PDA

Επιστροφή στο Forum : Αιτηση διακοπης 2play πως?



Witchcraft
30-12-07, 20:32
Παιδια μετα απο καποια πραγματα που ειδα και ακουσα αποφασισα να διακοπψω την αιτηση για 2play περνω σημερα στο 13831 και μετα απο 2 ωρες μιλησα με μια κοπελα και μου ειπε οτι για να γινει αυτο πρεπει να συμπληρωσω μια αιτηση και με ρωτησε αν θελει να μου την στειλει με mail της λεω οκ μου την στελνει αλλα δεν ξερω τι να σημπληρωσω η αιτηση ειναι αυτη http://rapidshare.com/files/80115328/forma_diakopis_ypiresias_v2_6144_.rar.html

psytransas
30-12-07, 21:02
Επειδη υπαρχουν και καδοι ανακυκλωσης για τα emails καλυτερα να πας αυτοπροσωπως σε καποιο καταστημα τους ή τα γραφεια τους και να συμπληρωσεις εκει την αιτηση ακυρωσης και φυσικα να κρατησεις αντιγραφο της για καθε ενδεχομενο!

Witchcraft
31-12-07, 01:44
Δυστηχως το τηλεφωνω ειναι στο ονομα της μητερας μου απου λογο υγειας ειναι λιγο δυσκολο να παει σε καποιο καταστημα forthnet οποτε η μονη λυση ειναι με φαξ

psytransas
31-12-07, 02:27
Δυστηχως το τηλεφωνω ειναι στο ονομα της μητερας μου απου λογο υγειας ειναι λιγο δυσκολο να παει σε καποιο καταστημα forthnet οποτε η μονη λυση ειναι με φαξ

Ή φαξ ή ας σου κανει μια εξουσιοδοτηση.

Κρατησε την αποδειξη του φαξ παντως. Και ευχομαι να μην χρειαστει...;)

Witchcraft
31-12-07, 03:03
Αμα υπογραψη η μητερα μου την αιτηση διακοπης μπορω να την παω εγω στην ατθιδων στα κεντρικα?

psytransas
31-12-07, 04:53
Αμα υπογραψη η μητερα μου την αιτηση διακοπης μπορω να την παω εγω στην ατθιδων στα κεντρικα?

Δε νομιζω, αλλα αν τους εξηγησεις το προβλημα μπορει.

deniSun
31-12-07, 18:53
Ότι και να κάνεις να επιβεβαιώσεις πολλές φορές ότι έχουν παραλάβει την αίτησή σου.

@ ADSLgr.com All rights reserved.