PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακύρωση αίτησης Tellas Zisto



gogos888
19-12-07, 02:12
Έστειλα φαξ ακύρωσης αίτησης (zisto) και όταν αργότερα τους πήρα τηλέφωνο για να επιβεβαιώσω αν το πήραν μου είπαν να ξαναπάρω μετά 3 ημέρες για να μου πουν αν λάβανε το φαξ και αν καταχωρήθηκε. Ισχύει αυτό ή με δουλεύουν; :hmm:

XARAYGH
19-12-07, 02:37
Έστειλα φαξ ακύρωσης αίτησης (zisto) και όταν αργότερα τους πήρα τηλέφωνο για να επιβεβαιώσω αν το πήραν μου είπαν να ξαναπάρω μετά 3 ημέρες για να μου πουν αν λάβανε το φαξ και αν καταχωρήθηκε. Ισχύει αυτό ή με δουλεύουν; :hmm:

ναι ισχυει

gogos888
19-12-07, 09:05
Τουλάχιστον να μου λέγανε ότι πήρανε το φαξ, τόσο δύσκολο ήταν; Υπάρχει περίπτωση να μου πουν ότι δεν το καταχώρησαν ή δεν το έκαναν δεκτό, γιατί όλο μου λέγανε ότι ήμουν στο τελικό στάδιο της αίτησης;

susbky
19-12-07, 14:27
Φίλε μου είναι να μην μπλέξεις μ'αυτά....και γω βασικά δεν ξέρω τι να κάνω.
Έχω ΤΕLLAS εδώ και 4 χρόνια περίπου και τους τελευταίους 3 μήνες στο ιδιόκτυτο της με πολλά προβλήματα στη γραμμή(θόρυβο,ηχώ) και ακόμα δεν έχω αναγνώριση κλήσης!Ξαφνικά εδώ και 1 μήνα "βγήκε" απο τους φοβερούς τεχνικούς της μάλλον!Το δήλωσα χιλιάδες φορές σαν βλάβη!
Η FORTHNET τελικά είναι καλύτερη?
Να πάω εκεί καλύτερα?:hmm:

FHR67
19-12-07, 22:27
ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΦΑΧ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ!!! ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (ΤΙ... ΜΑΚΑΚΑΣ ΛΑΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΕ ΜΟΥ) ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΩΜΕΝΟΥΜΕ....
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΦΥΓΑ (ΠΗΓΑ ΞΑΝΑ ΠΙΣΩ ΣΤΟΝ ΟΤΕ EXONTAS ΨΟΝΕΧ 1024) KAI SAS ORKIZOMAI OTI BRHKA THN YGEIA MOY!!!!!!

Mouse Potato
20-12-07, 01:20
Πρέπει να καταλάβουμε πως μπροστά στο fax δεν είναι ένα άτομο και τα πέρνει και πατάει κουμπάκια στο pc και όλα εντάξει... Πρέπει να ταξινομηθούν, να γίνει διαστάυρωση στοιχείων, να... να.... να.... Έτσι λοιπόν μην περιμένουμε τόσο άμεση απάντηση. (Και δεν νομίζω να γίνεται μόνο στην τελλάς αυτό)

gogos888
20-12-07, 08:51
Όταν είχα διακόψει Vivodi ΑΡΥΣ 2048/256 τους πήρα αμέσως μετά την αποστολή και μου είπαν ότι το λάβανε. Επίσης όταν ακύρωσα Forthnet 2play λόγω καθυστέρησης 3 μηνών στην ενεργοποίηση έγινε το ίδιο. Τουλάχιστον να μου λέγανε ότι λάβανε το φαξ. Μπορεί να μην είχε χαρτί η συσκευή, να μην ήταν στο ρεύμα, να το έστειλα κατά λάθος σε άλλο νούμερο ή να άνοιξε κάποιος το παράθυρο να το πήρε ο αέρας και να το χάσανε, να το ξαναστείλω. Που ξέρω εγώ μετά 3 μέρες τι δικαιολογία θα βρουν; Ελπίζω όλα να πάνε καλά.

@ ADSLgr.com All rights reserved.