PDA

Επιστροφή στο Forum : Αποσυνδέσεις για το καλή χρονιά



Σελίδες : 1 [2]

chosen0ne
10-01-08, 19:22
Την τελευταία 1,5 ώρα βλέπω μια σταθερότητα στη γραμμή. :up:

Κι εγώ.... τα pings στο speednet.net είναι 150 (!).. Παιδιά ΚΑΘΕ απόγευμα, η κατάσταση είναι απελπιστική ΚΑΙ εδώ στην επαρχία (λάρισα)... Έβλεπα παλιότερα που ποστάρατε για τα απογεύματα κι εγώ κατέβαζα με 1,2mb και έλεγα τι λένε αυτοί...τώρα όμως.......;):oops:
Το καλό είναι ότι με την έκδοση που πόσταρα, δεν πέφτει η σύνδεση καθόλου και οι ιστοσελίδες ανοίγουν ΣΧΕΤΙΚΑ καλά, απότι με την έκδοση Α8Μ του speedstream...


Άσχετο ΥΓ. Φαντάζομαι που το πρωί είχα 36ms pings στο speednet με το firmware της optus, πως θα είναι τα pings αν επιδιορθώσει το δίκτυο της η tellas με το συγκεκριμένο firmware...... Με 2mb/sec θα κατεβάζουμε!!! :lol::lol::lol::worthy::thrasher:

jtsop
11-01-08, 14:05
Και εγώ με Wind shared-llu έχω τις τελευταίες 3-4 μέρες πάααρα πολλές αποσυνδέσεις. Χτες το απόγευμα πρέπει να είχα πάνω από 40 αποσυνδέσεις, στην ουσία δεν είχα net. Το θέμα είναι ότι έχω βάλει to USR9108 και όχι το siemens, άρα αυτό που λένε κάποιοι ότι φταίει το router, λογικά δεν ισχύει.

Να δούμε :(

ermis333
11-01-08, 14:41
Εμένα μου αποσυγχρόνισε πρίν από 2 ώρες και εκεί που είχα 9+ SNR τώρα έπεσα για πρώτη φορά στο 6!!!!

Jkk
11-01-08, 15:38
Εμένα μου αποσυγχρόνισε πρίν από 2 ώρες και εκεί που είχα 9+ SNR τώρα έπεσα για πρώτη φορά στο 6!!!!

σκαμπανεβάσματα στο snr εχω δει παμπολα τις τελευταιες μερες.
ουτε το χρηματιστηριο να ηταν!

chosen0ne
11-01-08, 19:46
Σε όλη την ελλάδα "φαίνεται" να υπάρχει πρόβλημα με το δίκτυο της εταιρίας... Το θέμα είναι ότι δεν θα πρεπε να ανησυχεί τόσο εμάς, όσο την ίδια την εταιρία.....:hmm:
Εμείς στο κάτω-κάτω καταναλωτές είμαστε........:whistle: Αν δεν μας αρέσει το "προιόν" παίρνουμε το συμβόλαιο......:closed:......και πάμε και σε άλλη εταιρία στην τελική. Εκείνοι όμως...?:wall:

minovg
11-01-08, 19:50
Σε όλη την ελλάδα "φαίνεται" να υπάρχει πρόβλημα με το δίκτυο της εταιρίας... Το θέμα είναι ότι δεν θα πρεπε να ανησυχεί τόσο εμάς, όσο την ίδια την εταιρία.....:hmm:
Εμείς στο κάτω-κάτω καταναλωτές είμαστε........:whistle: Αν δεν μας αρέσει το "προιόν" παίρνουμε το συμβόλαιο......:closed:......και πάμε και σε άλλη εταιρία στην τελική. Εκείνοι όμως...?:wall:
Σήμερα πάντως δεν είχα καμία απολύτως αποσύνδεση. Συμπλήρωσα 24ωρο συνεχούς online σύμφωνα με τα στατιστικά του 585.

@ ADSLgr.com All rights reserved.