PDA

Επιστροφή στο Forum : καθυστέρηση παράδοσης τηλεφωνικής γραμμής



nobig
12-12-07, 06:07
Καλησπέρα! Είχα κάνει αίτηση κάπου στις 7 του προηγούμενου μήνα για ζίστο και με σύνδεσαν στις 10 του παρόντος. Το μοντεμ συγχρονίζει αλλά το τηλέφωνο είναι κομμένο, μου λένε ότι καθυστερεί η φορητότητα του ΟΤΕ. Πριν κάνουν την διακοπή στο τηλέφωνο δεν θα έπρεπε να είχαν ρυθμίσει αυτά τα θέματα; Εϊμαι απο δευτέρα χωρίς τηλ, εντυπώσεις σε λίγο καιρό γιατί είμαι μακριά. Έχει συμβεί σε άλλον

nobig
14-12-07, 14:50
Πλέον υπάρχει δυνατότητα να πάρω τηλ αλλά δεν μπορούν να πάρουν!Δείχνει να καλεί αλλά δεν χτυπάει. Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω εκτός απο τηλ στους τεχνικούς. Το θέμα της φορητότητας πλέον είναι αρμοδιότητα ΟΤΕ;

psolord
14-12-07, 15:01
Θα σου τα φτιάξει όλα η Τελλάς. Μείνε (αν)ήσυχος ;) Έχεις ακόμα ερωτήματα καίρια να κάνεις μόλις αρχίσεις να ψάνχεσαι με τη γραμμή οπότε μην αγχώνεσαι απο τώρα. Πάντως μόνο ένα μηνάκι τα θηρία?:hmm:
Μωρέ μπράβο!

Smith
14-12-07, 15:52
Καλησπέρα! Είχα κάνει αίτηση κάπου στις 7 του προηγούμενου μήνα για ζίστο και με σύνδεσαν στις 10 του παρόντος. Το μοντεμ συγχρονίζει αλλά το τηλέφωνο είναι κομμένο, μου λένε ότι καθυστερεί η φορητότητα του ΟΤΕ. Πριν κάνουν την διακοπή στο τηλέφωνο δεν θα έπρεπε να είχαν ρυθμίσει αυτά τα θέματα; Εϊμαι απο δευτέρα χωρίς τηλ, εντυπώσεις σε λίγο καιρό γιατί είμαι μακριά. Έχει συμβεί σε άλλον
Δες εδώ φίλε μου: http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=1119752&postcount=580 :mad:
4 μήνες πέρασαν από την αίτηση και μετά 21 ημέρες περίμενα με Dead line (ούτε DSL ούτε τηλ) :down:

tazio nuvolari
14-12-07, 19:47
στους περισσότερους έχει συμβεί , κάνε λίγο υπομονή

Mouse Potato
15-12-07, 01:10
Ε και εγώ το 3μηνο μου το περίμενα... Δε μπορώ να πω! Υπομονή παίδες... (άσχετα αν έχει τα όριά της) ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.