PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβλημα με Λογαριασμο οτε, αν και εχω Full απο Forthnet!



yugo007
07-01-08, 03:54
Από τον αύγουστο εχω συνδεθει στο δύκτιο της Forthnet με το 2play. Σεπτέμβρη ελαβα εναν λογαριασμο οπου είχε χρεωση 1 €. Λεω εκα8αριστικος 8α ειναι ... απο τοτε κα8ε δυμηνο λαμβανο τον ιδιο λογαριασμο. Εχω τα στοιχεια του τελευταίου να σας γραψω:

ΔΗΜΟΣΙΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΔΥΛΤΙΟ (PSTN)
ΣΥΝΟΛΟ ΤΗΛΕΠ. ΣΥΝΔΡΟΜΩΝ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ: 1
ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΩΝ ΠΟΣΩΝ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 3 (η οποια δν υπαρχει, μονο μια διαφημηση του Conn-x εχει. )
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 9 ΠΑΓΙΑ ΤΕΛΗ: 08/12/07 - 07/02/08
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ 08/10/07 - 07/12/07
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ 17/01/2008 [ ΠΑΡΟΝΤΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ]
14/03/2008 [ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ]
15/05/2008 [ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ]

Και ερχομαι και ρωτάω μεχρι ποτε εχουν σκοπο να μου στελνουν λογαριασμο ? Αφου ανοικο πια στην Forthnet και πληρωνω εκει 80 € το δύμηνο ...

Το θεμα δν ειναι για το 1€ αλλα γιατι να γινεται αυτο ?
Και αντε τρεχα στον οτε να πληρωνεις ...
Α! και μηπως ξερει κανεις τι ειναι η κατηγορια 9 που ανοικω ????

Αν εχει γινει και σε κανεναν αλλο πλζ πητε μου τι να κανω ...

Beelzebub
07-01-08, 04:28
Φαντάζομαι ότι μπορείς να ρωτήσεις τον ΟΤΕ

king_by_mistake
07-01-08, 10:40
Ο λογαριασμός θα έρχεται, μέχρι να κλείσει το υπόλοιπό σου, είτε είναι πιστωτικό είναι αυτό, είτε χρεωστικό.
Σε μένα ερχόταν κάθε 2μηνο λογαριασμός -1 ευρώ και σταμάτησε να έρχεται μόνο όταν πήγα και το εισέπραξα οπότε και έκλεισε λογιστικά.

nnn
07-01-08, 23:07
Ο λογαριασμός θα έρχεται, μέχρι να κλείσει το υπόλοιπό σου, είτε είναι πιστωτικό είναι αυτό, είτε χρεωστικό.
Σε μένα ερχόταν κάθε 2μηνο λογαριασμός -1 ευρώ και σταμάτησε να έρχεται μόνο όταν πήγα και το εισέπραξα οπότε και έκλεισε λογιστικά.
Σωστά σε εμένα έρχεται -5 € 3 δίμηνα τώρα αλλά ακόμα δεν έχω πάει να τα πάρω.

hel
08-01-08, 00:39
Σας δίνουνε λεφτά και δεν πηγαίνετε. Τι έγινε δεν θέλετε ούτε να τους βλέπετε; :rofl:

nnn
08-01-08, 00:48
Μπα απλά είναι μεγάλη ταλαιπωρία να στήνεσαι στην ουρά για να πάρεις 5 €.

yugo007
08-01-08, 01:54
Παιδια εχω παει και το εχω πληρωσει ... και σημερα παλι το πληρωσα ... μου ειπαν οτι λογικα δν θα ξαναερθει τιποτα, αν και ο λογαριασμος δν λεει τελεφταιος ...

optostyle
15-02-08, 16:28
κι εμενα σημερα μου ηρθε με αιτιολογια ADSL λεει απο 1-12-07 εως 31-01-08 ,και ειναι 16ε.....το γελιο ειναι οτι απο τον οκτωβριο ειμαι στο 2play της 4νετ και το ακομα καλυτερο ειναι οτι σχεδιαζουν να μου ξαναστειλουν λογαριασμο αφου βλεπω οτι εχει και....''Επομενο λογαριασμο'' στην ταδε του μηνος........
να τους τα πλερωσω η οχι ????

manolism3
15-02-08, 17:03
Ο λογαριασμός θα έρχεται, μέχρι να κλείσει το υπόλοιπό σου, είτε είναι πιστωτικό είναι αυτό, είτε χρεωστικό.
Σε μένα ερχόταν κάθε 2μηνο λογαριασμός -1 ευρώ και σταμάτησε να έρχεται μόνο όταν πήγα και το εισέπραξα οπότε και έκλεισε λογιστικά.

Εγώ είχα πάει να πάρω ένα φίλτρο στο oteshop και λέω μια και είμαι εδώ δεν παίρνω και το ένα ευρώ που μου χρωστάνε, και δεν μου το έδωσαν γιατί λέει είχε λήξη η προθεσμία του λογαριασμού και να περιμένω το άλλο δίμηνο.:hmm:

@ ADSLgr.com All rights reserved.