PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ TV



pelekas
27-12-07, 20:30
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ON ΑΠ' ΟΤΙ ΦΑΝΗΚΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.
ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΑΙΤΗΣΗ 23/10/2007 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 20/12/2007 ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ(3 ΣΕ 1). ΑΠΟ ΤΙΣ 20/12/2007 ΕΠΑΨΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ INTERNET. ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΝ. Η ΣΥΝΔΕΣΜΟΛΟΓΙΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ MANUAL. PLS HELP!!!

unicrdc
27-12-07, 20:46
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ON ΑΠ' ΟΤΙ ΦΑΝΗΚΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.
ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΑΙΤΗΣΗ 23/10/2007 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 20/12/2007 ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ(3 ΣΕ 1). ΑΠΟ ΤΙΣ 20/12/2007 ΕΠΑΨΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ INTERNET. ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΝ. Η ΣΥΝΔΕΣΜΟΛΟΓΙΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ MANUAL. PLS HELP!!!

Δώσε περισσότερες πληροφορίες γιατί και εγώ από την ίδια μέρα δεν έχω τηλέφωνο και internet. Σε ποιά περιοχή είσαι;

pelekas
27-12-07, 21:00
Ηλιούπολη. Αλλά internet έχω και μάλιστα χωρίς κανένα πρόβλημα.

panos_tg
27-12-07, 23:16
Έκανα αίτηση 21/11/2007 και η σύνδεση ενεργοποιήθηκε στις 12/12/2007 όπως ακριβώς μου είχαν πει! Το ιντερνετ από εκείνη την ημέρα δεν σταμάτησε να λειτρουργεί! Δεν έχει πέσει ούτε μια φορά! Η tv δουλεύει κανονικά. Το τηλέφωνο είχε ένα μικρό πρόβλημα τις συο πρώτες μέρες. Μπορούσα και έπαινρα κανονικά αλλά δεν μπορούσαν να με πάρουν γιατί δεν είχε ολοκληρωθεί η φορητότητα. Λύθηκε μέσα σε μια μέρα το προβλημα από όταν τους πήρα τηλέφωνο (ήμουν βέβαια στην αναμονή τουλάχιστον μιάμιση ώρα...!!!). Προς το παρόν όλα δουλεύουν ρολόι. (περιοχή: Γαλάτσι)

stef128
28-12-07, 05:50
Οταν δεν εχεται τηλεφωνο και εχετε ιντερνετ σημαινει οτι κανουν αναβαθμιση η συντηρηση η και τα δυο , θα ερθει την επομενη μερα η το πολυ σε δυο μερες , η επομενη αναβαθμιση συντηρηση αργει !!!!!!
Δεν δουλευουν σαν τον οτε !!!! τετοια προβληματα ειχαν ολες οι εταιριες οκτωμβριο νοεμβριο γιατι εκαναν αναβαθμισεις στα dslam αλλα μονο η ον ειχε ιντερνετ που δεν κοβοταν

pelekas
28-12-07, 10:50
Καλημέρα σας,
Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι το πρόβλημα αποκαταστάθηκε.
Ευχαριστώ.
:oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.