PDA

Επιστροφή στο Forum : Εξυπηρέτηση και υπηρεσίες του ΟΤΕ



timber
04-01-08, 16:26
αιτηση για αναβαθμηση απο 8Μ σε 24Μ σε ιντερνετ μαγαζι μετα απο 2 ημερες χωρις καμια ειδοποιηση διακοπη στο ιντερνετ μετα απο πολλα τηλεφωνα επανασυνδεση παλι μετα απο 2 ημερες. Μετα απο 4 ημερες παλι διακοπη χωρις καμια ειδοποιηση και παλι, σε τηλεφωνημα προς τον οτε η απαντηση ηταν η αναβαθμιση η οποια δεν εγινε και παλι, ευτυχως η συνδεση επανηλθε μετα απο 4 ωρες.Σε ερωτηση ποιος πληρωνη το λογαριασμο η απαντηση εχω δικαιω και εγω ρωτω που να το βρω σε αυτη εδω την ΧΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΗΛΕΦΩΝHΤΕΣ ΤΟΥ ΤΗΛ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ¨¨

hel
04-01-08, 17:17
Έπεσε το ιντερνετ ή η dsl πρόσβαση;
Αν είσαι σίγουρος ότι φταίει ο ΟΤΕ κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ με τα στοιχεία που ανέφερες (www.eett.gr).

gosper
04-01-08, 18:04
αιτηση για αναβαθμηση απο 8Μ σε 24Μ σε ιντερνετ μαγαζι μετα απο 2 ημερες χωρις καμια ειδοποιηση διακοπη στο ιντερνετ μετα απο πολλα τηλεφωνα επανασυνδεση παλι μετα απο 2 ημερες. Μετα απο 4 ημερες παλι διακοπη χωρις καμια ειδοποιηση και παλι, σε τηλεφωνημα προς τον οτε η απαντηση ηταν η αναβαθμιση η οποια δεν εγινε και παλι, ευτυχως η συνδεση επανηλθε μετα απο 4 ωρες.Σε ερωτηση ποιος πληρωνη το λογαριασμο η απαντηση εχω δικαιω και εγω ρωτω που να το βρω σε αυτη εδω την ΧΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΗΛΕΦΩΝHΤΕΣ ΤΟΥ ΤΗΛ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ¨¨

ακριβως το ιδιο και εγω φιλε μου εχει πεσει η συνδεση και τα 2 λαμπακια adsl,internet σβηστα

thanasis38
04-01-08, 18:34
αιτηση για αναβαθμηση απο 8Μ σε 24Μ σε ιντερνετ μαγαζι μετα απο 2 ημερες χωρις καμια ειδοποιηση διακοπη στο ιντερνετ μετα απο πολλα τηλεφωνα επανασυνδεση παλι μετα απο 2 ημερες. Μετα απο 4 ημερες παλι διακοπη χωρις καμια ειδοποιηση και παλι, σε τηλεφωνημα προς τον οτε η απαντηση ηταν η αναβαθμιση η οποια δεν εγινε και παλι, ευτυχως η συνδεση επανηλθε μετα απο 4 ωρες.Σε ερωτηση ποιος πληρωνη το λογαριασμο η απαντηση εχω δικαιω και εγω ρωτω που να το βρω σε αυτη εδω την ΧΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΗΛΕΦΩΝHΤΕΣ ΤΟΥ ΤΗΛ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ¨¨

κανει τετοια πραγματα ο καλυτερος παροχος της Ελλαδας? αυτα τα κανουν μονο οι εναλλακτικοι.

cristos27
04-01-08, 18:49
ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ τον ΟΤΕ KAI TO 121 ως κεντρο μη εξυπηρετησης,αφου απο 31/12/07 με βαλανε στη δηθεν 24mbs που πηρα με το connex ενω ειχα otenet 2048,και κατεβαζα με 200κβ/ς και απο τοτε ειμαι με 1mb στο down,και 1 στο up και δεν ιδρωνει το αυτι τους να επισκευασουν τη βλαβη ενω εχω τηλεφωνησει τουλαχιστον 15 φορες.
η δε ταχυτητα στο download ειναι στα 120,λιγοτερη απ οσο ειχα με 2048.ΕΛΕΟΣ......
ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΕ ποτε μην παρεις ΟΤΕ.

timber
05-01-08, 21:49
Η Απαντηση του εκαστοτε τηλεφωνητη ,η διακοπη γινεται λογω της επικειμενης αναβαθμησης η οποια δεν εγινε ακομα. Εχω το speedtouch 530 μου εστηλαν το BaudTeck το τοποθετησα δεν παιρνει IP τηλεφωνησα στο 1242 μου ειπαν να το δωσω βλαβη στο 121 το εδωσα ακομα περιμενω.και σκεφτειται εχω επιχειρηση κατα τα αλλα ιδιωτικη προτοβουλια σου λενε σε ενα νεο που προσπαθει να ξεκινηση τη ζωη του σωστα...
διακοπη εντελως του ιντερνετ το τηλ λειτουργουσε

οταν οι ανθρωποι αρχισαν να μιλουν οι λυκοι σταματησαν να ουρλιαζουν

hel
05-01-08, 22:05
ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ τον ΟΤΕ KAI TO 121 ως κεντρο μη εξυπηρετησης,αφου απο 31/12/07 με βαλανε στη δηθεν 24mbs που πηρα με το connex ενω ειχα otenet 2048,και κατεβαζα με 200κβ/ς και απο τοτε ειμαι με 1mb στο down,και 1 στο up και δεν ιδρωνει το αυτι τους να επισκευασουν τη βλαβη ενω εχω τηλεφωνησει τουλαχιστον 15 φορες.
η δε ταχυτητα στο download ειναι στα 120,λιγοτερη απ οσο ειχα με 2048.ΕΛΕΟΣ......
ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΕ ποτε μην παρεις ΟΤΕ.

Δεν χρειάζονται οι φανατισμοί.
Στοιχεία γραμμής;

@ ADSLgr.com All rights reserved.