PDA

Επιστροφή στο Forum : Βοηθεια με Conn-X - Λειπει ο φακελος αποστολης!!!



axlgreece
09-12-07, 22:49
Γεια σας παιδια,

μου εφεραν ενα πακετο conn-x σαν δωρο αλλα μεσα εχει δυο αιτησεις και δεν υπαρχει ο προπληρωμενος φακελος αποστολης με την διευθυνση.

Πηγα στον ΟΤΕ αλλα δεν μου εδιναν μια διευθυνση να το στειλω και μου ειπαν να απευθυνθω στο καταστημα οπου αγοραστηκε το πακετο. Λες και τα πακετα Conn-X τα εφτιαξε αλλος και οχι ο ΟΤΕ...

Τα πακετα στο καταστημα ειναι σφραγισμενα και λογικο ειναι να μην τα ανοιγουνε οι ανθρωποι.

Μπορει καποιος να με βοηθησει με την διευθυνση για να βαλω την αιτηση σε ενα φακελο και να την στειλω?

Ευχαριστω εκ των προτερων...

ariadgr
09-12-07, 23:04
Γεια σας παιδια,

μου εφεραν ενα πακετο conn-x σαν δωρο αλλα μεσα εχει δυο αιτησεις και δεν υπαρχει ο προπληρωμενος φακελος αποστολης με την διευθυνση.

Πηγα στον ΟΤΕ αλλα δεν μου εδιναν μια διευθυνση να το στειλω και μου ειπαν να απευθυνθω στο καταστημα οπου αγοραστηκε το πακετο. Λες και τα πακετα Conn-X τα εφτιαξε αλλος και οχι ο ΟΤΕ...

Τα πακετα στο καταστημα ειναι σφραγισμενα και λογικο ειναι να μην τα ανοιγουνε οι ανθρωποι.

Μπορει καποιος να με βοηθησει με την διευθυνση για να βαλω την αιτηση σε ενα φακελο και να την στειλω?

Ευχαριστω εκ των προτερων...

Με το Conn-x δεν ταχυδρομείς την αίτηση απ'ότι ξέρω.

Πάρε τηλέφωνο αύριο το πρωϊ στο 134 και ρώτησε αν μπορείτε να το ενεργοποιήσετε τηλεφωνικά.

axlgreece
09-12-07, 23:10
Δυστυχως την ταχυδρομεις.

Το γραφει και μεσα στις οδηγιες:

Βημα 5ο: Να εμφακελωσετε το πρωτοτυπο της συμπληρωμενης αιτησης-συμβασης μαζι με τα απαραιτητα δικαιολογητικα στο φακελο που βρισκεται στο κουτι του προπληρωμενου Conn-X και να τα στειλετε ταχυδρομικα στον ΟΤΕ. (Ο φακελος εχει υπολογισμενο το ταχυδρομικο τελος και δεν χρειαζεται να βαλετε γραμματοσημο)

SirAggelos
09-12-07, 23:12
Πηγαινε ρωτα σε ενα Οτεshop εκει θα ξερουν

axlgreece
10-12-07, 16:29
Πηγαινε ρωτα σε ενα Οτεshop εκει θα ξερουν

Πηγα και δεν εδειξαν καμμια διαθεση να με βοηθησουν...

vaggoulas
10-12-07, 16:37
Πάρε τηλ στον αριθμό που έχει μέσα η αίτηση (801 κάτι) και πες τους τι έχει γίνει.Θα σου πουν που πρέπει να στείλεις την αίτηση.Τουλάχιστον το χαρτί με το pin το έχεις?Αν δεν το έχεις ξέχνα την ενεργοποίηση :(.Από το pin βρίσκουν πιο κουτί είναι ώστε να προχωρήσει η αίτηση.

dimitris_thass
10-12-07, 16:40
Τηλέφωνο στο 134 οπως σου ειπαν.

axlgreece
10-12-07, 20:22
Πηρα στο 800 που ειχε μεσα στην αιτηση και η υπαλληλος ευγενικοτατα (σε αντιθεση με την υπαλληλο στο OTEshop) μου εδωσε την διευθυνση.

Σας ευχαριστω πολυ ολους. :oneup:

sdikr
10-12-07, 22:33
Γεια σας παιδια,

μου εφεραν ενα πακετο conn-x σαν δωρο αλλα μεσα εχει δυο αιτησεις και δεν υπαρχει ο προπληρωμενος φακελος αποστολης με την διευθυνση.

Πηγα στον ΟΤΕ αλλα δεν μου εδιναν μια διευθυνση να το στειλω και μου ειπαν να απευθυνθω στο καταστημα οπου αγοραστηκε το πακετο. Λες και τα πακετα Conn-X τα εφτιαξε αλλος και οχι ο ΟΤΕ...

Τα πακετα στο καταστημα ειναι σφραγισμενα και λογικο ειναι να μην τα ανοιγουνε οι ανθρωποι.

Μπορει καποιος να με βοηθησει με την διευθυνση για να βαλω την αιτηση σε ενα φακελο και να την στειλω?

Ευχαριστω εκ των προτερων...

Το πακέτο το παίρνει κάποιος απο πχ Γερμανο, είναι διαφορετικό απο το κλασικό conn-x

@ ADSLgr.com All rights reserved.