PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα - χαμηλό down και το τηλέφωνο δε λειτουργει



jimsliakas
05-12-07, 16:52
Καλησπέρα,
από χθες έχω πρόβλημα με τη γραμμή μου.Το μόντεμ συγχρονίζεται στα 6500~ από τα 14000~ και το τηλέφωνο έχει σταματήσει να λειτουργεί...Έχω double play soho από Forthnet.
Έχω στείλει μαιλ και στην τεχνική υποστίριξη αλλά και στη Forthnet Telephony επειδή είναι λίγο δύσκολο να επικοινωνήσω απο το τηλέφωνο...
Τι να πω δηλαδή,οι τύποι είναι απαράδεκτοι,ούτε καν έχουν μπει στο κόπο να μου απαντήσουν...

deniSun
05-12-07, 19:26
Απάντηση μην περιμένεις από το mail που έστειλες.
Το πιο πιθανό είναι να διορθώσουν μόνοι τους την βλάβη και μετά να σου πάρουν τηλ. για να σε ρωτήσουν τι πρόβλημα έχεις.
Δυστυχώς η ΤΥ είναι πολύ αργή.
Η ενημέρωση μεταξύ των τμημάτων είναι πάρα πολύ αργή.

hel
05-12-07, 19:40
Καλησπέρα,
από χθες έχω πρόβλημα με τη γραμμή μου.Το μόντεμ συγχρονίζεται στα 6500~ από τα 14000~ και το τηλέφωνο έχει σταματήσει να λειτουργεί...Έχω double play soho από Forthnet.
Έχω στείλει μαιλ και στην τεχνική υποστίριξη αλλά και στη Forthnet Telephony επειδή είναι λίγο δύσκολο να επικοινωνήσω απο το τηλέφωνο...
Τι να πω δηλαδή,οι τύποι είναι απαράδεκτοι,ούτε καν έχουν μπει στο κόπο να μου απαντήσουν...

Για να είσαι σίγουρος ότι έχει δηλωθεί η βλάβη κάνε ένα τηλέφωνο (καλύτερα πρωί αν δεν θες να περιμένεις) στην ΤΥ. Δεν είναι απίθανο να σε πάρουν και αυτοί τηλέφωνο γιατί αρχίσαν να το κάνουν (επιτέλους) σύμφωνα με ένα φίλο που πόσταρε σε άλλο θέμα.

stellios40
05-12-07, 19:52
Που είναι το πρόβλημα, Στα Σέρρας ?

jimsliakas
05-12-07, 23:19
Που είναι το πρόβλημα, Στα Σέρρας ?

Όχι φίλε Θεσσαλονίκη είμαι τώρα...

@ ADSLgr.com All rights reserved.