PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με σύνδεση εδώ και μια βδομάδα



hansanes
16-12-07, 03:06
Παιδια τελικα η ..... Hellas on line ειναι ....out of line!!!

Ειμαι στη Θεσσαλονικη (κεντρο Ροσταν) δεν εχω τηλεφωνο και internet ηδη μια εβδομαδα !!!
Στην ΤΥ μου λενε τις ιδιες μπουρδες ..... μπλα , μπλα, μπλα ... δωσαμε βλαβη και θα το δουν οι μηχανικοι ... χωρις χρονοδιαγραμμα κ.τ.λ.

Οι ανθρωποι φαινεται η οτι εχουν αγνοια η οτι ειναι λιγοι και δεν προλαβαινουν η οτι ο Ο.Τ.Ε. τους κανει πολεμο ....

Οπως και να εχει δειχνουν ανικανοι να εξυπηρετησουν τους πελατες τους σωστα και αμεσα ....

Σας συμβουλευω να μην μπλεχτειτε με την hol ... γιατι θα μεινετε στο τελος οπως εγω και πολλοι ακομη out of line !!!

Η καλυτερη διαφημιση ειναι ο ικανοποιημενος πελατης ...ας γελασω
Τη Δευτερα 17/12/2007 κανω αιτηση διακοπης απο το dp της hol !!!

flamelab
16-12-07, 03:12
Ξαναγράψε το plz με μικρά και ενημερωσε κάποιον διαχειριστή να αλλάξει το όνομα του thread γιατί παραποιεί το όνομα της εταιρείας . Φαίνεται άσχημα .

Και καλωσήρθες στο forum ;)

Διορθώθηκαν :p

Τι να πω , κουράγιο , και τους πληρώνεις κιόλας , παλι καλά σε εμένα η Forthnet δεν έχει κάνει τετοιο .
Μαλλον θα πρεπει να κάνεις ( σε περίπτωση που βλέπεις μεγάλη αργοπορία ) να κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ .

psyxo7
16-12-07, 05:01
Παιδια τελικα η ..... Hellas on line ειναι ....out of line!!!

Ειμαι στη Θεσσαλονικη (κεντρο Ροσταν) δεν εχω τηλεφωνο και internet ηδη μια εβδομαδα !!!
Στην ΤΥ μου λενε τις ιδιες μπουρδες ..... μπλα , μπλα, μπλα ... δωσαμε βλαβη και θα το δουν οι μηχανικοι ... χωρις χρονοδιαγραμμα κ.τ.λ.

Οι ανθρωποι φαινεται η οτι εχουν αγνοια η οτι ειναι λιγοι και δεν προλαβαινουν η οτι ο Ο.Τ.Ε. τους κανει πολεμο ....

Οπως και να εχει δειχνουν ανικανοι να εξυπηρετησουν τους πελατες τους σωστα και αμεσα ....

Σας συμβουλευω να μην μπλεχτειτε με την hol ... γιατι θα μεινετε στο τελος οπως εγω και πολλοι ακομη out of line !!!

Η καλυτερη διαφημιση ειναι ο ικανοποιημενος πελατης ...ας γελασω
Τη Δευτερα 17/12/2007 κανω αιτηση διακοπης απο το dp της hol !!!

μονο μια βδομάδα?
εγώ 25 μέρες
oeo :respekt:

christhenis
21-12-09, 21:39
hellas on lag θα έλεγα εγώ:D

nexus31
21-12-09, 22:26
συμφωνο πολυ το lag με google 179ms με adslgr.com 209ms

@ ADSLgr.com All rights reserved.