PDA

Επιστροφή στο Forum : HELP ερωτηση για τις νεες γραμμες/χρεωσεις!!!



islascanarias
24-12-07, 04:19
καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους. ηθελα να ρωτησω το εξης:

σπιτι (επαρχια) εχω αυτη τη στιγμη προσβαση adsl με οτε (1mbps) και λογαριασμο στη φορθνετ επισης 1mbps (δηλαδη περιπου 14 ευρω στον οτε για προσβαση και 20 στη φορθνετ για το λογαριασμο).

ενδιαφερομαι για τις νεες γραμμες οτε/οτενετ στα 4,8,24mbps και ηθελα να ρωτησω: εαν ζητησω να κανω λογαριασμο στην οτενετ σε 4,8 ή 24mbps, θα εχω παγιο της adsl προσβασης + το παγιο για το νεο λογαριασμο σε οτενετ? δηλαδη π.χ. για οχταρα γραμμη θα ειναι 17 ευρω για την προσβαση και 26 ευρω για το conn-x?

επισης βλεπω αλλες τιμες για τις εν λογω γραμμες στο conn-x και αλλες στο σαϊτ της οτενετ (ondsl) και ΑΛΛΕΣ για το ondsl kit, ποια η διαφορα ρε παιδια?? confused!!! :(

ευχαριστω!

Πύρρος
24-12-07, 11:15
Τα μπερδεύεις λίγο. Το conn-x αφορά γραμμή από τον ΟΤΕ + λογαρισμό από την OTEnet πακέτο. Για μια 8ρα στο connex δίνεις στον ΟΤΕ €27/μήνα και ξεμπερδεύεις.

islascanarias
24-12-07, 13:25
οκ τωρα καταλαβα, επειδη δεν εχω ασχοληθει νομιζα οτι connx και otenet ειναι το ιδιο...γι αυτο ειχα κολλησει με τις διαφορετικες τιμες.

Πύρρος
24-12-07, 13:27
Ιδια είναι πλέον, με τη διαφορά ότι η otenet δεν δίνει 24 ακόμα: http://corporate.otenet.gr/portal/portal/media-type/html/user/anon/js_panename/individualsoffersinternet?action=portlets.PsmlPortletAction&eventsubmit_doview=9532

@ ADSLgr.com All rights reserved.