PDA

Επιστροφή στο Forum : 24md οτε!!!!! μηπως ειναι λιγο ακριβα????



preditor
07-01-08, 03:35
γεια σας ειμαι συνδρομητης στο σπιτι τελλας ζιστο και στην δουλεια εχω connx sta 4mb, σκευτομαι να ανεβω απο τα 4 σε 24 αλλα μηπως ειναι λιγο ακριβα με 29,90 το μηνα?
οταν η altec τα δινει με 19,90.
λετε να μηνο οπως ειμαι και να παω στα η 24? η να παω στην altec? εχω 6μηνη δεσμευση στον οτε αν φυγω τωρα θα πληρωσω τιποτα προστημο?

pan.nl
07-01-08, 04:05
Τα 29,90 € περιλαμβάνουν κόστος γραμμής και συνδρομής, ενώ τα 19,90 € της Altec περιλαμβάνουν μόνο τη συνδρομή internet, αν τα έχω καταλάβει καλά. Οπότε συμφέρει να αγοράσεις το Conn-X, εφόσον το κόστος Altec + γραμμή 24/1 ΑΡΥΣ είναι υψηλότερο από 29,90 €.

Φιλικά

Bananas
07-01-08, 04:07
γεια σας ειμαι συνδρομητης στο σπιτι τελλας ζιστο και στην δουλεια εχω connx sta 4mb, σκευτομαι να ανεβω απο τα 4 σε 24 αλλα μηπως ειναι λιγο ακριβα με 29,90 το μηνα?
οταν η altec τα δινει με 19,90.
λετε να μηνο οπως ειμαι και να παω στα η 24? η να παω στην altec? εχω 6μηνη δεσμευση στον οτε αν φυγω τωρα θα πληρωσω τιποτα προστημο?

Γεια σου φιλε μου.Αρχικα θα θελα να σου πω οτι τα 24 mbit του οτε ειναι οντως ακριβα αλλά αν θες την εταιρια με την καλυτερη εκυπηρετηση πελατων σου προτεινω οτε.Αν τωρα θες κατι φθηνο πυο ανετα θα βρεις γι απαραδειγμα 18 ευρω 24αρα απο hol τοτε να ξερεις οτι το φθηνο εχει και αντιτιμο που ονομαζεται μετρια ε ως αθλια εξυπηρετηση.Διαλεξε εσυ τι προτιμας.Αλλα οτνα λες εργασια 2 mbit δεν σου φτανουν γιατι θες παραπανω?
Αν φυγεις απο οτε πριν ληξει η εξαμηνη δεσμευση τοτε θα πρεπει να καταβαλεις ολα τα παγια που χρωστας δηλαδη η δεσμευση σε υποχρεωνει να πληρωσεις συνολικα 6 παγια γραμμης adsl αν εσυ εχεις πληρωσει 2 μηνες μεχρι τωρα θα πρεπει να καταβαλεις και αλλους 4 για να φυγεις.
Η επιλογη ειναι δικη σου! :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.