PDA

Επιστροφή στο Forum : Αγανακτισμένοι πελάτες καταφεύγουν στην τρομοκρατία



zeos
28-12-07, 18:26
http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=860198&lngDtrID=244

Επιτέλους, οι Ελληνες πελάτες παίρνουν την κατάσταση στα χέρια τους και καταφεύγουν σε ακραία τρομοκρατικά μέτρα για προασπίσουν τα συμφέροντά τους. Σήμερα στο Ελληνικό, αύριο πού; Ο κλεφτοπόλεμος άρχισε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Gordito
28-12-07, 18:28
Δεν ειναι καθολου αστειο. Διπλα μενω.

zeos
28-12-07, 18:40
Μην αρπάζεσαι... Μια πλάκα κάναμε...

manoulamou
28-12-07, 18:40
Ο αστυνομικος γιατι ειναι pixelιασμενος;
:p

Gordito
28-12-07, 18:42
Δεν αρπαζομαι, μακαρι να πηγαινε για το ΚΑΦΑΟ. Απλα ηταν κρυμενο εκει, για να παει αλλου.

zeos
28-12-07, 18:56
Ναι μωρέ, απλά φαντάζομαι ότι πρόκειται για τίποτε μαφιόζους-εκβιαστές, που θα θέλανε να φάνε κάποιον "προκομένο". Δεν νομίζω ότι θα επρόκειτο για "τυφλό" χτύπημα.

manoulamou
28-12-07, 19:02
Τυφλο χτυπημα και τρομοκρατια ειναι οταν κινδυνευουν
ΚΑΙ ασχετοι -- αθωοι περαστικοι!!!

KLG
28-12-07, 19:04
Χωρίς πυροκροτητή?

Κάποιος γείτονας σου nickris πήρε το μύνημα οτι πρέπει να προσέχει ;)

Gordito
28-12-07, 19:11
Εχουν χτυπησει κατα καιρους κατι εφοριακους εδω στο Ελληνικο. (οχι τοσο κοντα στον τοπο του τρεχοντος συμβαντος )

Τι ηταν κανεις δεν μπορει να πει. Μπορει να ηταν τιποτα <<πυροτεχνηματα αγνων φιλαθλων>>

manoulamou
28-12-07, 19:35
Σαν κι αυτον που μαχαιρωσε το Συριγο;
:p

vshadow
28-12-07, 22:00
Ρε σεις!!! 50 μέτρα από κει μένω! Τώρα το διάβασα.

Η πλάκα είναι ότι το πρωί, φεύγοντας για τη δουλειά στον αμέσως επόμενο δρόμο (Ροδοπόλεως και Τραπεζούντος) ήταν σταματημένο ένα φορτηγάκι του ΟΤΕ και 3 άνδρες είχαν ανοίξει το ΚΑΦΑΟ και στεκόντουσαν δίπλα του. Και επιπλέον χθες το βράδυ ψιλοέπαιζε ο συγχρονισμός του internet για πρώτη φορά εδώ και μήνες.

Πάντως εκεί που ήταν ο εκρηκτικός μηχανισμός δεν είναι δα και κανένα πολυσύχναστο σημείο. Πολύ περισσότερα αυτοκίνητα περνάνε από κει παρά πεζοί. Ένα φροντιστήριο υπάρχει μόνο στην απέναντι γωνία.

chat1978
29-12-07, 14:11
Γιατί κάτι που δεν έχει πυροκροτητή πρέπει να του κάνουν ελεγχόμενη έκρηξη? Άσχετο έτσι!

gangel
29-12-07, 14:21
Γιατί κάτι που δεν έχει πυροκροτητή πρέπει να του κάνουν ελεγχόμενη έκρηξη? Άσχετο έτσι!Τι θες να το κάνουν δηλαδή, να το πάρουν στο τμήμα και να το φυλάξουν σε κανένα συρτάρι;

manoulamou
29-12-07, 14:23
Τι θες να το κάνουν δηλαδή, να το πάρουν στο τμήμα και να το φυλάξουν σε κανένα συρτάρι;

:oneup::clap::worthy:μα γιαυτο το βαλαμε εκει:lol::rolleyes::crazy:

pelasgian
29-12-07, 14:31
Τώρα εμένα αυτό γιατί δεν μου φαίνεται σαν σχέδιο επίθεσης αλλά: «πήγαινε εκεί να πάρεις το πράμα»;

vshadow
30-12-07, 14:25
Τώρα εμένα αυτό γιατί δεν μου φαίνεται σαν σχέδιο επίθεσης αλλά: «πήγαινε εκεί να πάρεις το πράμα»;

Κι εμένα κάπως έτσι μου φάνηκε. Όπως προείπα εκεί δεν υπάρχει κάποιος στόχος να χτυπηθεί. Πιο πολύ μου φαίνεται σαν σημείο delivery η όλη ιστορία. :hmm:

Άσχετο, πάντως χθες που περνούσα σε αυτή τη γωνία δεν είδα να υπάρχει ΚΑΦΑΟ του ΟΤΕ. Στην πιο κάτω γωνία έχει ΚΑΦΑΟ που όπως είπα και πριν, είχα δει το πρωί της ίδιας μέρας 3 τεχνικούς του ΟΤΕ να μελετούν το ΚΑΦΑΟ... :hmm:

mistral
30-12-07, 23:57
Τι θες να το κάνουν δηλαδή, να το πάρουν στο τμήμα και να το φυλάξουν σε κανένα συρτάρι;

:rofl: :rofl: :rofl: Το γέλιο λέμε !

@ ADSLgr.com All rights reserved.