PDA

Επιστροφή στο Forum : Ταχύτατη εξυπηρέτηση από ΟΤΕ



hispanos
03-01-08, 16:56
Ανοίγω το thread για να μοιραστώ την εμπειρία μου σχετικά με την ενεργοποίηση σύνδεσης conn-x 2 mb στη Σπάρτη που αποτέλεσε μια πολύ ευχάριστη έκπληξη.

Πέμπτη 27/12 κάνω αίτηση μέσω 134 για μετατροπή ISDN σε PSTN.Μου λένε να επικοινωνήσω πάλι σε 2 εργάσιμες να δουν αν είναι έτοιμη η μετατροπή και να συνεννοηθώ με το συνεργείο.Περίμενα και εγώ ότι η δουλειά θα γινόταν τη Δευτέρα.Κυριακή 30/12 στις 8:30 το πρωί με παίρνουν τηλέφωνο και ένα τέταρτο αργότερα έρχεται τεχνικός για να παραλάβει το μόντεμ του ISDN.

Δευτέρα 31/12 πηγαίνω στο oteshop και κάνω αίτηση για conn-x talk στα 2 mb.
Πρωτοχρονιά μεσημέρι ήμουν ενεργοποιημένος!!!Και μου είχαν πει ότι στη Σπάρτη κατα κανόνα κάνουν μια μέρα να σε ενεργοποιήσουν αλλά δεν περίμενα ότι θα το έκαναν και πρωτοχρονιάτικα.

Ένα μπράβο στον ΟΤΕ Σπάρτης για την πολύ καλή εξυπηρέτηση.

hel
03-01-08, 19:13
Μπράβο.

kyriakos7
03-01-08, 20:07
Αυτα ειναι τα καλα. ωραιος!!!

Mirmidon
04-01-08, 12:40
This is Spartaaaa lol:ork

bondage
04-01-08, 13:07
5 μέρες για αλλαγή απο ιδιώκτητο Hol σε οτε κ ενεργοποίηση γραμμής 8mb.Tο επόμενο πρωι τηλέφωνο στο 134 για μετατροπή σε 24 και το απόγευμα ήδη είχε γίνει (παραμονή χριστουγεννων).
Νομίζω σε κερδισα :P

kyriakos7
04-01-08, 13:16
5 μέρες για αλλαγή απο ιδιώκτητο Hol σε οτε κ ενεργοποίηση γραμμής 8mb.Tο επόμενο πρωι τηλέφωνο στο 134 για μετατροπή σε 24 και το απόγευμα ήδη είχε γίνει (παραμονή χριστουγεννων).
Νομίζω σε κερδισα :P

εσυ ξεφευγεις περα απο καθε οριο :p

hel
04-01-08, 15:45
Ένα μπράβο στον ΟΤΕ Σπάρτης για την πολύ καλή εξυπηρέτηση.

Το παιδί είπε 1 μπράβο.
Το είπα.
Ας κλείσει το θέμα:rofl:

manoulamou
04-01-08, 16:06
Sparta rulez!!!:worthy:
Βρε ποσες φορες θα το επαναλαβουμε: Φταιει ο ΟΤΕ!!! :closed:

:lock:

vavis
04-01-08, 16:14
Ανοίγω το thread για να μοιραστώ την εμπειρία μου σχετικά με την ενεργοποίηση σύνδεσης conn-x 2 mb στη Σπάρτη που αποτέλεσε μια πολύ ευχάριστη έκπληξη.

Πέμπτη 27/12 κάνω αίτηση μέσω 134 για μετατροπή ISDN σε PSTN.Μου λένε να επικοινωνήσω πάλι σε 2 εργάσιμες να δουν αν είναι έτοιμη η μετατροπή και να συνεννοηθώ με το συνεργείο.Περίμενα και εγώ ότι η δουλειά θα γινόταν τη Δευτέρα.Κυριακή 30/12 στις 8:30 το πρωί με παίρνουν τηλέφωνο και ένα τέταρτο αργότερα έρχεται τεχνικός για να παραλάβει το μόντεμ του ISDN.

Δευτέρα 31/12 πηγαίνω στο oteshop και κάνω αίτηση για conn-x talk στα 2 mb.
Πρωτοχρονιά μεσημέρι ήμουν ενεργοποιημένος!!!Και μου είχαν πει ότι στη Σπάρτη κατα κανόνα κάνουν μια μέρα να σε ενεργοποιήσουν αλλά δεν περίμενα ότι θα το έκαναν και πρωτοχρονιάτικα.

Ένα μπράβο στον ΟΤΕ Σπάρτης για την πολύ καλή εξυπηρέτηση.

Μεταγραφές τεχνικών από οτε Σπάρτης σε οτε Γέρακα παίζουν??? και πόσο???:hmm::p
www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=160977

hel
04-01-08, 17:19
Μεταγραφές τεχνικών από οτε Σπάρτης σε οτε Γέρακα παίζουν??? και πόσο???:hmm::p
www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=160977

Μπα. Πέρασε η μεταγραφική περίοδος. :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.