PDA

Επιστροφή στο Forum : HOL Management Tools



dipa57
27-12-07, 18:40
Αρχικά: ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ


Η ενεργοποίηση στο 2-play έγινε στις 24/12/2008 και ενώ έχω Internet, δεν έχω εδώ και 4 μέρες τηλέφωνο (τι πρωτότυπο!!!)

Στην παρακάτω διεύθυνση:
https://myaccount.curbas.hol.gr/index.cgi
είναι τα: HOL Management Tools
Εκεί βλέπω την παρακάτω εικόνα:


Μπορεί κανείς να μου πει τι είναι όλες αυτές οι καταχωρήσεις;
Φαίνεται από εκεί, αν είναι ενεργοποιημένη η τηλεφωνία;
Ευχαριστώ.

aa144
27-12-07, 18:48
Η τηλεφωνία αργεί μερικές μέρες να πάρει μπρος, είναι και Χριστούγεννα, περίμενε λίγο και θα λειτουργήσει.

B3rny
27-12-07, 19:56
Η ενεργοποιηση δεν εχει εντελως ολοκληρωθει ακομα,
Ειναι κλασσικο φαινομενο να μην εχεις τηλεφωνο στην αρχη.Και εγω ειχα το ιδιο ακριβως προβλημα με το τηλεφωνο και ενω ειχα Internet.Κανε υπομονη και αμα μπορεις παρτους και ενα τηλεφωνο να τους το υπενθυμισεις & να τους ευχηθεις κιολας :rofl:

Επισης αμα πας Management Tools>Internet>ADSL>Κατασταση Αιτηματος ΑDSL,μπορεις να δεις λιγο πιο αναλυτικα τις διαδικασεις που εχουν γινει.

dimstog
27-12-07, 20:53
Εκτός του ότι το τηλέφωνο μπορεί να κάνει μερικές μέρες να πάρει μπρος, μπορεί να χρειάζεται να ξαναπεράσεις και το default config στον Fritz - άσχετα με το αν έχεις πειράξει τα settings της τηλεφωνίας.
Δεν χάνεις τίποτα (εκτός από ώρα) να τους πάρεις ένα τηλ. για να σου το στείλουν με email. Μπορείς να στείλεις και ένα email στο support@hol.gr για να το ζητήσεις αν βαριέσαι να περιμένεις στο τηλ. αν και δεν θα έχει άμεση ανταπόκριση.

Το 80040013844 είναι χωρίς χρέωση από σταθερά (εάν θέλεις πχ να πάρεις από τον γείτονα)

@ ADSLgr.com All rights reserved.