PDA

Επιστροφή στο Forum : Full Greek Language Pack for vBulletin 3.0.6



Injektilo
06-04-05, 16:33
mporei kapoios na me voithisei gia to pou mporw na vrw to Full Greek Language Pack 3.0.6 ?

Efxaristw

EvilHawk
06-04-05, 16:40
θα το βρείς στο www.vBulletin.com που το έχουμε ανεβάσει για να μοιραστεί σε όλους τους έλληνες vb registered users! http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?t=129889

Tα greeklish απαγορεύονται στο forum μας, σε παρακαλώ να γράφεις μόνο ελληνικά!

Injektilo
06-04-05, 17:00
απολογούμαι... όμως στο vbulletin δεν μπορω να κατεβάσω attatchments..

EvilHawk
06-04-05, 18:41
όμως στο vbulletin δεν μπορω να κατεβάσω attatchments..

Όλοι οι licensed χρήστες vBulletin μπορούν να κατεβάσουν αρχεία & attachments στο vBulletin.com!

Επειδή δεν θέλουμε να ενθαρύνουμε την μη νόμιμη χρήση του vBulletin, δεν υπάρχει άλλος τρόπος για να κατεβάσεις τήν μετάφραση του vBulletin!

ps.Το κόστος του license δεν είναι ιδιαίτερα μεγάλο και θα σε γλυτώσει και απο μελλοντικά νομικά προβλήματα αφού είναι γνωστό ότι η Jelsoft είνια ιδιαίτερα aggressive στίς μη νόμιμες εγκαταστάσεις vBulletin! ;)

Injektilo
07-04-05, 13:19
το forum το εχει αγορασμενο φιλος που έχει licence για αυτό, όμως εγώ δεν μπορούσα να κατεβάσω απο attatchments... Το κατεβασα τελικά όμως υπάρχει ένα πρόβλημα.. το έκανα εγκατάσταση όμως αλλάζει το style μου σε μερικά σημεία... Δεν μπορώ όμως να ξανακάνω install το style επειδή έχω πολλές αλλαγές πάνω... τί μπορώ να κανω?

EvilHawk
07-04-05, 13:58
Τι εννοείς αλλάζει το style? Το πακέτο που κατέβασες περιέχει μόνο vBulletin phrases δεν έχει καμμία αναφορά σε style! Κάτι άλλο εννοείς προφανώς! Πές μου ακριβώς τί πρόβλημα σου βγάζει μήπως και μπορέσω να σε βοηθήσω!

haris_led
31-05-06, 17:31
Καλησπέρα, το forum του vbulletin είναι down, τι μπορώ να κάνω εγώ που έχω Licence??
Ευχαριστώ

vBulletin Forum Closed Temporarily

Sorry, we've had to close the forums temporarily.

But don't worry, there's a special surprise at the end. Check back later to see.

mrsaccess
31-05-06, 17:41
Να περιμένεις λίγες ώρες μέχρι να το ανοίξουν; :p :p

haris_led
31-05-06, 17:50
Να περιμένεις λίγες ώρες μέχρι να το ανοίξουν; :p :p
Τι λες ρε σύντεκνε, και άμα δεν το ανοίξουν μια βδομάδα να κόψω τον λαιμό μου?? :p

nikos_b
20-12-08, 14:42
παιδια σαν νεος στο vbulletin θελω και εγω βοηθεια με την γλωσσα
στο vbulletin κατεβαζω την 3.0.6 και οταν την ανεβαζω εχω χασει το μισο admin cp

υπαρχει καπου η γλωσσα για την εκδοση 3.7.4?
ευχαριστω

σορρυ αν ειμαι εκτος και πρεπει να μετακινηθει, εδω ομως βρηκα αναφορα σε γλωσσα vbulletin
και παλι ευχαριστω

@ ADSLgr.com All rights reserved.