΜΑΔΑ παρά τον βυσματικό,κομπλεξικό και πουλημένο στο βάζελο μΠΑΟΚ...
Μακάρι να μπορούσε να πάρει η ΞΑΝΘΗ το πρωτάθλημα και να βγεί και Champions League!!!
Η ομάδα μας έσκισε ΟΛΟΥΣ μας έπαιξε ολους στα ΙΣΙΑ όχι οπως κατι ΜΠΑΟΚ-ΑΕΚάκια...

The_StarGazer
22-03-05, 12:27
Μακάρι να μπορούσε να πάρει η ΞΑΝΘΗ το πρωτάθλημα και να βγεί και Champions League!!!
Η ομάδα μας έσκισε ΟΛΟΥΣ μας έπαιξε ολους στα ΙΣΙΑ όχι οπως κατι ΜΠΑΟΚ-ΑΕΚάκια...

Αυτο το ελεγες και τα 7 χρονια που το επαιρνες ???

WAntilles
22-03-05, 12:33
Ήρεμαααααα.

Μην το κάνουμε Μέμμπερρρρς Μπαρρρρ εδώ μέσα.

The_StarGazer
22-03-05, 12:37
Wan βαστα καραουλι. :whip: :vava: Η φαση βλεπω ξεφευγει. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

HaRRy
22-03-05, 12:47
7 χρόνια δεν ήταν σοβαρή η Ξάνθη... φετος που σοβάρεψε το λέω!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.