PDA

Επιστροφή στο Forum : TELLAS DSL



calibra
05-01-08, 20:08
Γεια σας κ απο μενα Παιδια!!
Λοιπον η Tellas ειναι ενα ψεμα δεν εχω τιποτα αλλο να σας πω....
Απο disconnect σε disconnect κ αλλο τιποτα..
Θα Θα Θα Θα κ τιποτα αλλο .. Ασε που δεν σηκωνουνε κ το τηλεφωνο ποτε μα ποτε στο 13800 κ στο 1212 ..
Φυγαμε απο τον ΟΤΕ για να παμε καπου χειροτερα αυτο καταλαβα εγω..
Εξυπηρετηση το απολυτο 0..
Ολο το βλεπουνε το προβλημα οι τεχνικοι ! Ιδρωσανε τα παιδια ας αλλαξονε κ κανενα φανελακι ..
Ενα θα σας πω ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ TELLAS !!! :down::down::down::down::down:

vaspater
05-01-08, 21:24
Εγώ μπορώ να πω ότι όσες φορές έχω πάρει το 13800 το έχουνε σηκώσει αμέσως......η τεχνική υποστήριξη είναι προβληματική στο να πιάσεις γραμμή αλλά το 13800 μου κάνει εντύπωση που δεν μπορείς να πιάσεις γραμμή......όσο για τα υπόλοιπα εμένα δεν μου αρέσει να μιλάω με κορώνες....

sakilas2002
06-01-08, 15:45
ΕΓΩ 1 ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟΡΩ... ΠΩΣ ΣΚ..Α ΜΑΣ ΞΕΓΕΛΑΣΑΝΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΚΕΙ ΣΥΝΔΕΣΗ...

ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΡΑΣΥΤΑΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΙΣ. ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΚΑΙ ΑΡΝΗΘΗΚΑΜΕ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΕΙΡΑΝΕ.....

ΕΜ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΑΜΕ ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΑΒΓΑΒ ΒΡΙΖΑΜΕ :(:(:(:nono:

digenis
06-01-08, 22:13
μια χαρα την βρισκω την τελλας.φαινεται ειμαι απο τους τυχερους που εδω και ενα χρονο δεν εχω κανενα ιδιαιτερο προβλημα.καλυτερη παντως απο τις αλλες που κυκλοφορουνε ειναι παντως...

calibra
08-01-08, 03:41
μια χαρα την βρισκω την τελλας.φαινεται ειμαι απο τους τυχερους που εδω και ενα χρονο δεν εχω κανενα ιδιαιτερο προβλημα.καλυτερη παντως απο τις αλλες που κυκλοφορουνε ειναι παντως...

Δεν ξερω πως την βρισκετε εσεις που σας δωσανε γραμμη εμενα ομως που πληρωθηκαν το παγιο dsl του γενναρη ακομη να μου φτιαξουνε τιν βλαβη.. κ καλα βλαβη τα ανεπαλληπτα dc της γραμμης.. ασε που σημερα στο σταθερο δεν μπορουσα να μιλησω πανω απο 1 λεπτο γιατι επεφτε η γραμμη.. Γιορτη ειχα κ δεν μπορουσα να μιλησω με τον κοσμο που με επερνε τηλεφωνο... απο εξυπηρετηση ειναι 0 !!! Τεραστιο Ο.. Πηρα ποσες φορες κ δεν απαντανε ..
Αλλα αν δεν μου την φτιαξουνε ωσ το τελος της εβδομαδας αμα βγαλω γραμμη θα τους πω να στειλουνε το courier να παρει τον εξοπλισμο πισω κ δεν θα παρουνε κ φραγκο πισω.με τον ιδρωτα μας δεν θα γινουν μαγκες τα λαμογια !! Αντε Γεια !!

@ ADSLgr.com All rights reserved.