PDA

Επιστροφή στο Forum : Κοβεται το σταθερο



pit7
07-01-08, 20:49
Ρε παδια το τηλεφωνο κοβεται συνεχεια ανα 1 λεπτο ολο το απογευμα. Συμβαινει και σε αλλους αυτο ? Παιρνω το 1212 και το 13800 και δειχνει οτι εχουν πεσει και τα 2. Ελεος πια..

namygd
07-01-08, 21:34
Ομοιως!!!!

qyte
07-01-08, 21:36
Και εμενα το ιδιο ακριβως γινεται :evil: :down:

εδιτ: Ασε που μπαινει και σε αλλες γραμμες μεσα μεσα :rofl:

GTS
07-01-08, 21:52
Πρέπει να έχει γενικευμένη βλάβη....ούτε μία ενημέρωση οι μη τους χαρακτηρίσω

toulge
07-01-08, 21:55
Και σε μενα το ιδιο..Και φυσικα ξαναβαλανε το ιδιο τραγουδακι...." Θα θελαμε να σας ενημερωσουμε οτι εχει παρουσιαστει προσωρινη τεχνικη δυσλειτουργια στην υπηρεσια μας...Η τελλας καταβαλλει καθε δυνατη προσπαθεια μπλα μπλα μπλα..."

Τι λε ρε παιδι μου

Μπραβο μπραβο και εις ανωτερα:closed:

pit7
07-01-08, 22:02
παιδια και μενα πριν απο λιγο ειχαν μπλεξει οι γραμμες και ακουγα και αλλους. Μιλαγα αλλα δεν με ακουγε κανεις. Φανταστειτε τωρα να λες κατι σημαντικο και να σ ακουνε και τριτοι. Ντροπη.

Davout
07-01-08, 22:46
παιδια και μενα πριν απο λιγο ειχαν μπλεξει οι γραμμες και ακουγα και αλλους. Μιλαγα αλλα δεν με ακουγε κανεις. Φανταστειτε τωρα να λες κατι σημαντικο και να σ ακουνε και τριτοι. Ντροπη.

Ομοίως...

blueseal
07-01-08, 23:30
Γλυφάδα όλα μια χαρά δεν έχω καταλάβει κάποιο πρόβλημα..

MyLord
08-01-08, 00:26
Κι εδώ μία από τα ίδια το απόγευμα... Συνακροάσεις και λοιπά.

marop29
08-01-08, 00:46
Kαι σε εμένα μια απο τα ίδια!!! με αυτές τις συνακροάσεις τι θα γίνει; οταν θέλω να πάρω τλφ ακούω και άλλους στην γραμμή μου παίρνω να παραπονεθώ στις βλάβες και δεν με πιστέυουν!!!! σε πόσους συμβαίνει αυτό; δηλαδή οταν μιλάμε μας ακούνε με λίγα λόγια και ένα σωρό αλλοι...:clap::clap:
Αν θέλεις να πεις και τίποτα σημαντικό έχεις βγει παράρτημα...:rofl::rofl:
Το έχω μετανιώσει οσο τίποτα που έβαλα tellas ολα αυτά που κάνουν είναι ένα ΑΙΣΧΟΣ..:evil::evil:.

minovg
08-01-08, 01:01
Όλα μια χαρά εδώ. :confused:

yiazir
08-01-08, 01:29
Και σε μένα σήμερα όταν χτυπάει και το σηκώσω ,την πρώτη φορά δεν ακούγομαι.

rcs
08-01-08, 02:39
Για τις συνακροάσεις το έχω αναφέρει τόσες μέρες......
Το πρόβλημα δεν λύνεται επειδή δεν είναι μόνιμο.
Εμείς κάναμε έλεγχο και το τηλέφωνο σας είναι μια χαρά.Έτσι μου είπαν την πρώτη φορά.
Και νόμιζα ότι είμαι ο μόνος....πάλι καλά.

Και για να καταλάβετε τι πρέπει να κάνουν και δεν το κάνουν!
Πρέπει να έρθει τεχνικός στο σπίτι,θέλει γύρω στις 2-3 ώρες με απευθείας συνομιλία με κινητό
στα κεντρικά της τελλας.Και ξετίναγμα της γραμμής.
Αυτό από εμπειρία με άλλο πάροχο.

Εκτάς αν τώρα είναι γενικευμένο και θέλει άλλη αντιμετώπιση.
Το τρελό είναι ότι μετά από ένα χρόνο χωρίς προβλήματα αντί να βελτιώνονται και να εξαλείφονται οι παιδικές ασθένειες αυτοί δημιουργούν άλυτα προβλήματα.

harry79
08-01-08, 14:16
Κι εμείς ομοίως χθες. Φοβάμαι ότι σε ένα τετράμηνο θα επιστρέψω στον ΟΤΕ. Κι έκανα τόση υπομονή για να φύγω...

mikeledim
08-01-08, 15:19
το ίδιο πρόβλημα και εγώ στον Χολαργό.Μπερδεύονται οι γραμμέs.:down:

pit7
08-01-08, 18:48
Τωρα επιτελους καταφερα να μιλησω με 1212 και μου ειπαν οτι ειναι ενημεροι οι τεχνικοι για το χθεσινο προβλημα που δημιουργηθηκε και οτι το φτιαξανε και δεν θα ξαναεπαναληφθει. Για να δουμε......

psolord
10-01-08, 18:00
Καλά κρασά! Τα ίδια και εγώ στο Περιστέρι παιδιά. Το τηλέφωνο ειναι για κλωτσές τελικά και δεν του είχα δώσει ποτέ σημασία για να πώ την αλήθεια. Δουλεύει καλά αλλά μόνο όταν θέλει! Είχα καιρό να μπω στο forum και το πρώτο πράγμα που έπεσε το μάτι μου είναι αυτό το thread.

Μέσα στο Δεκέμβριο είχαμε 3 ονομαστικές γιορτές στο σπίτι και όπως καταλαβαίνετε δεχτήκαμε πολλά τηλεφωνήματα για τα χρόνια πολλά κλπ. Πρέπει να μου είπανε πάνω απο 20 άτομα ότι μας πέρνανε τηλέφωνο και δεν απαντάγαμε, όταν τελικά μας πιάσανε. Δεν χτύπαγε το ρημάδι.

Συνακρόαση έχω πετύχει μόνο μια μέχρι στιγμής στην οποία άκουγα τους άλλους αλλά δεν με άκουγαν αυτοί. Επίσης όταν έγινε αυτό και κλείσανε οι αγαπητοί συνομιλητές, δεν μπορούσα να πάρω τηλέφωνο εγώ και άκουγα ένα θόρυβο μέσα απο τη γραμμή. Το ΝΕΤ την ίδια στιγμή ήταν καμπάνα όμως, όπως πάντα! Ένας θεός ξέρει όμως πόσοι μπορεί να έχουν ακούσει τις δικές μου συνομιλίες. :hmm:

danai23
10-01-08, 18:14
kai se mena ta idia edw...apla einai tragikoi den kserw poso ipomoni tha kanw allo mazi tous...pisw ston ote mallon...

@ ADSLgr.com All rights reserved.