PDA

Επιστροφή στο Forum : Λυση



gllafas
07-01-08, 22:00
καλησπερα,
Eχοντας πλεον ολοκληρωμενη αποψη για τη σταθερη τηλεφωνια της βοντα(4 μηνες τη χρησιμοποιω την υπηρεσια 3 σε 1) και καταληγοντας στο συμπερασμα πως η συγκεκριμενη ειναι Γ.Τ.Μ(για τα μπαζα),θα ηθελα μια προταση για μια συγκεκριμενη λυση οσο αφορα την επιλογη εταιρειας σταθερης τηλεφωνιας.
Θελω να κρατησω το ιντερνετ γιατι εκτος απο το αρχικο σταδιο ενεργοποιησης δεν ειχα σχεδον κανενα προβλημα στη συνεχεια.
Γινεται να επιλεξω αλλη εταιρεια μονο για σταθερη τηλεφωνια και αν ναι,ποια μπορει να προσφερει καλες υπηρεσιες,στο μετρο του δυνατου,χωρις να ξεφυγω πολυ απο το αρχικο κοστος(12,50€ το μηνα για τηλεφωνια)?
Eυχαριστω εκ των πρωτερων.

traderman
08-01-08, 20:11
i-call unlimited της altec.Απεριοριστες κλησεις προς ολα τα σταθερα(ΟΛΑ)+ προς τις χωρες της ευρωπης και αμερικη.Μονο 16 ευρω τον μηνα.Εγω ειμαι ικανοποιημενος ,δες και το αναλογο thread

gllafas
10-01-08, 20:29
μολις μιlησα μαζι τους και μου ειπαν πως δεν γινετσι συτο που ζηταω γιατι πρεπει να εχω σταθερο απo οτε.τελικα δεν υπαρχει λυση ωστε να κρατησω ιντερνετ απο βοντα και τηλεφωνια απο αλλου?

baskon
10-01-08, 22:10
Δε νομίζω ότι θα σου πει καμια εταιρία οτι γίνεται να έχεις μόνο τηλεφωνία από αυτους και το ιντερνετ να είναι αλλού.
Μόνο με οτε σαν τηλεφωνία και shared LLU γίνεται.
Αν θες πάντως πάρε τηλέφωνα σε μερικές εταιρίες να δεις αν γινεται και σε ποια γίνεται,και μετα σκέψου αν σε αυτη την εταιρία θα έχεις καλύτερη ποιότητα τηλεφωνίας..:twisted:

@ ADSLgr.com All rights reserved.