PDA

Επιστροφή στο Forum : Ιδιόκτητο δίκτυο στη Ζάκυνθο & γενικά στα νησιά ? ? ?



Roben7
04-01-08, 03:34
Ρε παιδια επειδή εχω χάσει κάποια επεισόδια το ιδιόκτυτο δίκτυο της HOL που όπως αναφέρει στη σελίδα της θα είναι διαθέσιμο απο 30-4-2008 στα νησιά αλλά και γενικά σε πολλά άλλα μέρη της περιφέρειας πως θα λειτουργεί ?? εχουν περάσει οπτικές ίνες απτη θάλασσα και δεν το πείραμε χαμπάρι ??

πώς θα καταφέρει να δώσει 6mbs & 24mbs στα πακέτα που αναφέρει και θα εξυπηρετήσει μεγάλο αριθμό συνδρομητών ?? Βασικά τηλεφώνησα και μου είπαν απτην εξυπηρέτηση πελατών οτι στη Ζάκυνθο που ενδιαφέρομαι κανονικα απο 30-4 χωρίς καμιά απολύτως καθυστέρηση θα υπάρχει προσβαση στο ιδιόκτυτο δίκτυο της HOL και οτι μέχρι τώρα έφτιαχναν τα DSLAM...

καλα μηπως μας δουλεύουν ?? Για ρίξτε λίγο φως στο τούνελ ρε παιδιά γιατι εχουμε μπερδευτεί...


:worthy:

Roben
04-01-08, 22:51
κανείς ρε παιδια ουτε μια απαντηση ?

parsifal
04-01-08, 23:59
...στα νησιά αλλά και γενικά σε πολλά άλλα μέρη της περιφέρειας πως θα λειτουργεί ?? εχουν περάσει οπτικές ίνες απτη θάλασσα και δεν το πείραμε χαμπάρι ??

Ο ΟΤΕ πώς δίνει ADSL εκτός ηπειρωτικής Ελλάδος; Ε, και οι υπόλοιποι κάπως έτσι! ;)

lyk
05-01-08, 00:07
Αλήθεια, για ποιες περιοχές της Ζακύνθου σου είπαν (εάν ρώτησες δλδ) οτι πρόκειται να δώσουν?
Μόνο στη χώρα, ή και αλλού? Στα τουριστικά κυρίως?

madmetal
05-01-08, 01:58
Αλήθεια, για ποιες περιοχές της Ζακύνθου σου είπαν (εάν ρώτησες δλδ) οτι πρόκειται να δώσουν?
Μόνο στη χώρα, ή και αλλού? Στα τουριστικά κυρίως?

αν δεν εβλεπα αυτο το θεμα δεν θα το εψαχνα αλλα εβαλα το τηλεφωνο μου στην σελιδα της HOL και εγραψε οτι απο 30/4 θα εχει προσβαση απο το ιδιοκτητο!
αυτα ειναι! το σπιτι ειναι στο δρομο προς τσιλιβη αλλα dslam κεντρου και λογικα μονο πολη την συμφερει αντε και τσιλιβι.
λαγανας πολυ δυσκολο θα μπλεξουν οι οπτικες με τους αγγλους..

@ ADSLgr.com All rights reserved.