PDA

Επιστροφή στο Forum : εμπαιγμος απο την Hol



jimmantis
04-12-07, 14:23
θα παρακαλουσα αρχικα τους ανθρωπους της hol να μην νομιζουν οτι ημαστε ζωα γιατι. περιμενα και εγω οπως και πολοι αλλοι ενεργοποιηση απο της 20-11-07 σημερα λοιπον μετα απο πολλα τηλεφωνηματα απο και προς την hol και τον οτε (εφτασα και μεχρι τους τεχνικους) μου ειπαν το εξης κουλο δεν εχεται ενεργοποιηθει ακομα γιατι βλεπουμε στον υπολογιστη αιτηση φορητοτητας 19-11-2018!!!!!!!!!!!!! φυσικα μονο που δεν πεταξα το ακουστικο απο το χερι .
βημα 2ο παω στο τοπικο υποκαταστημα του οτε οπου γνωριζω εναν απο τους υπευθυνους και ακουστε τη μου ειπε (βαζω το χερι μου στην φωτια για την ορθωτητα τους λοιπον οο οτε παραδιδει της γραμμεσ προς την hol την συγγεκριμενη περιπτωση μεσα το πολυ σε δεκαπεντε μερεσ το 2018 παραπανω το θυμασται ακουστε κια για αυτο το 2018 ειναι μια ημερομηνια που την δινει η hol μεχρι να στειλει στον οτε ξανα υποβολη αιτησεων για ενεργοποιησει ολους αυτους που περιμενουν οταν θα ξαναυπαρξουν πορτες δηλαδη μας λεν οι μεν οτι κυριε επρεπε να ενεργοποιηθητε 20 11-07 αλλα ο οτε καθυστερει και εμεις δεν φταιμε κτλ κτλ τα συμπερασματα δικα σασ ανηκω στο τηλεφωνικο κεντρο ροσταν

........Auto merged post: jimmantis added 85 Minutes and 36 Seconds later........

νεοτερα μετα απο εποικοινωνια με την hol και αφου τους ειπα ολα τα παραπανω στην αρχη μου ειπαν για καποια τεχνικα προβληματα και μετα απο πολλη πιεση στην μη υπαρξη πορτων στο συγκεκριμενο κεντρο οποτε οση περιμενετε με τον καινουργιο χρονο μαλλον και αυτα που σασ λενε περι οτε να μην τα πιστευεται αυτοι φταινε για ολα οποιος εχει να πει κατι παραπανω περι του θεματος ασ μας πει

aa144
04-12-07, 14:56
Η αλήθεια είναι ότι την έκφραση "δεν έχουμε πόρτες" μάλλον έχουν αυστηρότατη εντολή να μην την χρησιμοποιούν...

jimmantis
04-12-07, 22:59
τελικα εστειλαενα φαξ ακυρωσης αφου οντως παραδεχτηκα οτι δεν υπαρχουν πορτες ουτε για δειγμα και οτι θα μπουν 31-1-08 και ησυχασα περαστικα σε ολους τους αλλου και καλη υπομονη

valour
04-12-07, 23:15
Γενικώς στο κέντρο Ροστάν γίνεται της που####ας. Εγώ έχω στο γραφείο ρούτερ το οποίο δε συγχρονίζει. Η μεν Hol Μου στέλνει sms Και μου λέει ότι έχετε μεταβεί στο ιδιόκτητο. Και όταν καταφέρνω και πιάνω γραμμή στην Τ/Υ μου λένε δεν έχετε μεταβεί, είναι πρόβλημα Ο.Τ.Ε... έλεος δλδ...

grsaint13
05-12-07, 00:48
Γενικώς στο κέντρο Ροστάν γίνεται της που####ας. Εγώ έχω στο γραφείο ρούτερ το οποίο δε συγχρονίζει. Η μεν Hol Μου στέλνει sms Και μου λέει ότι έχετε μεταβεί στο ιδιόκτητο. Και όταν καταφέρνω και πιάνω γραμμή στην Τ/Υ μου λένε δεν έχετε μεταβεί, είναι πρόβλημα Ο.Τ.Ε... έλεος δλδ...

Περίεργο στην περίπτωσή σου,πάντως,είναι και μόνο το γεγονός ότι σου στέλνει sms!Μπορεί να είσαι και ο μοναδικός εδώ μέσα που του έχει συμβεί τέτοιο πράγμα!:whistle:

jacobgr
05-12-07, 13:25
Χαχα μου το ειπαν και μενα σε μια τηλεφωνική επικοινωνία. Μου ζητήσαν το κινητό μου για να με ενημερώνουν με SMS για την πορεία της βλάβης αλλά sms δεν είδα (ισως επειδη δεν κινηθηκε καθόλου η βλαβη :evil:)

@ ADSLgr.com All rights reserved.