PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποσο καιρο εκανε να σας ενεργοποιησει ο Οτε σε 24mbit (οχι αναβαθμιση απο αλλη ταχ.)



mf_iii
03-01-08, 14:35
Επειδη ειδα οτι οι πιο πολλοι κανουν αναβαθμιση απο 2,4,8 mbit σε 24 και γινεται πολυ γρηγορα (1-2 μερες) κι επειδη εγω δεν εχω καθολου ενεργοποιημενη dsl αυτη τη στιγμη, ειπα να ρωτησω αυτους που κανανε χωρις να ειχαν απο πριν dsl αιτηση για 24 ποσες μερες εκανε να ενεργοποιηθει?

hel
03-01-08, 15:53
Καμιά εβδομάδα παίρνει συνήθως. Εξαρτάται από την περιοχή.

1.3power
03-01-08, 17:27
Εμενα με ενημερωσαν για 12 μερες ημερολογιακες.ακομα περιμενω.Την δευτερα θα ειναι η 12η μερα...θα δειξει αν θα....:whistle:...αν και λογικα θα υπαρξει καθυστερηση λογω των ημερων.

Lefh
03-01-08, 17:36
Εμενα με ενημερωσαν για 12 μερες ημερολογιακες.ακομα περιμενω.Την δευτερα θα ειναι η 12η μερα...θα δειξει αν θα....:whistle:...αν και λογικα θα υπαρξει καθυστερηση λογω των ημερων.

Δεν είναι ημερολογιακές αλλά εργάσιμες..... :whistle:

1.3power
03-01-08, 17:40
Μου αρεσει που λεω του υπαλληλου εργασιμες ετσι??και μου κανει οχι οχι προς θεου...Ημερολογιακες ειναι...

manoulamou
03-01-08, 17:49
Ε κανε λιγη υπομονη ακομη και την Δευτερα τα ξαναλεμε;)...
Αμα ηταν εργασιμες
βγαλε Σ/Κ βγαλε γιορταδες ζησε μαη μου...

1.3power
03-01-08, 18:11
Ε κανε λιγη υπομονη ακομη και την Δευτερα τα ξαναλεμε;)...
Αμα ηταν εργασιμες
βγαλε Σ/Κ βγαλε γιορταδες ζησε μαη μου...

Μπα δεν εχω ιδιατερο προβλημα...Μια χαρα ειμαι και οπως ειμαι τωρα...Απλα δεν ειχαμε γραμμη adsl στο σπιτι και ο bro δεν μπορουσε να συνδεθει και ερχοταν συνεχεια σε μενα..οποτε θα κανει υπομονη..:p...Δεν τον χαλασε...:lol:

@ ADSLgr.com All rights reserved.